• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تیم ملی فوتبال ایران

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
داداش من خودم استقلالیم ولی سیدمهدی از وقتی غرورش وجودشو گرفت و اول با تیم ملی قهر کرد و بعد با استقلال، از دوران طلاییش فاصله گرفت!
الان بازیاشو ببین... یه دروازه‌بان معمولیه دیگه، شاید کمی از معمولی بالاتر!

من کاری به استقلال ندارم!!! مگه رحمتی توی استقلاله؟؟؟؟؟

دروازه بان معمولی؟؟؟ اگه رحمتی نبود پیکان همه بازی هاش رو 4-0 میخورد!!! شما اصلا فوتبال نگاه نمیکنی...اظهار نظر هم نکن! الان حقیقی شاهکاره؟؟؟

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
اگه کیروش سرمربی نبود این تیم 10 نفره کارش تو همون 90 دقیقه مقابل عراق تموم می شد
اگه کیروش سرمربی نبود کاملا درسته ایران کارش تموم بود تو 90 دقیقه و نیازی نبود مثل چی به عراق ببازیم و تو 90 دقیقه بازی رو میبردیم
بعد این همه سال باعث شد به یه مشت عراقیه ... ببازیم

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
حییییییییف:( 2 نفر مونده بودن واس اون پنالتی!!!یعنی اینقدر بد بود قوچی تو پنالتی زدن که آخرین بازیکنمون بود!؟:|

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
حاجی طرف پرسپولیسیه درست ولی پنالتی سوم یا چهارم کشید به دستش رفت تو گل، عادلانه قضاوت کن!

چرا شما هی اسم استقلال و پرسپولیس رو میاری وسط؟؟؟؟ کی از این دو تا تیم حرف زد؟؟ داریم راجع به اشخاصی حرف میزنیم که نه در استقلال هستند نه پرسپولیس!!!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چه باختی اونم کجا 1/4 جام ملت ها در مقابل عراق . وقتی اون شاسکول حقیقی میشه دروازه بان باید منتظر ... . خودم پرسپولیسیم اما این تیم فقط قلعه نوعی رو میخواد .

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
الان کیروش چی اضافه کرد به تیم ملی؟
ولاسکو رو ببین اومد تیم ملی والیبال کلا واسه یه عمر تیم ما رو بست و رفتشم از خودش کلی چیز به جا گذاشت
کیروش چی؟

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
من کاری به استقلال ندارم!!! مگه رحمتی توی استقلاله؟؟؟؟؟

دروازه بان معمولی؟؟؟ اگه رحمتی نبود پیکان همه بازی هاش رو 4-0 میخورد!!! شما اصلا فوتبال نگاه نمیکنی...اظهار نظر هم نکن! الان حقیقی شاهکاره؟؟؟
حقیقی شاهکار نیست ولی دروازه‌بان بهتری هم نداریم! همه تو یه سطحن الان... شما که فوتبال نگاه می‌کنی سعی کن با آرامش بیشتری صحبت کنی که هر کسی خلاف نظرت حرف زد بهش حمله نکنی!

sajadpbk

Registered User
لایک‌ها
268
کسی ادرس صفحه های اجتماعی ویلیامز رو داره؟ بدین من کارش دارم

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
کسانی که فوتبال می فهمن ارزش بازی امروز رو می فهمن 120 دقیقه برا نباختن 10 نفره جنگیدن اگه اسمش تاثیر بر فوتبال نیست من دیگه حرفی ندارم اونایی هم که می گن هر مربی ایرانی بالاسر این تیم بود ایران قهرمان بود فقط می تونم بگم اونا برن تیم های باشگاهیشونو ار مرحله گروهی فقط بالا بیارن قهرمانیش پیشکش اونوقت بیان تیم ملی رو قهرمان کنن

milad 1000

Registered User
لایک‌ها
99
نسبتا خوب بازی کردیم ولی ای کاش تو مقدماتی حذف میشدیم نه این طوری جلوی عراق

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
کیروش بره همین یک چهارمم تا ده سال دیگه نمی‌بینیم... کدوم مربی ایرانی به بازیکنی مثه پورعلی‌گنجی فرصت درخشش میده؟؟!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
حقیقی شاهکار نیست ولی دروازه‌بان بهتری هم نداریم! همه تو یه سطحن الان... شما که فوتبال نگاه می‌کنی سعی کن با آرامش بیشتری صحبت کنی که هر کسی خلاف نظرت حرف زد بهش حمله نکنی!

دروازه بان بهتر شاید نداشته باشیم ولی حقیقی و رحمتی فاصله ای ندارن!!! ولی در پنالتی ها خیلی فاصله دارند!!!! در یک تورنومنت هم شما باید دروازه بانی رو ببری که بتونه پنالتی بگیره!!!!

خود کیروش گفت بعد از جام جهانی تیم ملی درش رو به رحمتی باز میشه!!! ولی زد زیر حرفش این نتیجه ش!!! الان مصاحبه میکنه داور باعث شد ما ببازیم و تدارکات تیم خوب نبود!!!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
دروازه بانمون باید بیرانوند میشد تو این جام ملتها!
البته به خاطر پنالتیها نمیگم چون انصافأ خیلی خوب میزدن لامصبا!!!
در کل این حقیقی رو اصلا دروازه بان مطمئنی ندونستم و نمیدونم!:|

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اگه کیروش سرمربی نبود کاملا درسته ایران کارش تموم بود تو 90 دقیقه و نیازی نبود مثل چی به عراق ببازیم و تو 90 دقیقه بازی رو میبردیم
بعد این همه سال باعث شد به یه مشت عراقیه ... ببازیم
چه جور باختیم؟ با 80 دقیقه 10 نفر بازی کردن
کجا باختیم؟ در ضربات پنالتی
چند بار در وقت های اضافه با جنگندگی نتیجه ی عقب افتاده رو جبران کردیم؟ شما اصلا توجهی به تلاشهایی که کردن نمی کنی و فقط میگی باختیم
دوره های قبلی که کیروش سرمربی ایران نبود مگه فوتبال ایران به کجا رسیده که حالا میگی اگه کیروش نبود می بردیم؟

بالا