برگزیده های پرشین تولز

جدول دهک‌های درآمدی (خانوار)

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام

منبع دهک های درآمدی خانوار که از 1 تا 10 هست کدام سازمان هست؟ سازمان آمار؟ یا سازمان دیگه؟
و جدولش رو از کجا میشه پیدا کرد؟ توی گوگل سرچ کردم جدول های مختلف بود و توی سایت آمار سرچ کردم پیدا نکردم...
جدیدترینش برای چه سالی هست؟ 1400؟

باتشکر...

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
سلام

منبع دهک های درآمدی خانوار که از 1 تا 10 هست کدام سازمان هست؟ سازمان آمار؟ یا سازمان دیگه؟
و جدولش رو از کجا میشه پیدا کرد؟ توی گوگل سرچ کردم جدول های مختلف بود و توی سایت آمار سرچ کردم پیدا نکردم...

باتشکر...
درود، دیروز مسئول مربوطه به دلیل مسائل به قول خودشون امنیتی گفتن که این موارد و اینکه چه کسی در چه دهکی قرار داره به هیچ وجه اعلام نمیشه
صرفا با توجه به دریافتی می‌تونن بفهمن توی دهک اول تا سوم هستن یا چهارم تا نهم یا اینکه اگر چیزی نگرفتن دهم هستن
مگه اینکه کلا یارانه بگیر نبوده باشن از قبل

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
سلام

باتشکر...

توی این سایت وارد بشین اطلاعات رو بهتون می ده و وضعیت معیشت رو می گه و اطلاعات معیشتی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
سلام کد ملی رو ب سرشماره 300000 پیامک کنیم اتفاقی نمیفته چرا؟
تو سایتا نوشته میگه دهک رو

spiritpalsy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
توی این سایت وارد بشین اطلاعات رو بهتون می ده و وضعیت معیشت رو می گه و اطلاعات معیشتی
توی این سایت وارد شدم...فقط میزن مشمول یارانه هست یا نه...دهک رو ندیدم من بزنه...حتی به عنوان مثال ما چهار نفر هستیم...فقط سرپرست خانوار رو میزنه...مثلا من و خواهرم رو نمیزنه زیرمجموعه سرپرست خانوار در صورتی که یارانه معیشتی که واریز کردن زدن برای چهار نفر... .به هر حال مرسی.... .

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
توی این سایت وارد شدم...فقط میزن مشمول یارانه هست یا نه...دهک رو ندیدم من بزنه...حتی به عنوان مثال ما چهار نفر هستیم...فقط سرپرست خانوار رو میزنه...مثلا من و خواهرم رو نمیزنه زیرمجموعه سرپرست خانوار در صورتی که یارانه معیشتی که واریز کردن زدن برای چهار نفر... .به هر حال مرسی.... .

آره دهک رو نمی زنه
خواهش می کنم موفق باشید

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
09200006369
تلفن گویا

فقط میگه
از 1 تا 3

4 تا 9

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
IMG_۲۰۲۲۰۵۱۵_۱۶۴۴۱۹.jpg

سامانه های مرتبط با ثبت اعتراض های مردمی و پاسخگویی در خصوص دهک ها و حذف یارانه ها

IMG_۲۰۲۲۰۵۱۵_۱۶۴۴۳۲.jpg

افرادی که به دهک بندی‌ها اعتراض دارند، ازطریق تماس با شماره‌های ۶۳۶۹ و ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ اقدام کنند یا با مراجعه به نشانی hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
Screenshot_۲۰۲۲۰۵۱۶_۰۷۵۱۱۰.jpg

دهک کارگران تامین اجتماعی
بعلت داشتن حقوق ثابت کارگری و بیمه تامین اجتماعی ... :D

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
🔺سخنگوی دولت: ممکن است دهک بندی ها در طول زمان تغییر پیدا کند

🔹️هر کسی که نسبت به دهک بندی درخواست بازبینی داشته باشد، درخواست ها ثبت و رسیدگی می شود.

🔹️ممکن است دهک بندی ها در طول زمان تغییر پیدا کند و امکان بازبینی باز هم وجود خواهد داشت.

🔹تفاوتی نمی کند که در دهک چهارم یا نهم قرار داشته باشید، زیرا در هر صورت مبلغ یارانه یکسانی دریافت می کنید.

🔹️اگر ضعفی هم در دهک بندی های وجود داشته باشد، با این پرداخت یکسان برطرف خواهد شد و تنها دهک دهم، محل بحث خواهد بود.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
آغاز ثبت‌نام متقاضیان دریافت یارانه برای افراد جدید

https://sso.my.gov.ir/
🔹سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می‌باشند، ابتدا لازم است برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری #کد ملی*43857*4* را شماره گیری نمایند و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی
ورود یکپارچه | پنجره خدمات دولتی

نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند.

🔹زمان ثبت‌نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 اردیبهشت‌ماه 1401 برای اعداد زوج و همچنین روز های پنجشنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401 برای اعداد فرد از طریق این درگاه می‌باشد.

parviz_r

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
#کد ملی*43857*4*
با گوشی موبایل

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
کسی که چند سال پیش کارمند شرکت خصوصی بوده (با حقوق متوسط) و بیمه براش رد میشده ولی الان بیکاره (بیمه رد نمیشه براش)، قبلا یه ماشین معمولی داشته که 7 سال پیش فروخته و الان دیگه هیچ ماشینی نداره، قبلا یه آپارتمان خیلی کوچیک داشته که 3 سال پیش فروخته و الان مستاجره، این شخص دهکش باید چند باشه به نظرتون؟!

بالا