برگزیده های پرشین تولز

حرفه مدلینگ

piya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آژانس مدلينگ فارس فشن هم يكي از بهترين هاست، منتها كارشون خيلي اسلاميه، يه امتحان تئوري ازتون ميگيرن كه بايد حوزه رفته باشيد تا قبول بشيد، مي گن مال يه كسي كه توي ارشاد و كارگروه مد و لباس فعاليت مي كنه

fashion.boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آژانس مدلينگ فارس فشن هم يكي از بهترين هاست، منتها كارشون خيلي اسلاميه، يه امتحان تئوري ازتون ميگيرن كه بايد حوزه رفته باشيد تا قبول بشيد، مي گن مال يه كسي كه توي ارشاد و كارگروه مد و لباس فعاليت مي كنه

البته به قیافه مدیرشم میخوره
دوست خوبم فارس فشن معلموه که کلاهبرداره ، سایتشو ببینی از خنده دل درد میگیری عکس مدل های خارجیو زده اسمه ایرانی زیرش نوشته ،

super_star

Registered User
لایک‌ها
2
متاسفانه آژانس مدلینگ پاسارگاد تعطیل شد ... فقط موند آژانس ویولت

hamidrezaaaa

Registered User
لایک‌ها
116
من یه مدت دنبالش بودم و با آقای امیر زبده هم دیدار داشتم
به نظر آقای زبده مدل حرفه ای هستن . پیشنهاد میکنم یه سر به ایشونم بزنید . تو فیس بوکم پیج دارن و در عرض یه روز باهاتون تماس میگیرن

ولی به نظر من دنبالش نری بهتره . من خودم خوشم نیمد زیاد . شغل پردردسری هست . شما همه چیزت باید تنظیم باشه . دور کمر و دور سینه و دور بازو و ....
بعدم بازار کارش تو ایران متاسفانه زیاد جالب نیست یعنی شما بیشتر از اون پولی که دربیاری باید خرج کنی به خصوص اون اوایل
و از همه اینا بدتر که منو خیلی اذیت کرد اینه که شما اختیار تیپ خودت رو از دست میدی . واسه مدل مو و ابرو و همه چیزت یکی دیگه تصمیم گیری میکنه
با روحیات من سازگار نبود کلا

اینم بگم که شما اگه میخوای یه مدل حرفه ای باشی که روی صحنه ها هم میاد باید طبق استاندارد جهانی قدتون بالای 185 باشه و اگه کمتر باشه فقط میتونی فتو مدل باشی
موفق باشی

Sanazamjad2020@gmail

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منو خواهرم دوقولویم تو موسسه ویولت پذیرفته شدیم از ما واسه اموزش دیدن مبلغی و خواستن جهت فتو مدلینگ شدن و این موسسه در تهران در ونکه میخواستم بدونم اقای فرید تو همون موسسه ان این موسسه معتبر ؟ممنون میشم زود جواب بدید چون خیلی کلاهبرداری دیدم واسه همین پرسیدم که مطمن بشم.لطفا اگه میشه جوابتونو به همین ایمیلی که هست بزنید

Last edited:

avamoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فکر می کنم داخل مرزی نمی تونید تو این رشته پیشرفت کنین این رشته ها خارج از مرز جای پیشرفته زیادی داره

ramina.mhmd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من برای دوستانی که تقاضا کرده بودن شماره این دوتا آژانس مدلینگو به صورت خصوصی پیغام میزارم اگر کسی هم مجدد به این شماره ها نیاز داشت روی صفحه پیغام بزاره من راهنمائیش میکنم
سلام و خسته نباشید
این تلفن و آدرس مدوکس و رزم آرا را لطف می کنید . ممنون از راهنماییتون

Izadiahad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ميخواستم تست مدلينگ بدم،ميخوام بدونم كدوم برند بهترين و معتبر ترين تو ايران؟
مدرك معتبر ميدن يا نه؟
درآمدش چقدره؟
ممنون ميشم اگر كمك كنيد

amme joon

Registered User
لایک‌ها
2,941
یه عکس بزار اینجا تحلیل کنیم نری اونجا ضایع بشی:general304:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان مدلینگ بدن هم داریم؟اره؟

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
من که چیز زیادی ازش نمیدونم ولی یکتا ناصر یکی از مدلینگ ها بود که بعدا بازیگر شد
مدلینگ در ایران قبلا برای جلد مجلات رواج داشت الان که کسی مجله هم نمیخونه

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
مدلینگ تو ایران؟!:D

بالا