برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل گوشی های PPCبریک شده

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام

من تونستم وارد بوت لودر بشم ولي وقتي مي خواهم HARD SPL كنم هيچ ورژني از قبل پيدا نميكنه كه با جديه جايگزين كنه.همچنين وقتي هم مي خوام ويندوز نصب كنم مراحل به ترتيب ميره ولي به اون صفحه كه ورژن قديمي و جديد رو مي نويسه مي رسه هيچ ورژني از قديمي رو نمي نويسه كه با جديده جايگزين كنه و پيغام NO VENDOR ID مي ده.ايا بايد ويندوز خام بريزم؟چه كار بايد كنم؟

يك دنيا تشكر از راهنمايي قبلي

خب ... اول یک موضوعی رو یاداوری کنم. شما بهتره که از الان سیم کارتت رو روی یک گوشی دیگه بندازی که خیالت راحت باشه و عجله ای واسه راه اندازی گوشی نداشته باشی. چون گوشیت سالمه و اگه یک کار نادرست بکنی ممکنه برک بشه... حالا وقتی یو اس بی رو نصب می کنی روی اسکرین مینویسه usb یا نه؟؟؟
دوم : از هاب که استفاده نمی کنی؟ (نکردی)
سوم : از لپ تاپ استفاده نمی کنی (نکردی) که؟
چهارم : الان چه ویندوزی میخوای بریزی؟ این جدیده رو دیگه نریز... همون قدیمیه رو امتحان کن.
پنجم : یک پست توی ایکس دی ای دولوپرز بزن و مساله رو بگو... جواب میدن.
راستی یادم رفت بپرسم : حتما با سیستمی سینک کن که سرویس پک 2 رو داشته باشه. با تاکید فقط sp2
همچنین ورزن اکتیو سینکت ترجیحا 4.5 باشه...

delapi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ... اول یک موضوعی رو یاداوری کنم. شما بهتره که از الان سیم کارتت رو روی یک گوشی دیگه بندازی که خیالت راحت باشه و عجله ای واسه راه اندازی گوشی نداشته باشی. چون گوشیت سالمه و اگه یک کار نادرست بکنی ممکنه برک بشه... حالا وقتی یو اس بی رو نصب می کنی روی اسکرین مینویسه usb یا نه؟؟؟
دوم : از هاب که استفاده نمی کنی؟ (نکردی)
سوم : از لپ تاپ استفاده نمی کنی (نکردی) که؟
چهارم : الان چه ویندوزی میخوای بریزی؟ این جدیده رو دیگه نریز... همون قدیمیه رو امتحان کن.
پنجم : یک پست توی ایکس دی ای دولوپرز بزن و مساله رو بگو... جواب میدن.
راستی یادم رفت بپرسم : حتما با سیستمی سینک کن که سرویس پک 2 رو داشته باشه. با تاکید فقط sp2
همچنین ورزن اکتیو سینکت ترجیحا 4.5 باشه...

سلام

بله مي نويسه.
دوم:نه
سوم:نه
چهارم:ويندوز موبايل 5 با BUILD بالاتر(همونه كه قبل از اين ماجرا روش بود)
پنجم:باشه
باشه.

ولي سياوش جان فكر كنم مشكل عمده من اينجاست كه وقتي مي خواهم هارد اس پي ال كنم يا ويندوز موبايل 5 بريزم هيچ ورژني از اين دو تا مورد رو از گوشيم تشخيص نميده يا به عبارتي انگار گوشيم خالي خاليه.ولي وقتي توي بوت لودر گوشي ميرم و يو اس بي رو ميزنم مينويسه يو اس بي.همچنين توي صفحه بوت لودرم ورژن اس پي الي كه بار آخر انجام دادم رو مي نويسه ولي وقتي مي خواهم هارد اس پي ال كنم ورژن قبلي رو روبروي FROM IMAGE VERSION نمينويسه.البته من الان روي سيستمم اكتيو سينك 4.5 با ويندوز SP3 دارم.بازم ميرم روي يك سيستم ديگه كه SP2 تست مي كنم.اميدوارم مشكلحل شه.
با تشكر فراوان.

بازم اگر چيزي به فكرت رسيد بگو.

Last edited:

ali_reza9871

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
من يه گوشي gsmart i120 دارم كه موقع ريختن رام ويندوز موبايل 6 باتريش تموم شد . و بعد دوباره كه روشنش كردم
ويندوز موبايل قبليش اومد بالا . الانم برنامه ها روش نصب ميشن ولي وقتي ريست فكتوري مي كنم هيچ اتفاقي نمي يفته و تو بوت لودرم كه ميخوام برم هنگ ميكنه . هارد ريستم نميشه . ديگه نميدونم چيكار كنم.
لطفا اگه كسي ميتونه كمك كنه يه راهنمايي بكنه ممنون.

Dixy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یک PDA2k دارم که وقتی خواستم در نهایت حماقت مستقیما فایل ویندوز 6 رو روش اجرا کنم دیگه بالا نمی یاد ولی وارد بوت لودر میشه ( که یک سریال با یک شماره 2.08 پایینش)
من اول پوشه WM6 رو که 78 مگی بود sync کردم و با File Explorer تو گوشی اجراش کردم از این بدتر نمیشه نه!
خوب میگین چه خاکی رو سرم بریزم
خواهشا راه حلهای دانشجویی معرفی کنید(سریع و ارزان!!)
مرسی
Mr.D

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با سلام
من یک PDA2k دارم که وقتی خواستم در نهایت حماقت مستقیما فایل ویندوز 6 رو روش اجرا کنم دیگه بالا نمی یاد ولی وارد بوت لودر میشه ( که یک سریال با یک شماره 2.08 پایینش)
من اول پوشه WM6 رو که 78 مگی بود sync کردم و با File Explorer تو گوشی اجراش کردم از این بدتر نمیشه نه!
خوب میگین چه خاکی رو سرم بریزم
خواهشا راه حلهای دانشجویی معرفی کنید(سریع و ارزان!!)
مرسی
Mr.D

ربان شما این رام را از کجا گرفتی؟؟؟ و اینکه مطمئنی مربوط به گوشیه خودت بوده؟؟؟؟

Dixy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ربان شما این رام را از کجا گرفتی؟؟؟ و اینکه مطمئنی مربوط به گوشیه خودت بوده؟؟؟؟

با سلام
اولا من هیچ ROMی از جایی نگرفتم من فقط از یک سی دی که برنامه های پی پی سی داشت استفاده کردم در واقع من کاملا آماتورم
تنها کاری که کردم این بود که رفتم xda و یکی که همین مشکل و داشت و با ویندوز ویستا و برنامه Windows mobile device manager سعی کرده بود پی پی سی رو به کامپیوتر بشناسونه مشکلم رو حل کنم اینم لینکش
http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Blueangel_WM6_WizzardUpgrade4_Vista_Pic
و به خاطر همین ویستا نصب کردم و مراحل کار رو انجام دادم ولی Connected نشد که نشد
از طرفی من usb رو که می زدم چراغ قرمز بهم می داد و بعد مدتی خاموش می شد در این حالت با هارد رست به بوت لودر می رفت و ویندوز هم واکنش نشون می داد حتی ویستا نصبش هم کرد ولی باز برنامه WMDM اون رو نمی شناخت.

hadi_e

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خسته نباشید من پست قبلی مطالعه کردم ولی مشکل من فکر هاد تر
من k-jam G4 دارم رام مختلفی استفاده کردم ولی این دفعه یک ویندوز قدیمی که با در دسر نصب کردم به 100% که ریست کرد اما توی صفحه بوت موند البته در صفحه بوت نصویری رنگی از بطری در بک آمد که من هیج وقت ندیده بودم، انقدر طولانی شد که مجبور شدم ریست کنم اما دیگه روشن نشد شارژ دارم هیچ نمیاد مشکی مشکی روش چند کلید انجان دادم اما هیچی
اکتیو سینک نمشناسه
یک امیدواری بده بیورون بردم حالی نشد میگن سخت افزاری
ممنون از توجهتون

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
با سلام
اولا من هیچ ROMی از جایی نگرفتم من فقط از یک سی دی که برنامه های پی پی سی داشت استفاده کردم در واقع من کاملا آماتورم
تنها کاری که کردم این بود که رفتم xda و یکی که همین مشکل و داشت و با ویندوز ویستا و برنامه Windows mobile device manager سعی کرده بود پی پی سی رو به کامپیوتر بشناسونه مشکلم رو حل کنم اینم لینکش
http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Blueangel_WM6_WizzardUpgrade4_Vista_Pic
و به خاطر همین ویستا نصب کردم و مراحل کار رو انجام دادم ولی Connected نشد که نشد
از طرفی من usb رو که می زدم چراغ قرمز بهم می داد و بعد مدتی خاموش می شد در این حالت با هارد رست به بوت لودر می رفت و ویندوز هم واکنش نشون می داد حتی ویستا نصبش هم کرد ولی باز برنامه WMDM اون رو نمی شناخت.

وای ! خدای من... شما یه رام بی نام و نشون رو نصب کردید. شانس آورده باشی برک نشده باشه... باید حتما وارد بوت لودر بشی و یو اس بی رو بهش وصل کنی. نیاز نیست کامپیوتر بشناسش. اون وقت یک رام مطمئن که مربوط به گوشیه خودت باشه رو که مثلا از ایکس دی ای دولوپرز گرفته باشی روش نصب کنی. ضمنا واسه کاری که گفتم از اکتیو سینک و xp sp2 استفاده کن و لا غیر...

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من k-jam G4 دارم رام مختلفی استفاده کردم ولی این دفعه یک ویندوز قدیمی که با در دسر نصب کردم به 100% که ریست کرد اما توی صفحه بوت موند البته در صفحه بوت نصویری رنگی از بطری در بک آمد که من هیج وقت ندیده بودم، انقدر طولانی شد که مجبور شدم ریست کنم اما دیگه روشن نشد شارژ دارم هیچ نمیاد مشکی مشکی روش چند کلید انجان دادم اما هیچی
اکتیو سینک نمشناسه
ممنون از توجهتون

ببینید. باتری رو در بیارید. یک روز باتری را خارج نگه دارید و داخل دستگاه نگذارید.... سپس باتری را جا بزنید و دستگاه رو رو شن کنید. هیچ کونه کار اضافه انجام ندید و اینجا بگید در این حالت چه اتفاقی میفته؟؟؟؟

هدف اینه که دستگاه روشن بشه. حالا بالا نیاد مهم نیست.
مرحله بعد هدف وارد شدن به بوت لودر گوشیه. اگه وارد بشه نیازی به شناسایی از طریق اکتیو سینک نیست.

mohsen_h

Registered User
لایک‌ها
1
اکتیو سینک نمشناسه
ممنون از توجهتون

بهم بزنگ برات درستش كنم
09353643818

Alibk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند وقت پیش گوشیو با یک رام آپدیت کردم.رامش اشتباهی نبود ماله خودش بود.همه چیز خوب و خوش داشت پیش میرفت وآپدیت تموم شد و گفت که گوشیو ریست کنم.منم اینکارو کردم اما...... دیگه روشن نشد ! و فقت led آبی چشمک میزنه !
میشه کاریش کرد یا باید بزارمش دکور ؟در ضمن دکمه ریست هم گیر نکرده.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام
من چند وقت پیش گوشیو با یک رام آپدیت کردم.رامش اشتباهی نبود ماله خودش بود.همه چیز خوب و خوش داشت پیش میرفت وآپدیت تموم شد و گفت که گوشیو ریست کنم.منم اینکارو کردم اما...... دیگه روشن نشد ! و فقت led آبی چشمک میزنه !
میشه کاریش کرد یا باید بزارمش دکور ؟در ضمن دکمه ریست هم گیر نکرده.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
قربان مشخصات دستگاه تون ، و لینک رامی که می ریختید رو بنویسید ، شاید دوستان بتونن کمک کنن

Alibk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هیوندای A200 دارم و رام رو هم از همین فروم در کلوپ هیوندای گرفتم.اولین رامی که توی کلوپ گذاشته شد.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام
من هیوندای A200 دارم و رام رو هم از همین فروم در کلوپ هیوندای گرفتم.اولین رامی که توی کلوپ گذاشته شد.

قربان توی ترد مربوطه ش مطرح کنید ، این دوستمان روزبه که برایش رام ریلیز می کنه ، شاید سر بزنه حتماً می تونه کمک کنه

dr.kamali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من با استفاده از اون 4 فايل كه معرفي كرديد و گفتين كه به k-jam هم ميخوره
تمام اون راه ها رو رفتم اما ديگه گوشي بالا نمياد و صفحه سياه مونده و هيچ عكس العملي به سافت و هارد ريست هم نميده
wiza200
SPL : 2.16
Rom Ver. : 2.16.9.1 WWE
Rom Date : 2-6-06
CPU : OMAP850
SPEED : 195 MHZ
RAM SIZE : 64 MB
گمونم گوشي من G4 باشه و اون آموزش مال G3 بوده !
حالا به نظر من چكارش كنم؟
با هيچ كليد تركيبي هم بوت بالا نمياد
خيلي وقته منتظرم
بدجور تو خماريش موندم
اصلاً حتي صفحه آبي و حتي اون صفحه رنگين كموني شكل هم كه قبلاً ميومد نمياد
به هيچ كليد تركيبي جواب نميده
اصلا حتي چراغ سبزش هم روشن نميشه
حتي در حالت خواموشي هم كه به شارژ مي زنم چراغش روشن نميشه
يكي كمك كنه
فداي دستتون

saberus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
گوشی بنده i-teq bond مموری دستگاه پرشده بود مثل همیشه هاردریست کردم ولی موقع شروع فرمت در صفحه image utilityگوشی شروع به فرمت نمی کند وهمانجا می ماند- فوری وضروری ممنون میشم منتظرم.[]

ryu666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من یه Ameo (HTC Advantage دارم,دیروز تبدیل کننده سگا ریختم توش برنامشو اجرا کردم ولی هر کاری کردم نتوستم ازش خارج بشم . با دکمه پاوره گوشی خاموشش کردم و دوباره خواستم روشنش کنم ولی دیگه روشن نمیشه حتی تو بوت لودرم نمیره
ترخدا یکی کمکم کنه

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
من یه Ameo (HTC Advantage دارم,دیروز تبدیل کننده سگا ریختم توش برنامشو اجرا کردم ولی هر کاری کردم نتوستم ازش خارج بشم . با دکمه پاوره گوشی خاموشش کردم و دوباره خواستم روشنش کنم ولی دیگه روشن نمیشه حتی تو بوت لودرم نمیره
ترخدا یکی کمکم کنه

ابتدا دستگاه رو شارژ کامل کنید؛ببینید جواب می ده یا نه؛در صورتی که شارژ کامل بود؛باطری دستگاه رو برای چند ساعتی خارج کنید و دوباره امتحان کنید تا بعد؛

ryu666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ابتدا دستگاه رو شارژ کامل کنید؛ببینید جواب می ده یا نه؛در صورتی که شارژ کامل بود؛باطری دستگاه رو برای چند ساعتی خارج کنید و دوباره امتحان کنید تا بعد؛

کاری که گفتید انجام دادم ولی بازم روشن نشد.الان وقتی باطری رو در میارم و شارژرو وصل می کنم به دستگاه چراغ gsm روشن میشه ولی وقتی باطری رو میندازم خاموش میشه.

ryu666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کس نیست جواب بده؟

بالا