برگزیده های پرشین تولز

جشنواره فیلم فجر

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
با توجه به اتفاقاتی که افتاد تو این چند روز زیاد رقبتی برای جشنواره رفتن ندارم اما چون شاید فرصت دیگه ای نباشه دوست دارم فیلم امجد رو ببینم

دیگه نه وقتش هست ، نه حوصله که توی صف های بلند وایسی و آخرش هم بلیط بازار آزاد 5 دقیقه بعد از شروع بگیری ، بری تو بشینی رو صندلی پلاستیکی که یک فیلم خوب ببینی :دی

EvanGeline

Registered User
لایک‌ها
1
اون آقایی که بلیط میفروختن لطفا یه پی ام به من بدید

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
من دیشب فیلم "بی خداحافظی" رو دیدم. زندگی آقای رضا صادقی بود با بازی پگاه آهنگرانی و کوروش تهامی و فروتن.

فیلم بسیار فاجعه ای بود ! پیشنهاد میکنم اصلا سمتش نرید. حالا کلا همشون تعطیل هستن، من فقط نمیدونم فروتن چرا داره چنین فیلمهایی بازی میکنه !!!

داستان از این قرار بود که به ایشون دچار حمله قلبی میشن و میرن بیمارستان تو کما ! پگاه آهنگرانی یک خبرنگاره که اصلا به زور رضا صادقی رو میشناسه ! بعد به زور رئیس روزنامشون میره دنبال زندگی ایشون و از آدم هایی که باهاش دوست بدون مصاحبه میگیره. فیلم هم هی فلاش بک میزد. حالا فاجعه ترین قسمت کار اینجا بود که ایشون در فیلم حداقل 4 ترک رو کامل خوند، کلی هم نصفه خوند ! (اون 4 تا ترک روی استیج بود و با 2-3 زاویه فیلمبرداری شده بود و عملا ویدئو کلیپ بود !). حالا اگر شما طرفدار ایشون نیستین و علاقه ای به موسیقی پاپ اینچنینی هم ندارین لحظات بسیار سختی هست تحمل این فیلم در سینما.

تنها نکته مثبتش فقط بازی خوب پگاه آهنگرانی بود و البته دیدن فروتن عزیز در چنین فیلم هایی بشدت ناراحت کننده !

hamidjoon1366

Registered User
لایک‌ها
507
من مراسم افتتاحیه چشنواره ر بودم. بدک نبود.
فیلم ها ر هم تا الان فقط فیلم یه عاشقانه ساده ر دیدم که در حد افتضاحه. واقعا فکر نمیکردم سامان مقدم اینحوری فیلم بسازه. یا مکس بخیر

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
امکان شرکت در اختتامیه هست ؟
اگه کسی دعوت نامه ای داره لطفا بگه ممنون میشم ... ( چون شنیدم برای عموم آزاد نیست و اختتامیه به افراد خاص داده میشه * )

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
زندگی خصوصی

خیلی زرنگ هستن اینا ! از اون فیلمهای سیاسی ای بود که 1-2 تا پوئن که باب میل مردم هست بهشون میده و در عوض ده دقیقه شعار در خصوص اسلام و انقلاب به خورد مردم میده و باعث حتی تماشاگران بخاطر انقلاب واقعی دست هم بزنن !

نکته خوب فیلم بازی های قوی دو کاراکتر اصلی هست. لعیا زنگنه خیلی لوس بود در کل ! یعنی خیلی لبخند و قربون شوهرم برم بود ! ولی هانیه توسلی بازی خیلی خوبی داشت و البته فرهاد اصلانی که بغیر از سکانس آخر فیلم بقیه جاها بسیار خوب بود.

البته داستان فیلم قابل پیش بینی هست. یعنی از همون اوایل فیلم که داستان شروع میشه، میشه فهمید قرار هست به کجا بره و به کجا ختم بشه.

در کل من یک نمره متوسط بهش میدم چون خیلی بیش از حد شعاری بود و من هم از این فیلمهایی که سعی در گول زدن مخاطب دارن اون هم به این شکل که اول بگن شما خوبید و بعد بگن ما خوبیم !! کلا بدم میاد. نمره متوسط هم بخاطر بازی های قوی هست !

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
بوسیدن روی ماه

فیلم خوبی بود !

بزرگترین نکتش اینجاست : آدمهایی رو به من نشون داد که از هیچکدوم خوشم نمیومد ! (مذهبی، خانواده شهدا و ...) ولی در طول فیلم نمیدونم چرا همشون رو دوست داشتم !!! واقعا فیلم خوبی بود با بازیهای درجه یک و عالی ! چه بازیگری هست این مسعود رایگان انصافا. فیلم خوبی بود، موقع اکران هم شاید 3-4 تا سینما بیشتر نگیره، ولی از دستش ندید، فیلم خوبی هست.

hamidjoon1366

Registered User
لایک‌ها
507
بوسیدن روی ماه

فیلم خوبی بود !

بزرگترین نکتش اینجاست : آدمهایی رو به من نشون داد که از هیچکدوم خوشم نمیومد ! (مذهبی، خانواده شهدا و ...) ولی در طول فیلم نمیدونم چرا همشون رو دوست داشتم !!! واقعا فیلم خوبی بود با بازیهای درجه یک و عالی ! چه بازیگری هست این مسعود رایگان انصافا. فیلم خوبی بود، موقع اکران هم شاید 3-4 تا سینما بیشتر نگیره، ولی از دستش ندید، فیلم خوبی هست.

درسته فیلم خیلی خوبیه. البته من طلا و مس ر بیشتر دوس داشتم.

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
از جوایز خبری نشد؟؟
===============
پستمان را اصلاح میکنیم:
مراسم اختتامیه راس ساعت ۱۸:۳۰ یکشنبه ۲۳ بهمن ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد.

Last edited:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
شاید تنها جایزه غیر منتظره جایزه اصلانی بود که فکر میکردم به فرخنژاد میرسه
آقایون و خانومهای سینمایی هم که هیچی از خانه شون نگفتن
آخرش هم فکر کنم یه درگیری لفظی بین معادی و شمقدری پیش اومد ، اما خب به پشت تریبون کشیده نشد
یه شو هم رفتن برای قلاده های طلا که ....

به هر حال امتیاز بالای این جنشواره برنامه ریزیش بود امیدوارم سالهای بعد تو اجرای مراسم اختتامیه هم بتونن یک برنامه خوب اجرا کنند

hamidjoon1366

Registered User
لایک‌ها
507
واقعا دست شبکه آی فیلم درد نکنه که مراسم ر به طور کامل نشون داد. من حتی دعوت نامه هم داشتم ولی خب تهران نبودم ولی از طریق تلویزیون مراسم ر دیدم. حیف فرخنژاد و لیلا حاتمی جایزه نگرفتند. بوسیدن روی ماه هم بیشتر باید بهش توجه میشد

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
شاید تنها جایزه غیر منتظره جایزه اصلانی بود که فکر میکردم به فرخنژاد میرسه
آقایون و خانومهای سینمایی هم که هیچی از خانه شون نگفتن
آخرش هم فکر کنم یه درگیری لفظی بین معادی و شمقدری پیش اومد ، اما خب به پشت تریبون کشیده نشد
یه شو هم رفتن برای قلاده های طلا که ....

به هر حال امتیاز بالای این جنشواره برنامه ریزیش بود امیدوارم سالهای بعد تو اجرای مراسم اختتامیه هم بتونن یک برنامه خوب اجرا کنند

واکنش مردم به قلاده های طلا چی بود؟

یه مصاحبه نشون داد برنامه 7 که ملت وسط فیلم از سالن اومدن بیرون میگفتن مزخرفه و فلان. ولی نگفت اسم فیلم چیه. حدس میزنم همین فیلم بوده باشه

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
واقعا دست شبکه آی فیلم درد نکنه که مراسم ر به طور کامل نشون داد. من حتی دعوت نامه هم داشتم ولی خب تهران نبودم ولی از طریق تلویزیون مراسم ر دیدم. حیف فرخنژاد و لیلا حاتمی جایزه نگرفتند. بوسیدن روی ماه هم بیشتر باید بهش توجه میشد

خوب شما که دعوت نامه داشتی میزاشتی مزایده ما ازت میگرفتیم میرفتیم فیض می بردیم :دی

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
واکنش مردم به قلاده های طلا چی بود؟

یه مصاحبه نشون داد برنامه 7 که ملت وسط فیلم از سالن اومدن بیرون میگفتن مزخرفه و فلان. ولی نگفت اسم فیلم چیه. حدس میزنم همین فیلم بوده باشه

نه اون برخوردها برای این فیلم نبود
نمایش زیادی برای عموم مردم نداشت بین منتقدان و روزنامه نگاران هم خیلی صدا نکرد ، کلآ با توجه به تجربه پایان نامه به نظر میرسه فیلم لحن آروم تر و متعادل تری داری
به هر حال اهالی سینما امسال یک کارنامه ضعیف دارند ، کلآ صدای اعتراض شنیده نمیشه و به هر قیمتی کار کردن ظاهرآ رویه اکثر قریب به اتفاق سینمایی هاست یک جشنواره دیگه بیشتر برای این دولت و این معاونت نمونده و قطعآ با ادامه این رونده چند فیلم متوسط با مضامین کاملآ عادی و چند فیلم سیاسی متمایل به جناح حاکمیت خواهیم داشت و اگر میخوایم شاهد یک فیلم خاص باشیم باید تا جشنواره سی و دوم صبر کنیم

بالا