• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حلول ارواح در جسمم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
گاهی جنها به جای روح وارد جسم میشن مواظب باش ..البته اگه راست میگی گرفتار شیاطین نشی....هر چند که .همه اینا بعد گذروندن یه سری کارها وریاضت ها اتفاق می افته.شما کار خاصی میکنی..؟؟
راست چند سال هست مدیتیشن میکنم البته نه هر شب به یوگا خیلی علاقه دارم تمرینات که انجام میدم به خلسه فرو میرم حالت خاصی هست فکر میکنم بخاطر این باشه

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435
دوست عزیز .. گرامی
یعنی با وجود اینترنتی که همین الان بهش متصلی ... با این همه تاپیک پزشکی و علمی و اطلاع رسانی .. شما هنوز به بختک و جن و هوری و لولو اعتقاد داری ؟!؟!؟ دعا کردی تا صب ؟!؟
نوکرتم حداقل دنبال راه حل پزشکی باش برا مشکلت که دستت ندازن.. من نمیدونم این چه مرضیه افتاده اینجا همه تاپیک میزنن که بقیه بیان بهش یه چرتی بگن .. مسخره بازی و اینا راه بیوفته تموم بشه بره !!!
دوست عزیز..گرامی.
با وجود اینترنی که همین الان بهش وصلی خودتم برو یکم تحقیق کن..
دیگه از امثال منو افشین گذشته که بخوایم بیام جون بکنیم این چیزا رو بهتون اثبات کنیم..
فقط میتونید به عنوان یه مرجع آگاه تر روی ما حسبا کنید و برای تحقیقاتتون از ما کمک بگیرید..
گاجیدم اون روحی رو که بخواد تو جسم تو حلول کنه .

مدیوميا وسيط یعنی فردی که واسطه بین دنياي ماده و دنياي ارواح باشد ... در بيشتر موارد جلسات روحي * مديوم نقش بسيار مهمي رو داراست ...

معمولا هر مدیوم دارای توانایی های ویژه مربوط به خود است که دیگری آن توان را ندارد چون هر کدام از آنها می توانند پدیده های جداگانه ای را بوجود آورند.البته اين مورد حتمي نيست ...

چند نوع از مديومها را در زير بررسي ميكنيم :
1-مدیوم شنوا:
این دسته از مدیوم ها می تونند امواج صداهای ارواح را بشنوند و گروهی دیگه از همین مدیوم های شنوا می تو نند صدای ارواح رو بطور کامل شنیده و اونو درک کنن .این افراد قادرند حتی با ارواح گفتگو كنند و پیام ها را برای دیگران بازگو کنند, لذا تماس آنان با ارواح نوعی جنبه پیشگویی داره . اطلاعات خواسته شده توسط ارواح در گوش اونها زمزمه می شه و بعد اون گفته ها به زبان آورده ميشه . ارواح خواسته های خودشونو از طريق عقل به مغز و از مغز به سیستم شنوایی منتقل می کنند
2-مدیوم بینا:
این نوع مدیوم ها قادرند با چشم ارواح رو بصورت شبح یا شخص کامل مشاهده کنند و گاهی هم ممکنه رخدادهایی را که در جهان در حال بروز باشند را به سادگی از راه دور دیده و بمراتب سریع تر از سیستمهای علمی و مخابراتی بيان كنند .
3-مدیوم حلولی:
ارواح بیشتر تمایل دارند که در جلسات از وجود مدیوم های حلولی استفاده کنند و کنترل جسم اونهارو برای مدتی به دست بگیرند . این مدیوم ها معمولا پس از پایان جلسه هیچ مطلبی رو از جلسه بیاد ندارن . این گونه مدیوم ها اغلب شخصیت آن روح حلول کرده در جلسه رو * به خود می گیرند و بنا به خواسته روح از خود حرکات فیزیکی نشون می دهند
4-مدیوم کتابت:
این قدرت در تمام افراد به طور نسبی زیادی وجود دارد
( البته اين مورد بايد با اگاهي كامل انجام بشه ) این نوع مدیوم ها قلم در دست می گیرن و نوک اونو بر روی کاغذ می گذارند و سپس بدون اراده اونا * قلم خود به خود به حرکت در مياد و اشکالی را رسم می کنه و در همچنين در مواردي خودکار و یا قلم شروع به نوشتن کلمات یا جملاتی می کنه .
5-مدیوم حسی:
مدیوم هایی هستند که ارواح خواسته های خودشونو به صورت الهامات ذهنی براي اونا بازگو می کنن . بیشتر افراد دارای چنین توانایی هستن و این حالت مدیومی در اونا وجود دارد که در مواقع خاصی توسط روح نگهبان یا مددکار و راهنما مطالبی به آنها الهام می شود و یکی از همان حالتهای دلشوره یا نگرانی , وجود چنین الهاماتی است که در مواقع خاصی در افراد به وجود می آید.

6-مدیوم های وسيط روحی / تجسدی:
این مدیوم ها نسبت به کلیه مدیوم های دیگه کمتر در بین افراد دیده می شوند.چون كه از سیالات بسیار قوی ای برخوردارند.انتخاب چنین مدیوم هایی مستلزم آزمایشهاي مختلفیست که بهترین و تواناترین مدیوم های وسیط در بین مدیوم های دیگر شناسایی شوند و از وجود آنها جهت تحرک یا تجسد بوسیله ارواح استفاده شود
7-مدیوم های ذهني :
اين مديومهادر عالم خواب و رويا صاحب قدرتي می شوند و همه مطالبی را که در زمان رویا های خود مشاهده می کنند تمامی آنها روز بعد یا پس از مدتی کوتاه به وقوع می پیوندند و دلیل آن این است که در وقت خواب روح آنها پس از کسب انرژی از جهان های روحی قادر است : در زندگی آینده خود و دیگران سیر و سفرهایی داشته باشد ... اين هم مديومهاي خواب
8-مديومهاي گويا : ارواح با استفاده از تارهاي صوتي و زبان اين نوع مديومها
خواسته ها و حرفهايشان را بيان ميكنند ... يعني اينكه تكلم مديوم در اختيار ارواح
قرار ميگيره و در اون موقع مديوم هيچ اختياري از خودش نداره و ارواح او را كنترل ميكنند ...
البته مديومها به موارد ديگري نيز دسته بندي ميشوند ولي اين موارد كه ذكر شد
شناخته شده ترين و كاربردي ترين مديومها بودند ...
افشین جان طی تحقیقاتی که من کردم اینا همشون جن هستن..
روح بعد از مرگ انسان کاملا از این دنیا دیسکانکت میشه و فقط با اجازه ی خدا اونم توی خواب میتونه بیاد.
اجنه از هر روشی با توجه به شناختی که از مخاطبینشون دارن سعی در درتباط و گمراه انسان ها دارن..
سرخپوس های بدبخت رو هم یه عمره سر کار میگذارن و خودشون رو ارواج رفتگانشون معرفی میکنن..

پ ن : احتمالا بخاطر همین تحقیقات و آزمایشات مختلفی که کردی روزنه رو برای ورودشون به خودت کمی باز کردی..
قبل از خواب یه قاشق سرکه بخور(طوری که دهنت بوی سرکه بگیره) دیگه سمتت نمیان و راحت میتونی بخوابی..

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دوست عزیز..گرامی.
با وجود اینترنی که همین الان بهش وصلی خودتم برو یکم تحقیق کن..
دیگه از امثال منو افشین گذشته که بخوایم بیام جون بکنیم این چیزا رو بهتون اثبات کنیم..
فقط میتونید به عنوان یه مرجع آگاه تر روی ما حسبا کنید و برای تحقیقاتتون از ما کمک بگیرید..

افشین جان طی تحقیقاتی که من کردم اینا همشون جن هستن..
روح بعد از مرگ انسان کاملا از این دنیا دیسکانکت میشه و فقط با اجازه ی خدا اونم توی خواب میتونه بیاد.
اجنه از هر روشی با توجه به شناختی که از مخاطبینشون دارن سعی در درتباط و گمراه انسان ها دارن..
سرخپوس های بدبخت رو هم یه عمره سر کار میگذارن و خودشون رو ارواج رفتگانشون معرفی میکنن..

پ ن : احتمالا بخاطر همین تحقیقات و آزمایشات مختلفی که کردی روزنه رو برای ورودشون به خودت کمی باز کردی..
قبل از خواب یه قاشق سرکه بخور(طوری که دهنت بوی سرکه بگیره) دیگه سمتت نمیان و راحت میتونی بخوابی..
نه عزیزارواح هم توانایی برقراری ارتباط دارند به شرطی که فرد وسیط واقعا مدیوم باشه یعنی این موهبت الهی خدا بهش داده باشه تا بتونه با ارواح ارتباط برقرار کنه البته شیاد هم خیلی زیاد هست برای مثال کسانی که به صورت خرافه گونه با حروف و میز سعی میکنند ارتباط برقرار کنند حالتهای من هم معلوم نیست بخاطر ارتباط با ارواح یا جن باشه هنوز برای خودم مبهم هست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,435
گفتم که روحی برای ارتباط وجود نداره..همه جن هستن..
اگه تمایل به تبادل نظر داری بیا پخ.

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869

R.jahanfar

Registered User
لایک‌ها
930
منابع تون رو لطفا بگید

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
نه عزیزارواح هم توانایی برقراری ارتباط دارند به شرطی که فرد وسیط واقعا مدیوم باشه یعنی این موهبت الهی خدا بهش داده باشه تا بتونه با ارواح ارتباط برقرار کنه البته شیاد هم خیلی زیاد هست برای مثال کسانی که به صورت خرافه گونه با حروف و میز سعی میکنند ارتباط برقرار کنند حالتهای من هم معلوم نیست بخاطر ارتباط با ارواح یا جن باشه هنوز برای خودم مبهم هست

دوست عزیز احتمالا شما دچار Night Terror یا هراس شبانه شدید
هراس شبانه از کابوس هم بدتره

اینجا رو مطالعه کنید :
http://fa.wikipedia.org/wiki/هراس_شبانه

اینم منبع جامعتر انگلیسیش :
http://en.wikipedia.org/wiki/Night_terror
نه نشدم
ممنون

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
نه نشدم
ممنون

دوست عزیز برای تمامی حالات روانی در انسان ، توجیه روان پزشکی وجود داره
اگر واقعا میخواید به این نتیجه برسید که با ارواح ارتباط برقرار پیدا کردید باید بگم اشتباه محض و خرافاته یا اینکه هدف دیگه ای دارید
این مشکلی که برای شما پیش اومده یک نوع اختلال خواب هست
ضمنا ادعای برقراری ارتباط با موجودات فرازمینی یا اعتقاد راسخ به این امر هم خودش یه مشکل روانشناختیه

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
گفتم که روحی برای ارتباط وجود نداره..همه جن هستن..
اگه تمایل به تبادل نظر داری بیا پخ.
100 % درسته. تنها موجوداتی که تو شرایط عادی میتونن بیان سمت ما البته با شرایط خاص و ویژه جن ها هستن.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,400
در کل اگه خارج نشد میتونی با مراسم زار خارجش کنی تاپیکشم چند وقت پیش زدم 99درصد نمیدونستن مراسم زار چیه
در ضمن افیشن جان شما خیلی مبتدی هستی توی علوم غریبه و ماورا بعدش اصلا استعدادش رو نداری ولی شخصی مث من این چیزا ذاتا تو خونش هست

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
فعلا گفتگویی بین ما ایجا نشده..
اگه ایجاد شد ازتون دعوت میکنم بیاید..
من اولین کتاب که درباره یوگا خوندم تو 12 سالگی بود اون موقع پسر عمه من عاشق یوگا بود حرکات هاتا یوگا انجام میداد خلاصه یه کتاب داشت به اسم یوگا در هفت مرحله اثر استاد محمدرضا یحیایی که هنوز هم چاپ میشه تو سایت استاد هم هست من از اون وقت به یوگا علاقمند شدم چون برام خیلی رازآلود به نظر می رسید تمرینات جالبی هم توش بود

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
در کل اگه خارج نشد میتونی با مراسم زار خارجش کنی تاپیکشم چند وقت پیش زدم 99درصد نمیدونستن مراسم زار چیه
در ضمن افیشن جان شما خیلی مبتدی هستی توی علوم غریبه و ماورا بعدش اصلا استعدادش رو نداری ولی شخصی مث من این چیزا ذاتا تو خونش هست
خیلی دوست دارم فری جون:general105:

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
برید از ایکیو سان مشاوره بگیرید

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,845
ایکیوسان دوشواریو تو ارواح نیست دوشواریو کمبود اکسیژنه که به مغز نمیرسه و باعث توهم میشه

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
استاترو باید به صلیب کشید ...

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
شبا طاق باز نخواب بختک میفته روت
سعی کن همیشه به پهلو بخوابی مخصوصا به پهلوی راست
به پهلوی جپ خوابیدن هم احتمال سکته قلبی رو افزایش میده چون سنگینی بدن میفته روی سمت جپ بدن که قلب در اونجا قرار داره

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
شبا طاق باز نخواب بختک میفته روت
سعی کن همیشه به پهلو بخوابی مخصوصا به پهلوی راست
به پهلوی جپ خوابیدن هم احتمال سکته قلبی رو افزایش میده چون سنگینی بدن میفته روی سمت جپ بدن که قلب در اونجا قرار داره
ربطی نداره بارها موقعی که به پهلو خوابیدم اینطوری شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا