برگزیده های پرشین تولز

جلوگیری از نمایش عکس در گوگل ایمیج !

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
ولی طبق بررسی بنده در همون روزی که این مبحث رو دیدم همه ی عنوان ها و لینک های مطالب در صفحه اصلی Nofollow بودند. شاید هم شیطنت شما سبب شده باشد. به هر حال شما وب مستر تولز جدید بالا بیاورید اگر ندارید ، و nofollow ها را بردارید.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
ولی طبق بررسی بنده در همون روزی که این مبحث رو دیدم همه ی عنوان ها و لینک های مطالب در صفحه اصلی Nofollow بودند. شاید هم شیطنت شما سبب شده باشد. به هر حال شما وب مستر تولز جدید بالا بیاورید اگر ندارید ، و nofollow ها را بردارید.
چک کنید ببینید نو فالو های برای تمام لینک ها وجود داره ؟ شاید من اشتباه میکنم

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
کلیک راست کنید و ویو سورس رو بزنید ، سپس کنترل + اف زده و جستجو کنید nofollow را تا ببینید کدام لینک ها نوفالو هستند.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
کلیک راست کنید و ویو سورس رو بزنید ، سپس کنترل + اف زده و جستجو کنید nofollow را تا ببینید کدام لینک ها نوفالو هستند.

مثل همون روز هست

لینک های فهرست و همینطور ادامه مطلب رو نو فالو کرده

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
مسیر ادامه مطلب رو هم نو فالو رو حذف کردم ...

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
آگاه باشید تگ نوفالو هیچ مزیتی برای شما ندارد جز زمانی که میخواهید لینک به بیرون دهید یا محتوای شما از چندجا در دسترس است و ممکن است تکراری شناخته شود. ریشه کن کنید هرچی Nofollow هست رو بره پی کارش.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
آگاه باشید تگ نوفالو هیچ مزیتی برای شما ندارد جز زمانی که میخواهید لینک به بیرون دهید یا محتوای شما از چندجا در دسترس است و ممکن است تکراری شناخته شود. ریشه کن کنید هرچی Nofollow هست رو بره پی کارش.

حذف کردم نو فالو هایی که لازم نیست

اما سوال دارم وقتی عنوان سایت رو تغییر میدی ایندیکس های سایت دچار ریزش میشه دوباره برمیگرده و عنوان ها تو گوگل درست میشه ، این مدت تقریبا چقدر طول میکشه ؟

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
ایندکس ها با آدرس شناخته میشند نه با عناوین ، عناوین تنها در میزان ارتباط شما با عبارت جستجو شده نقش داره و امتیاز محسوب میشه ، ممکنه امتیازتون کمتر بشه ، یا بیشتر بشه.
از مدتش هم آگاه نیستم.

بالا