برگزیده های پرشین تولز

خدايي كي از كدوم سايت واقعا پول گرفته؟

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از hamidx007 :
salam man az doublere zir nazdike 60-70$ too 1 rooz pool gereftam va bazam mikham toosh sarmaye gozari konam
http://www.extragolds.com/?ref=2906258

آقا توی دوبلرها سرمایه نزارین بدترین سایتهای سرمایه گذاری همین دوبلران حالا از ما گفتن بود از شما نشنیدن
233.gif

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
آقا توی دوبلرها سرمایه نزارین بدترین سایتهای سرمایه گذاری همین دوبلران حالا از ما گفتن بود از شما نشنیدن
آره اين دوبلر ها چيز به درد بخوري نيستن.بايد يه دلار يه دلار يا 3 دلار 3 دلار يا ... پول بزاري.خيلي مسخره بازيه.
ولي يكي از بچه ها گفت كه قديما مي شده ازش پول درآورد ولي حالا نه.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
بند یک مرامنامه پرشین تولز :

1. استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در نوشته ها و تاپیکها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

جناب آقای hamid206 چون کاربر فعال بودید برخورد جدی با شما نمیکنم اما اگر این رویه در بقیه پست های شما هم ادامه پیدا کند مجبورم با شما برخورد جدی کنم.

hani52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دريافتي هاي ماه مارس از ptsu.net

march2006.png

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
دريافتي هاي ماه مارس از ptsu.net
پيشنهاد مي كنم كه اين پست رو جاهاي ديگه ننويسيد.
فقط توي همون قسمت هايپ كافي بود.

yasaman 65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.من تازه تو این تاپیک عضو شدم البته قبلا زیاد اینجا میومدم اما فقط میخوندم امیدوارم بتونیم با هم به راهکارای مناسبی برسیم.براتون ارزوی موفقیت دارم.
راستی از بین شماها اگه کسی با سایت 20dollarsmail.com
کار کرده لطفا بگه میخوام بدونم تا حالا به کسی پرداخت داشته یا نه؟
مرسی

<King>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از luckychance :
دوتا سايت دارم که خوب دارن پول ميدن و عمر بالای يکسال خواهند داشت - البته اين فقط يه معرفيه و شما راجع بهشون تحقيق کنيد - برای اينکه فکر نکنين ميخوام رفرال جمع کنم آی دی خودم رو هم از آدرس لينک حذف کردم - فقط چونکه من خوب دارم ازشون سود ميگيرم حيفيم اومد شما نبينيد :

1- * سود روزانه یک ونيم درصد برای پلن ترکيبی و يک درصد برای پلن نرمال ** کميسيون رفرال تا 3سطح 10% و 6% و 3% *** برداشت روزانه سود **** پرداخت به ايگولد هر هفته يکشنبه ها ( امنيت بالاتراز اس اس ال ) لينک ثبت نام

2 - * دارای سه تا پلن با سود بالا : 150 % بعداز هفت روز --- 180% بعداز 12 روز ---- 230% بعداز 20 روز *** بدون محدوديت در تعداد سرمايه گذاری و از هر کامپيوتر به تعداد نامحدود ميتونيد سرمايه گذاری کنيد لينک ثبت نام
[/RIGHT]
سایت xtdltd یه سایت ایرانی هست و هنوز 3 ماه نمیشه راه افتاده. ارزش ریسک کردن رو نداره. در ضمن ادمینش گفته از هنگ کنگ هست که دروغ گفته.

<King>

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از yasaman 65 :
سلام دوستان.من تازه تو این تاپیک عضو شدم البته قبلا زیاد اینجا میومدم اما فقط میخوندم امیدوارم بتونیم با هم به راهکارای مناسبی برسیم.براتون ارزوی موفقیت دارم.
راستی از بین شماها اگه کسی با سایت 20dollarsmail.com
کار کرده لطفا بگه میخوام بدونم تا حالا به کسی پرداخت داشته یا نه؟
مرسی
سایتهای پی تی سی 99% کلاه بردارند.
اون 1 درصد هم ارزش کار ندارند
این چیزی هم که شما گفتی صد در صد کلاه برداره.

بالا