برگزیده های پرشین تولز

حفره امنيتي Fire Fox

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از irgamer :
تو مک Firefox وحشتناک کنده برای این که هنوز از تکنیکهای صدسال پیش مک استفاده می کنه البته قراره در آینده بهتر بشه.
Camino هم تنها مرورگر رسمی Mozilla مخصوص فقط یک پلتفورم هست(برای مک). سرعتش نسبتا خوبه و اصول رابط کاربرش شبیه Safari هست متنها نسخه بتا 1.0 فعلا در وارد کردن متن فارسی مشکل داره.(هر حرف فارسی که تایپ کنی یه کیلومتر به طول scroll که از اول هم بی دلیل بوده اضافه میشه!) احتمالا نسخه Final این مشکل برطرف میشه.
Opera هم از نسخه 9 انصافا برای مک سنگ تموم گذاشته اما نمیدونم چرا بازم کاربر دائمی نشدم!
اما خودم از Safari استفاده می کنم هم سرعت خیلی خوبی داره هم برخی نکات کوچیک که در Firefox دقت نشده به خوبی توجه شده. از نظر سرعت و خیلی نکات شبیه Opera هست اما اون رابط تمیز و خلوتش (که هنوز در Opera دیده نمی شه) باعث شده کاربر دائمی بشم.
البته موتور Safari فعلی علائم از جمله پرانتز فارسی رو برعکس نشون میده اما بعد از دریافت و استفاده از آخرین نسخه موتور WebKit هم این مشکل رو برطرف کردم هم سرعتش بالاتر رفت هم پشتیبانی از SVG اضافه شد. خلاصه من در حقیقت کاربر WebKit هستم.
موفق باشید
بابا اينکه راحت Customize ميشه ! يعنی مشکلش فقط interface ميباشه ؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
منظورم از رابط کاربر فقط Theme و چند تا Button نیست. اصول رابط کاربر، کم بودن گزینه های منو ها قرارگرفتن هرچیز در جایی که باید و نداشتن امکانات اضافی!
اگر ظاهر Camino 1.0 رو ببینی Theme کاملا متفاوتی نسبت به Safari داره اما تقریبا تمام اصول رابط کاربر اون رو رعایت کرده.
موفق باشید

بالا