برگزیده های پرشین تولز

حراج دامنه های مربوط به ایران

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
دوست عزیز
طبق این جمله، قائدتا باید دامین به بنده تحویل داده میشد .
درسته ؟

14 ...
در صورتی که منظورتون iniran.net باشه .

با احترام

والا 4-5 تومن زیاد برام مهم نیست به ایشون حتی پی ام هم زدم ولی جوابی نیومد آخه اینقدر Net رو گنده نوشتم
که حدس زدم توی تایپ اشتباه کرده :) قابل هیچ کدوم از شما دو عزیز رو هم نداره

Immox

Registered User
لایک‌ها
3
والا 4-5 تومن زیاد برام مهم نیست به ایشون حتی پی ام هم زدم ولی جوابی نیومد آخه اینقدر Net رو گنده نوشتم
که حدس زدم توی تایپ اشتباه کرده :) قابل هیچ کدوم از شما دو عزیز رو هم نداره

مطمئنا همینطوره
خوب دوست عزیز، جایی از کار مشکل داشت که پاسخ داده نمیشد .
از این حرفا گذشته
طبق پست 8 شما، حتی قبل از پست دوستمون " Kourosh_Jal "، مزایده ی این دامین به پایان رسیده بود .
اگه روال عادی طی میشد، به اینجا کشیده نمیشد .

بهرشکل
بنده بنفعتون کنار میکشم .
امیدوارم مبارک هردوتون باشه .

سربلند باشید .

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
مطمئنا همینطوره
خوب دوست عزیز، جایی از کار مشکل داشت که پاسخ داده نمیشد .
از این حرفا گذشته
طبق پست 8 شما، حتی قبل از پست دوستمون " Kourosh_Jal "، مزایده ی این دامین به پایان رسیده بود .
اگه روال عادی طی میشد، به اینجا کشیده نمیشد .

بهرشکل
بنده بنفعتون کنار میکشم .
امیدوارم مبارک هردوتون باشه .

سربلند باشید .

البته ایشون درست میگه ها .... 15 دقیقه اون اقا دیرتر اعلام کرده... من پیشنهاد می کنم مزایده این دامین تکرار شه که آقای immox هم راضی باشه ...البته این نظر من و عرف اینجاست... به هر حال منم پیشنهادم همینه و من هم کنار می کشم ...

Last edited:

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
البته ایشون درست میگه ها .... 15 دقیقه اون اقا دیرتر اعلام کرده... من پیشنهاد می کنم مزایده این دامین تکرار شه که آقای immox هم راضی باشه ...البته این نظر من و عرف اینجاست... به هر حال منم پیشنهادم همینه و من هم کنار می کشم ...

نه اگه اشتباه از من بوده که اصلا متعلق به جناب Immox هستش :) عرض کردم اصلا 5-6 تومن ارزش این حرفا رو نداره:)
ولی متوجه حرف نشدم که چه اشتباهی کردم چون گفتم تا ساعت 8 شب مزایده ادامه داره و جناب Immox ساعت 2
بعد از ظهر یه آفر دادن و 24 ساعت تمدید میشه :) حتما گمون کردن منظورم این بوده که بلکل تمومه ولی حتما بد نوشتم

اگه جناب کاپیتان ناراحت نمیشن چون شاید ایراد از من بوده دامنه رو تقدیم Immox کنم به همون قیمت 10 .. مشکلی نیست جناب کاپیتان ؟ :)

اگه مشکلی دوستان دیگه ندارن شماره حساب رو هم که برای جناب Immox فرستادم و مزایده اون دو دامنه تمومه :)

پ.ن : امیدوارم کسی از من ناراحت نشه دوستان گلم چون این پولا اصلا ارزش نداره و اصلا راضی نیستم به خاطر خیلی بیشتر از اینها

هم دلگیری پیش بیاد به خصوص دوست عزیز جناب Immox

Last edited:

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
نه اگه اشتباه از من بوده که اصلا متعلق به جناب Immox هستش :) عرض کردم اصلا 5-6 تومن ارزش این حرفا رو نداره:)
ولی متوجه حرف نشدم که چه اشتباهی کردم چون گفتم تا ساعت 8 شب مزایده ادامه داره و جناب Immox ساعت
بعد از ظهر یه آفر دادن و 24 ساعت تمدید میشه :) حتما گمون کردن منظورم این بوده که بلکل تمومه ولی حتما بد نوشت

اگه جناب کاپیتان ناراحت نمیشن چون شاید ایراد از من بوده دامنه رو تقدیم Immox کنم به همون قیمت 10 .. مشکلی نیست جناب کاپیتان ؟ :)

اگه مشکلی دوستان دیگه ندارن شماره حساب رو هم که برای جناب Immox فرستادم و مزیاده اون دو دامنه تمومه :)

من دومین رو می خواستم... و طبق مزایده هم پیش اومدم... ولی حواسم به او 15 دقیقه نبود دیگه...به هر حال شما باید تصمیم بگیرید...
موفق باشید ...

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
من دومین رو می خواستم... و طبق مزایده هم پیش اومدم... ولی حواسم به او 15 دقیقه نبود دیگه...به هر حال شما باید تصمیم بگیرید...
موفق باشید ...

اگه ایراد از من بوده از شما معدرت میخام دوست گلم که وقتتون گرفته شد... دفعه بعد سعی میکنم قوانین مزایده رو کامل تر بنویسم

اگه اجازه بدید برای اینکه قانون شکسته نشه چون ایراد از طرز نوشتن من بوده دامنه رو روی همون 10 تموم کنم :)

خب فقط To iran مونده ..کسی نخواست؟

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
بببببببله حاا متوجه شدم ایراد از کجا بوده :lol: ایراد از خودم بود که ننوشته بودم "24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد"

برای اون یکی تاپیکم اینو نوشته وبدم فکر کردم برای این تاپیک نوشتم ...پس حله و حق کامل با آقای Immox هست

Captain Sparrow

Registered User
لایک‌ها
642
همش تقصیر خودتونه دیگه ...پایانه مزایده رو اعلام نکردید و باعث شدید منم دچار اشتباه بشم....به هر حال دوست داشتم هم این ایران هم تو ایران رو بردارم که متاسفانه شرایط مزایده اصلا واضح نیست...
به هر حال آقای Immox مبارکتون باشه...

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
همش تقصیر خودتونه دیگه ...پایانه مزایده رو اعلام نکردید و باعث شدید منم دچار اشتباه بشم....به هر حال دوست داشتم هم این ایران هم تو ایران رو بردارم که متاسفانه شرایط مزایده اصلا واضح نیست...
به هر حال آقای Immox مبارکتون باشه...

من گاهی برای بعضی دامنه ها پایان تعیین نمی کنم ولی این جز اون دسته بوده که 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد
قبول میشد ولی چون 2-3 تا تاپیک با هم زدم بودم برای این فراموش کرده بودم بنویسم

دامنه های بهتر هم بزودی میزنم امیدوارم نصیب شما بشه :)

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
برای دامنه های باقیمانده تاپیک جدا میزنم چون اینجا شلوغ شده بود و همون طور که دوستان گفتن خریدار گیج میشه

closed.png

بالا