برگزیده های پرشین تولز

حقه هاي ريجستري(windows mobile) ٠

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
تازگی ها برای ppc تون محافظ صفحه گذاشتید؟ احساس می کنید مثل قدیم تاچ اسکرینتون حساس نیست؟ دوست دارید صفحه ی دستگاهتون به یه پوف عکس العمل نشون بده؟؟:D از این حقه استفاده کنید;)
(فقط یادتون باشه که مقدارش رو اصلاً و ابداً کم نکنید! ممکنه لازم شه hard reset کنید!!!

Well i have gone to that and finally ive done some simple tweaks to my xda mini.
I also figure out this could lessen normal wear and tear(scratching of protectors/PDA screens) since lesser pressure is applied to Tap the screen
here's what i did..

thru the PHM registry editor(or any PPC registry editor)
go to..

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Drivers\Touch
or find 'Threshold'
Change the value of Pressure Threshold.(INCREASE value ONLY!!!)
what i did is set the value at 11880.

i tried doubling the default value. until i have reached my desired setting.
now,its like tapping soflty without having a feeling that i have screen protector. Also less stress on the stylus and screen and faster tapping.:)
WARNING: Only INCREASE THE VALUE BUT NEVER THE DECREASE THE DEFAULT VALUE.
Lowering the value of Pressure Threshold means you need to apply more pressure in tapping than you normally do.
ive tried this and when i soft reset, the screen won't react even if i apply deep pressure in tapping so i needed to do a HARD Reset!!!
So don't ever think of lowering the value, JUST INCREASE but NEVER LOWER!!​

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
کد:
HKLM\Software\Microsoft\Calendar\ShowLunarCalendar = 1

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
کد:
HKLM\Drivers\BuiltIn\usbfndrv\EnableUsbCharging = 0

توجه کنید این شاید کار کنه، شایدم کار نکنه!:rolleyes:
بعد از اعمالش ظاهراً یه سافت ریست هم باید انجام بدید

برای برگردوندن به حالت اولیه:

کد:
HKLM\Drivers\BuiltIn\usbfndrv\EnableUsbCharging = 1

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
کد:
HKLM\Software\apps\Microsoft Application Installer\nDynamicDelete = 0

کد:
HKLM\Software\apps\Microsoft Application Installer\nDynamicDelete = 2

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
This tweak might help improving visual performance of your pocket pc:
کد:
1. Open your registry editor on your Pocket PC
2. Navigate to
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\GDI\GLYPHCACHE\
3. Change the value of 'limit' from 8192 to 32768
4. Close registry editor and soft reset.

می گن سرعت باز و بسته شدن منو ها و اینارو زیاد می کنه... من که تغییر خاصی ندیدم
73.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
زیاد کردن Cache
:
Boost Windows Mobile 5 performance up to 20 percent
کد:
[HKLM\System\StorageManager\FATFS] CacheSize = 4096 EnableCache = 1
[HKLM\System\StorageManager\Filters\fsreplxfilt] ReplStoreCacheSize = 4096
* Soft reset for changes to take effect

Default values for all keys are 0

فک می کنم این یکی خوب جواب می ده
40.gif
من بعد از اعمال این تغییرات ، windows media player رو باز کردم (که به طور معمول 10 مگ از رم اشغال می کنه) بعد که minimizeش کردم رفتم توی memory و دیدم حدود 14مگابایت از رم کم شده. بعد Spb Imageer رو باز کردم، با سرعت عادی و خیلی خوب بدون اینکه آهنگ پس زمینه قطع شه عکس هارو باز می کرد و لود می کرد. قدیم وقتی wm player مینی مایز بود همه چیز خیلی خیلی کند می شد...!:happy: می تونید اون 4096 هارو یه مقدار بالاتر هم بزارید (احتمالاً سرعتتون بالاتر هم می ره). ولی با این کار تخصیص دادن cache رو از حالت خودکار در می یارید و ممکنه توی بازی های سنگین، توی دستگاه های مثل jasjar ، برعکس سرعت دستگاه کمتر هم بشه، و لازم شه که سافت ریست کنید!
311.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
با استفاده از این حقه می تونید outgoing call time تون رو صفر کنید (مثلاً هر دوماه، برای اینکه بفهمید دقیقاً چند دقیقه صحبت کردین)

درضمن اگه یه نفر آشنا به برنامه نویسی برای ppc یه برنامه بنویسه که هربار که دستگاه رو با pc سینک می کنیم از این مقادیر بک آپ بگیره ( In case of hard reset!) همچنین از تعداد message های فرستاده شده و بعد یه ریپورت ازشون سر ماه بده... خیلی عالی می شه!:happy: :rolleyes:

[HKLM\software\microsoft\shell\cumlativecalltimers\line_0 ]
change "outgoingvoicecurrent" back to 0

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ازین طریق می تونید منوی gps توی قسمت settings رو فعال کنید:

کد:
HKEY_LOCAL_MASCHINE\ControlPanel\GPS Settings

Add a DWORD called "Group" and give it the value of "2" (dec) keep the Hide key but change the value to 0 and delete the redirect value and soft reset

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
کد:
[HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Phone]
"CallHistoryMax" contains the number of numbers that will be kept in history. F.e. change it to 2000!

:happy:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این یکی سرعت پخش شدن صدای Voice Commander رو تغییر می ده (اگه voice commander رو تاحالا نریختید، نصف حال کار کردن با ppc رو نبردین:happy: :happy: (

\HKCU\Software\Microsoft\Speech\Voices and on the key DefaultTTSRate (default value is 4 )

Increasing the number will increase the speed of the narration, while decreasing the number will slow it.

(اگه خواستید voice commander رو بگیرید، برید به این آدرس:
کد:
ftp://83.99.157.52/uploads/applications/Voice%20Command%20Cracked/
داخل فایل Readme نوشته که باید چکار کنید)

:cool:

راستی روی این امضای من هم روزی یه بار کلیک کنید، ثواب داره:) (کـــــــــاملاً هم Free ــه!)

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
کد:
HKLM\Software\apps\Microsoft Application Installer\nDynamicDelete = 0

کد:
HKLM\Software\apps\Microsoft Application Installer\nDynamicDelete = 2

اتم که خودش بعد اینستال کردن کب ها فایل رو پاک نمیکنه:p

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دنی جان اس200 پاک می کنه:blush:

جدی؟

دو تا مسئله هست که در دبلیو ام 5 بسیار عالی تغییر کرده ،
یکی همین شیوه مسیر دهی برای نصب ، که در نسخه قبلی اگر با رجیستری فعالش می کردید ، از کرده خود پشیمان می شدید ،
یکی هم درخواست تایید هنگام نصب یا اجرای برنامه ، که در اس 200 ، مثل اینکه هر دو رو بد تنظیم کردن ، به هر حال مهم نیست ، این حقه های رجیستری رو دیگه کسی مستقیم استفاده نمی کنه (مگه اینکه گیک تمام عیار باشه ) ، بهتره از اس کی تولز یا تویکیز استفاده کنید ، هم می تونید اون پیغام اخطار رو غیر فعال کنید ، و هم اینکه می تونید مسیر دهی کنید
موفق باشید

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
جدی؟

دو تا مسئله هست که در دبلیو ام 5 بسیار عالی تغییر کرده ،
یکی همین شیوه مسیر دهی برای نصب ، که در نسخه قبلی اگر با رجیستری فعالش می کردید ، از کرده خود پشیمان می شدید ،
یکی هم درخواست تایید هنگام نصب یا اجرای برنامه ، که در اس 200 ، مثل اینکه هر دو رو بد تنظیم کردن ، به هر حال مهم نیست ، این حقه های رجیستری رو دیگه کسی مستقیم استفاده نمی کنه (مگه اینکه گیک تمام عیار باشه ) ، بهتره از اس کی تولز یا تویکیز استفاده کنید ، هم می تونید اون پیغام اخطار رو غیر فعال کنید ، و هم اینکه می تونید مسیر دهی کنید
موفق باشید

دکتر من دقیق متوجه منظورتون نشدم، ولی اس200 هم مسیر رو می پرسه همیشه ( برنامه هارو یا تو program files توی مین مموری می ریزه یا توی program files توی storage card ) ، هم اینکه .. اگه یه برنامه بخوام نصب کنم پیغام می ده دیگه... منظورتون اینه که با اس کی تولز یه جوری تنظیم کنم که هر برنامه ای رو خواستم نصب کنم بدون هیچ اخطاری مستقیماً خودش روی storage card نصب کنه؟
73.gif

ممنون، راستی تعطیلات نازل شده به همه خوش بگذره
39.gif

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دکتر من دقیق متوجه منظورتون نشدم، ولی اس200 هم مسیر رو می پرسه همیشه ( برنامه هارو یا تو program files توی مین مموری می ریزه یا توی program files توی storage card ) ، هم اینکه .. اگه یه برنامه بخوام نصب کنم پیغام می ده دیگه... منظورتون اینه که با اس کی تولز یه جوری تنظیم کنم که هر برنامه ای رو خواستم نصب کنم بدون هیچ اخطاری مستقیماً خودش روی storage card نصب کنه؟
73.gif

ممنون، راستی تعطیلات نازل شده به همه خوش بگذره
39.gif

خیر ، فکر نکنم ممکن باشه ،
یک اخطار امنیتی هست که می گه فلان فایل کب رو نمی تونه authenticateکنه ، اون رو می شه با اس کی تولز از کار انداخت

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اگه Voice Command رو نصب کردین، و حالا دوست دارین بعد از فشار دادن دکمه ی هندزفری بلوتوثتون، به جای Cyberon Voice Dial ، مایکروسافت voice command اجرا بشه، این تغییر رو در رجیستری انجام بدید:happy: :
کد:
goto "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\OEM\VoiceCommand\Path ". Change the default value from "\Windows\SDDialer.exe" to "\Program Files\Voice Command\VoiceCMD.exe"

[B]You must ensure that the path of the VoiceCMD is correct.[/B]

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
تازگی ها برای ppc تون محافظ صفحه گذاشتید؟ احساس می کنید مثل قدیم تاچ اسکرینتون حساس نیست؟ دوست دارید صفحه ی دستگاهتون به یه پوف عکس العمل نشون بده؟؟:D از این حقه استفاده کنید;)
(فقط یادتون باشه که مقدارش رو اصلاً و ابداً کم نکنید! ممکنه لازم شه hard reset کنید!!!

P525 نه شاخه touch رو داره نه اون یکی دیگه رو!!:(

بالا