برگزیده های پرشین تولز

جدا كردن صداي خواننده از آهنگ

oliver

Registered User
لایک‌ها
1
آقا جون كسي برنامه اي سراغ داره كه بتونه صداي خواننده رو از موسيقي متن mp3 يا wav جدا كنه فقط از اين studio هاي خفن نباشه كه اعصاب سر و كله زدن برامون نمونده . :wacko:
پيشاپيش غلامم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
يادمه يه بحثي در اين مورد شد و به اين نتيجه رسيد كه نرم افزار هاي معمولي اگر هم اين كار رو بكنن كيفيت آهنگ به شدت پايين مياد.مثلا يه پلاگيني واسه وينمپ هست كه اين كار رو ميكنه ولي...

يا cooledit كه شما نميخاي سر و كله بزني :eek:

ولي هر كاري بكني بازم كيفيتي نميمونه :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان شما Decoder blaster XP رو ديديد ؟
اگر نديديد نه فقط براي اينكار بلكه براي خيلي كاراي ديگه بگيريدش ! دانلود منيجر هست ! ديويدي پلير و ويسيدي پلير و همه چيز پلير كه هست ! (تازه يه مد براي خوندن ديسكهاي خراب داره ! ) مبدل خيلي فرمتها به همديگه هست ! Karaoke هم داره بصورت تفكيك شده روي Right/left channel !!!!!
كيفيت كارا اوكه اشم براي آهنگايي كه خوانندهاش مرده و صداي نسبتا بمي داره خيليخوبه . ولي مثلا براي حميرا هيچ كاري نميكنه !!!
ولي بهتون قول ميدم بتونيد بطور كامل صداي ... (اه دوباره اسمش يادم رفته ! اسم اين خواننده ايتالياايه صدا كلفت ريشوه چيه ؟؟؟) رو ازرو آهنگاش برداريد و بتونيد با خيال راحت آهنگشو گوش بديد !! ( يارو عين مانسترهاي رزيدنت اويل ميمونه ! البته خيليها اش خوششون مياد ! نارحت نشن لطفن )

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Kako :
دوستان شما Decoder blaster XP رو ديديد ؟
اگر نديديد نه فقط براي اينكار بلكه براي خيلي كاراي ديگه بگيريدش ! دانلود منيجر هست ! ديويدي پلير و ويسيدي پلير و همه چيز پلير كه هست ! (تازه يه مد براي خوندن ديسكهاي خراب داره ! ) مبدل خيلي فرمتها به همديگه هست ! Karaoke هم داره بصورت تفكيك شده روي Right/left channel !!!!!
كيفيت كارا اوكه اشم براي آهنگايي كه خوانندهاش مرده و صداي نسبتا بمي داره خيليخوبه . ولي مثلا براي حميرا هيچ كاري نميكنه !!!
ولي بهتون قول ميدم بتونيد بطور كامل صداي ... (اه دوباره اسمش يادم رفته ! اسم اين خواننده ايتالياايه صدا كلفت ريشوه چيه ؟؟؟) رو ازرو آهنگاش برداريد و بتونيد با خيال راحت آهنگشو گوش بديد !! ( يارو عين مانسترهاي رزيدنت اويل ميمونه ! البته خيليها اش خوششون مياد ! نارحت نشن لطفن )
الكس

كاكو جان يه لينك دانلود توپ هم بچسبون تنگش :blink: :p ببينيم چند مگه؟ما كه تو دانلود جديد ترين مالتي مديا ها استاد بيديم اينم روش :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بيخيال جون ! نه بابا الكس چيه ! الكس فوفول مانستره ! ؟ منظورم " پاواروتي " بود ! من هميشه كنسرتشو ميذارم برا خنده ! نميدونم چرا ولي از فيلمهاي چاپلين هم خنده دارتره برام . مخصوصا حركات سر و صورتش ! كه معركه است . البته ميدونم خيلي ها ميگن هنرمند بزرگيه ولي نميدونم چرا برا من اينطوريه ! ؟
راستي ادعاي مولتي مديا ! MediaMonkey رو ديدي ؟
در ضمن حدود 70 مگه ! حواسم نبود ! اسم سايتش herosoft.com هست كه چينيه ! اسم نرم افزار هم
Decoder Blaster 2001 XP است . نميدونم از كجا دارمش ولي دانلود نكردم .

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Kako :
راستي ادعاي مولتي مديا ! MediaMonkey رو ديدي ؟
در ضمن حدود 70 مگه ! حواسم نبود ! اسم سايتش herosoft.com هست كه چينيه ! اسم نرم افزار هم
Decoder Blaster 2001 XP است . نميدونم از كجا دارمش ولي دانلود نكردم .

هاااان.پاورقی
من تو اين خطا نيستم.... يه چيزي پرونديم:blink: الكس كه اصلا مال ديار كفره نه ايتاليا چي پروندم خودمم نمدونم.اصلا ما فقط همون كچله رو ميشناسيم و بس :cool: خوب شد....
كه اونم حَسَبِ حافظه 8 بایتي اسمش گاهي اوقات به ذهن شريف نمياد

از اين hero اينHerosoft HeroVideo 3000 خيلي چيز خداييه.مخصوصا اگه بخاي سيدي درب و داغون رو اونم با سيدي رام داغون تر ببيني:p سيدي رام من يه1 سال پيش تا حالا سر سيدي تصويري نازميكردند ;) با هر چي ميخواستيم يه سيدي ببينيم اونم بينوا قاط ميزد :wacko: .تا اينكه اين hero به دادمون رسيد.نميدونم چه جوري سيدي رامو رام!! ميكنه ناقلا ... اصلا چه ربطي داره نميدونم :blink: خلاصه كلام فقط با اين بابا سيدي اجرا ميشه. تازه يه سريUtility باحال هم داره به اضافه Fast HTTP Downloader: خلاصه اين كمپاني چيني آآآشي بيد واس خودش ;) با یه سری چیزای دیگه از همین hero که از اونا خوشم نیومد ولی این بلسترو نه ندارم.ایشالا یه دو سه ماه دیگه خبر تموم شدن دانلودشو بهت میدم هر دفعه یه 500 تاشو میریم ببینیم چی میشه.نمیدونی الان تو لیست این Download Accelerator یه شونصد تا نرم افزار نصفه وسط زمین و هوا دارن رو سر و کاه هم راه ميرن . یه سریشونو اصلا یادم نیست چي هستن.خلاصه ماییم و دایال آپ و.....

اون MediaMonkey رو هم نمیدونم یه چیزی تو همین مایه ها یه بار دانلود کردم فقط MONKEY اش یادمه و یادمه که خوشم نیومد بعد از کلی دانلود کردن UNINSTALL کردم رفت :D .حالا بگو این که تو میگی چیچی هست اصلا؟ بعدشم بگو چند مگه تا خبرشو چند ماه دیگه بهت بدم :)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
آره بیخیال جون ! قربون وسط سر کچل سیاوش برم ! آره !
بصورت دیتا میخونه وی سی دی رو نه فایل تصویری ! واقعا عالیه . حتی برای دی وی دی .
اگه خیلی طلبشی ( و تهرانی ) شاید بتونم بهت بدم .

بعد : رفیق دانشجو نداری ؟ سرعت اینترنت دانشگاهها بعضا خوبه ! با احسان رفیق شو ! همه چی درست میشه .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من با یه دوربین دیجیتال مشکلمو حل کردم . یه دوربین گرفتم حدود 100 تومن . مارکشم Mustek هست . دوربین خیلی کوچولو و دم دستی هست . کیفیت عکساشم خیلی خوب نیست ولی خوب بد هم نیست . اینم یه نمونه از عکساشه ! (بخاطر محدودیت حجم مجبور شدم اینو بفرستم ها . رزولوشن بالاتر و بهتر هم داره ! ) . هر چقدر هم بخوای میتونی حافظه بگیری . فعلا حافظه اش 16 مگه که جوابمو میده . اما میخوام یه کارت 64 مگ بگیرم . فکر کنم تو هم اینکارو بکنی کلی خلاص شی . Usb هم هست و سی دی نمیخواد ! Xp میشناسدش سه سوت !
(عکس : سد امیر کبیر - کرج )

;)

فایل های ضمیمه

• IMAG0103.JPG
    IMAG0103.JPG
    41.4 KB · نمایش ها: 50

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
يعني اينن برنامه كه گفتي واقعا اين كارو ( صداي خواننده و موزيك ) رو از همم جدا ميكنه با كيفيت بالا؟ :eek:
باورم نميشه :rolleyes:
اگه بشه چي ميشه ;) مجاني هم نيست حتما ؟ كرك داره ؟
منتظر جواب هستم!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوست سبزينه اي عزيز ! (سلام منو به اوني كه ID اش تو اينجا سبزينه است برسون ! )
اين برنامه تا جايي كه من ديدم اينكارو ميكنه . ولي گفتم ديگه ! تاثيرش روي هر آهنگي فرق داره .روي صداي خواننده بم تاثيرش خوبه. اگه حوصله سر و كله زدن با Soundforge رو نداريد و يا مثل من بلد نيستيد بد نيست اينو يه امتحاني بكني .
اين ورژني كه من دارم 70 مگه و كرك هم نداره ! ( كركش مشقت دانلود 70مگه !!! )
بعدشم در هر صورت يكم افت كيفيت و پيچيدگي ( Torture ) در صدا بوجود مياد كه طبيعيه .

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
Soundforge ورجن 7 امكان اين كارو داره؟
من زياد باهاش ور نرفتم.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
Soundforge يك استوديوي كامل است . شما ميتونيد باهاش خيلي كارها رو بكنيد فقط بايد اطلاعات مولتي مدياي پايه اي زيادي رو بصورت پيش فرض بلد باشيد .
با اين نرم افزار حتي ميشه كيفيت فايلهاي پياده شده از روي نوار رو بالا برد . نويز گيري كرد و ....
اون كار رو هم ميكنه . فيلتر ميكنه يه رنج فركانسي صدا رو . البته به از دست رفتن مقداري از كيفيت هم مي انجامه !
و ل ي م ن ب ل د ن ي س ت م !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
Soundforge يك استوديوي كامل است . شما ميتونيد باهاش خيلي كارها رو بكنيد فقط بايد اطلاعات مولتي مدياي پايه اي زيادي رو بصورت پيش فرض بلد باشيد .
با اين نرم افزار حتي ميشه كيفيت فايلهاي پياده شده از روي نوار رو بالا برد . نويز گيري كرد و ....
اون كار رو هم ميكنه . فيلتر ميكنه يه رنج فركانسي صدا رو . البته به از دست رفتن مقداري از كيفيت هم مي انجامه !
و ل ي م ن ب ل د ن ي س ت م !
لينک دانلودشو ميدي؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من با تايم لاينش زياد حال نميكنم. راستي يه Screen shot از ورجن هفنش داري بزاري اينجا؟
×× تايم لاين كوول اديت عاليه! ;)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقا من اين قسمت رو نتونستم در Sound forge پيدا كنم ؟ به چه صورتي هست :blush:

بالا