• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خانه

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
آقا با 100 تومن شاید بتونی تو جنوب تهران یا خوشبینانش تو وسط به پایین تهران زمین یا خونه کلنگی بخری

ملک یا خونه تو تهران زیره 2یا 1.5 میلیون نیست ، فوقش بتونی 1 کلنگی 50 متری بخری که اجازه ساخت بهت میدن ، چون شهرداری برا ساخت باید حداقل 60 متر و...بیشتر باشه با راهرو و.... 40 متر زیر بنا بده

مگه اینکه جنوب تهران بری سراغش که متراژت بره بالا که جواز برا ساخت و... بدن

شمال تهران که اصلا صحبتشو نشکن

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
میشه بگید شما کجا زندگی میکنید؟
مملکت غیاث آباد
قیمت زمین شمال تهران دستم نیست ولی سمت بالاهای تهرانپارس(روبروی پارک پلیس) با 100 تومن شاید یه زمین 50_60 متری بشه گرفت(اونهم شاید)
از من میشنوی شمال و جنوب و شرق و غرب تفاوت خیلی فاحشی ندارند نمیگم فرق ندارند فرق دارند ولی اونقدر زیاد نیست که بخوای بری بالا شهر پول بیخود بدی
آب و هواش و خلوت بودن منطقه مهم و اینکه امکانات باشه مثل رستوران و غیره ...
تو مرکز شهر همه چی خیلی تخمی تخیلیه

شما دست به اون صد میلیونت نزن با چهل میلیونت اینو بهت پیشنهاد میکنم:
اون عکسی که گذاشتی اصلا نفهمیدیم چی گفت توش ...
آقا با 100 تومن شاید بتونی تو جنوب تهران یا خوشبینانش تو وسط به پایین تهران زمین یا خونه کلنگی بخری

ملک یا خونه تو تهران زیره 2یا 1.5 میلیون نیست ، فوقش بتونی 1 کلنگی 50 متری بخری که اجازه ساخت بهت میدن ، چون شهرداری برا ساخت باید حداقل 60 متر و...بیشتر باشه با راهرو و.... 40 متر زیر بنا بده

مگه اینکه جنوب تهران بری سراغش که متراژت بره بالا که جواز برا ساخت و... بدن

شمال تهران که اصلا صحبتشو نشکن
اپارتمان پدریم مرکز شهر هست و گذاشتن بنگاه متری ۹۰۰ تومن ... چهار طبقه هم هست اون وقت میگی زمین لخت تو خطر دره جواد آباد زیر یک و نیم میلیون نیست انتظار دارین جدی هم جواب بدم ؟؟

آره من ۵۰ متر هم بسم هست چون خوشبختانه به حمد الهی مجرد هستم و تنها. ۵۰ متر خونه واسم کافیه فکر میکنم. نظرتون چیه ؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
اپارتمان پدریتون مرکز غیاث اباد هست ؟! :D

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
اپارتمان پدریتون مرکز غیاث اباد هست ؟!
والله به خدا مرکز تهرانه ... تقریبا ناف تهرانه نه مرکز . گذاشتن متری ۹۰۰ خدا خدا هم میکنن بفروشن بره. به خدا جدی میگم ! نمیدونم چرا همه فکر میکنن من حرفام همه شوخیه !!

خواهشا از این حرف ها هم نزنید. هم بحث پراکنده میشه هم من سوالام یادم میره ...

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
والله به خدا مرکز تهرانه ... تقریبا ناف تهرانه نه مرکز . گذاشتن متری ۹۰۰ خدا خدا هم میکنن بفروشن بره. به خدا جدی میگم ! نمیدونم چرا همه فکر میکنن من حرفام همه شوخیه !!

خواهشا از این حرف ها هم نزنید. هم بحث پراکنده میشه هم من سوالام یادم میره ...

آقا ملک با آپارتمان فرق میکنه ، خیلی هم فرق میکنه
آپارتمان قدیمی ساز رو میشه اون قیمت 900 پیدا کرد البتع به سختی

ولی ملک شوخی بیش نیست مگه جنوب شهر یا نهایتا وسط شهر

من 1 سال دنبال ملکم و البته خرید کردم از پرند و شاه عبدلعظیم ، شمال شرق و غرب و... گشتم

برا همین همه فکر میکنن شوخیه

ضمنا 50 متر رو که نمیزارن بسازید ، چون شهرداری بنا بهتون نمیده ،برا همین نمیشه عملا

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
اگه خواستي من يه ملك دارم ميفروشم :happy:

مشخصات:
آدرس: خيابان پيروزي (حوالي چهارصد دستگاه)
متراژ زمين: 85 متر (شمالي)
بر: 5 متر
دو طبقه بناي دوبلكس قابل سكونت (بازسازي شده)
زير زمين بزرگ
طبقه اول يه سالن + آشپزخانه
طبقه دوم اتاق خواب و پذيرايي + تراس بزرگ
پشت بام موزائيك و دورچيني شده
سرويس حمام در پاگرد
راه پله بالا داراي 2 بخش مجزا فضا كه بعنوان انباري يا جاي دراور و كمد لباس ميشه استفاده كرد
تازگي هم 830 تومن دادم فاضلاب مكانيزه گرفتم كه اگه جيش كني همش ميره خونه قاليباف :D
جزو بافت فرسوده هم هست و شهرداري نامه انداخته تو خونه براي استفاده از مزاياي بافت فرسوده (جواز رايگان و يك طبقه رايگان و تخفيف پاركينگ و وام و ...) :happy:

كلا من خودم اصلا از آپارتمان خوشم نمياد؛ اگه پولي داشته باشم ترجيح ميدم كلنگي بخرم هرچند كه نقلي و كوچك باشه :happy:

يه ملك ديگه هم سه راه ضرابخونه دارم كه ميخوام اينو بفروشم اون يكي رو با پولش بسازم :happy:

sha19425

Registered User
لایک‌ها
21
برو تو سایت iranfile.ir تو قسمت کلنگی یه سرچ بزن بر اساس منطقه قیمت میاره

محله ای که میخوای بری بیشتر از لحاظ فرهنگی دقت کن که اینور میدون با اونور میدون فرهنگشون فرق میکنه

اگه بچه باحال و بامعرفتی هستی بیا شرق تهرون :happy:

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
خوب ۶۰ متر میگیرم که اجازه ساخت هم بدن.. ولی یه طبقه که دیگه راهرو نمیخواهد ... این شهرداری هم یه چیزیش میشه ها

anyway. الان یعنی به جز بالای شهر جایی هست هواش خوب باشه و امکانات هم باشه ؟ و خلوت هم باشه و آپارتمان نشین نباشه محلش ؟

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خوب ۶۰ متر میگیرم که اجازه ساخت هم بدن.. ولی یه طبقه که دیگه راهرو نمیخواهد ... این شهرداری هم یه چیزیش میشه ها

anyway. الان یعنی به جز بالای شهر جایی هست هواش خوب باشه و امکانات هم باشه ؟ و خلوت هم باشه و آپارتمان نشین نباشه محلش ؟

یه سر بیا بالاهای تهرانپارس سمت پارک پلیس(شهرک پارس) یه چرخ بزن شاید به دردت خورد

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
اوکی یه دونه تهرانپارس پیشنهاد شد. دیگه کجا شرایط منو داره ؟
راستی من تو این سایت یه کلنگی تو سعادت آباد دیدم ۱۰۰ متر ۲۴ میلیون :
http://iranfile.ir/search/default.aspx?B=5
بر حسب قیمت sort کنی ارزون ترین ها رو میبینی. اون کلنگی ارزون ها هم کاسه زیر نمیک کاسه دارن ؟ مثلا اجازه ساخت نداره ؟

sia0368

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اوکی یه دونه تهرانپارس پیشنهاد شد. دیگه کجا شرایط منو داره ؟
راستی من تو این سایت یه کلنگی تو سعادت آباد دیدم ۱۰۰ متر ۲۴ میلیون :
http://iranfile.ir/search/default.aspx?B=5
بر حسب قیمت sort کنی ارزون ترین ها رو میبینی. اون کلنگی ارزون ها هم کاسه زیر نمیک کاسه دارن ؟ مثلا اجازه ساخت نداره ؟

100 متر 24 میلیون؟:blink:
خوب معلومه یه جای کار ایراد داره
خودش که نوشته جواز ساخت نداره تازه سندش هم قولنامه ای هست

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
آره میدونستم چون سعادت آباد کلا روی گسل هست. مجانی هم بدن من نمیرم اونجا ....

دیگه کجا ها خوبه ؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
آره میدونستم چون سعادت آباد کلا روی گسل هست. مجانی هم بدن من نمیرم اونجا ....

دیگه کجا ها خوبه ؟

آقا مشخصه همه رو گذاشتی سره کار

ما بگیم 1000 متر به بالا بنا میدن شما میگی باشه 1010 متر میخرم؟یعنی شما انقد پول زیره دست و پات ریخته؟؟
انقد پولت نامحدوده؟؟؟
سعاد ت آباد گسله؟؟؟حالا التماست کردن تو رو خدا بیا کل سعادت آبادو بنامت بزنیم؟؟

من یا بچه ها هر چی اطلاعات میدیدم شما یا ایراد میگیری یا میگی باشه اوکی میکنم ، شما اگه واقعا دنبال ملک بودی ، جزئیات رو از ما می پرسیدی؟ نه این که بگی باشه 60 متر میگیرم و...

شما به اطلاعات و تجربیات بچه ها اهمیت نمیدی ، چون اصلا خرید یا ساختن در کار نیست ، سره کاریه ، وگرنه به این راحتی از همه چیز نمیگذاری و هی اینور اونور بپری

اگه واقعا اهل خرید و ساختن بودی میرفتی حداقل 2 تا بنگاه و صاحب ملک و سازنده صحبت می کردی، بعد میومدی مشورت میگرفتی

نه اینه بگی اینجا بده ، اونجا گسله ، اینجا مفت گرونه ،خونه راهرو و بنا میخواد چی کار

بچه ها بنظرم من این آقا هممون رو سره کار گذاشته ، و داره ریشمون میخنده ، ساخت و ساز یا حتی خرید خیلی دردسر داره، چه بره اینکه شما هر جور عشقته تز میدادی
اینجوریا هم و به این کشکی نیست

Last edited:

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
کمی حق با شماست درسته. میرم بنگاه بچرخم ببینم چی به چیه. ممنون به هر حال

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
رفته بودم بنگاه خلاصه حرف به جاهای باریک کشید گفتم آره دارم چند سال دیگه میرم اروپا فلان طرف گفت خوب چرا میخواهی پس بسازی برو رهن کن
به نظر پر بیراه نمیگه
داستان رهن چه طوریه ؟

My_Computer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
رفته بودم بنگاه خلاصه حرف به جاهای باریک کشید گفتم آره دارم چند سال دیگه میرم اروپا فلان طرف گفت خوب چرا میخواهی پس بسازی برو رهن کن
به نظر پر بیراه نمیگه
داستان رهن چه طوریه ؟

رهن اینه که مثلا 20-30 میلیون می دی صاحب خونه و خونه را یک سال رهن می کنی و توش زندگی می کنی پول اجاره هم نمی دی...

آخر سال هم خواستی بری پولت رو از صاحب خونه می گیری می ری یه جا دیگه...
خیلی ها به جای اجاره نشینی ...خونه رو رهن می کنن

بالا