برگزیده های پرشین تولز

حذف قانون آفسايد.درست يا غلط؟

آيا حذف قانون آفسايد از فو.نبال كار درستي است؟

• بلي

Votes: 10 29.4%
  • خير

Votes: 24 70.6%
  • نمي دونم

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    34
  • Poll closed .

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
لینک خبر رو بده یوسف این حرفا رو ول کنید خدایی . بلاتر مگه فیفا ملک طلقش هست که بخواد اینجوری قانون بذاره . اینها باید مراحل رو طی کنه تا تصویب بشه . من میخوام ببینم اصل خبر چی بوده . شاید رفتن با هم چایی بستنی ای بزنن سر صحبت باز شد

این محال ممکنه جدی باشه مساله ش . الان خود تو خدایی خنده ت نمیگیره که آفساید حذف بشه :دی بعد یه مهاجم بره اون گوشه تو اوت بشینه . یکی هم مامور حفاظت ازش بشه . اینجوری 2 بازیکن به طور کل از جریان بازی خارج میشن :دی

اصلا این حرف اصل و اساس منطقی و علمی نداره به نظر من .

ما هم که نگفتیم این قانون تصویب شده :دی
بلاتر که یک تنه نمیتونه قانون بزاره!
این پیشنهاد به فیفا ارائه شده و بلاتر هم تصمیم گرفته شخصا بره پیش رئیس هاکی و معایب و مزایای این طرخ رو بررسی کنه.
ولی من باز هم میگم.
فکر نمیکنم حتی اگه بلاتر راضی بشه کل مجموعه قانون گذاری فیفا با این طرح موافقت کنه :دی

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خب من اگر یک درصد هم به خوشمزگی این بلاتر شک داشتم الان تبدیل به یقین شد . آخه خدا پدر آمرزیده مگه با بازی بومی محلی طرفی که راه می افتی میری سر میز می شینی مذاکره می کنی . این یعنی با خودش فکر نمیکنه که برداشتن این قانون مثل اینه که آب رو از استخرهای واترپلو برداری . واقعا عجیبه دیدن اینجور خبرها

شيطان كه منبع نداره فقط وسوسه مي كنه.

شما شیطان آوانگارد هستی :دی

در راستای جوابگویی به سوال تاپیک :

صد در صد فکر کردن بهش هم خنده داره :دی

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
واقعا جالبه که این نظر سنجی مخفیه!
اون هشت نفری که موافق بودن رو که ما نمیتونیم ببینیم حداقل بیایید بگید چرا موافقید؟!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اگه قانونش رو بردارن مرده خوری میشه خیلی

SMAM

Registered User
لایک‌ها
9
حالا جاش ایجا نیست.اما اگه اسپم باشه مدیرها پاکش میکنن.بلاتر شد رئیس فیفا(حالا اون موقع نه اینترنت بود و نه پی تی و ...)من به دوستانم گفتم این یا رو اومده فوتبال رو تبدیل به "شو" کنه.اما دیگه فکر نمی کردم اینقدر پوک از مغز باشه.یک بار هم تو تاپیک جام کنفدراسیونها گفتم تنها کار اجرایی مثبتی که برای فوتبال کرده قانونمند کردن برگزاری جام کنفدراسیونهاست.وگرنه تا حالا 100بار ازین خرابکاریها کرده.کسی که مخالف سرسخت استفاده از تکنولوژی در فوتبال هست حالا داره مثل ما (ایرانی ها) بجای حل مسئله صورت مسئله رو پاک کنه.ما(آلمانها:D) کلی زور زدیم توپ هوشمند اختراع کردیم که وقتی از خط دروازه رد شد مشخص بشه میخواد داور برای خط دروازه بذاره
میخواست جام جهانی رو 2سال یکبار برگزار کنه.قدیمیترها مثل من شاید یادشون بیاد سال1991 مسابقات جوانان جهان به صورت آزمایشی آفساید رو گذاشتن تنها درون 18قدم دیدن نمیشه.چند سال دیگه گفتن اوت رو با پا هم بشه آغاز کرد دیدن نمیشه.چند سال پیش تو ایتالیا خواستن در هر نیمهء زمین یک داور وسط باشه دیدن نمیشه.
عزیز من! جان من! اگر خیلی دلت برای فوتبال میسوزه اگر به راستی میخوای کمکی به فوتبال کنی اگر میخوای اشتباهات داروی رو کم کنی تنها چاره اش یک چیزه. استفاده از "تک.نو.لو.ژی"بیا جون هرکسی دوست داری دست از این لجبازی و یک دندگی وردار برو پوز این مجمع قانون گذاری فوتبال رو بزن و بذار تکنولوژی بیاد تو فوتبال.به خدا این صندلی اونقدر ارزش نداره که بخوای برای نگهداریش این همه سرتعظیم جلوشون فرود بیاری.یک کمی جسارت به خرج بده.خیلی های دیگه هم هستن که میتونن که کار ریاست فیفا رو انجام بدن.مهم دست آوردی هست که به دست میاد

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
قول میدم این قانون تا 40 سال دیگه هم نمیاد ... دلیلش خیلیییییییییی واضحه ... اگه قرار باشه حذف بشه

1 مهاجم تیم حریف میچسبونه به تیرک دروازه روبرو و بلعکس

بازی هم این میشه که دفاع فقط بزنه زیر توپ که توپ بره نزدیک دروازه اونا ... از این ور هم اونا همین کارو میکنن

دیگه بازیسازی و اینا معنی نداره .

بالا