برگزیده های پرشین تولز

خدمت سربازی ۲۴ ماه شد

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
به خاطره مدارج علمی بالایی که داشتم اولین سربازی بودم که با درجه سرهنگ تمامی وارد پادگان شدم, جالبه که فرماندمون درجش سرهنگ دومی بود و بنده خدا مجبور بود با این سن و سال از من کسب و تکلیف کند, یه بار از خوده من درخواست کرد که برای خودم اضافه خدمت بزنم چون نزدیک 3 ماه غیبت داشتم, من هم 6 ماه انفصال از خدمت بدون حقوق و مزایا براش رد کردم تا حساب کار دستش بیاد :D:cool:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
@Dodge Super Bee دقیقا چیکار کردی؟
من واسه پوکی استخوان دو بار رفتم معاینات مجدد3بار کمیسیون پزشکی، پول کارتم دادم گفت برو 40روزه دیگه کارتت میاد،بعد 40روز منو فرستدن شورای عالی پزشکی استان اونجا با پارتی بازی درستش کردم ولی دکتره حرصش گرفته بود انگار ارث باباشو دارم میخورم..تخم سگ
من هیچ کاری نکردم . مثل مَــــــــــــــــــــــــــــــــــرد رفتم خدمد که یه پاس بگیرم برم گوم شم . اهل معاف شدن بودم که آموزشی نمیرفتم اونم تو کازرون:))

قوانین معافیت مثل همه قوانین جامعه بر مبنای شرع وضع شده یعنی خر اندر چمن . من هرچی مقاومت کردم برای معاف نشدن فایده نداشت حتی :)

فکر کن آخوند ـه عقیدتی سیاسی تو پادگان کمیسیون پزشکی ت کنه دیگه تا عمق ماجرا شنا کن:دی تو پروسه معافیت از هیچ فلیتر علمی پزشکی رد نمیشی کلیه فیلتر ها شرعی ـه طبیعی خیلی ها الکی معاف بشن

یکی هم بود 4تا تتو داشت فقط اونم کمیسیون شد کمتر از 1ماه معافیت مغایر با شئونات اسلامی گرفت من حتی همونم نداشتم :) یارو تو کمیسیون بهش یه اصطلاحی چیزی رو میگفتی باگوشی سرچ میکرد بعد سرچ هم که میکرد لاتین ش هم نمیتونست بخونه ازت میپرسید یعنی چی- اینقدر داغونن

کلا بر اساس یه سری استدلال ها و برداشت شخصی ظاهری و مذهبی و... تصمیم میگیرن . منطق اینه که دستات زنونه ست :) اونم این دستایی که با H2Rتکچرخ میزنه:cool:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
به من حتی تو آموزشی لباس هم نداده بودن . اومدم برم یارو گفت برو تسویه پول لباس - گفتم والا بلا لباس ندادی نه باید بدی :/ سال 90 اون موقع 300تومن از ما زوری پول لباس گرفت:/

یاور مصطفی ـه تو کمیسیون با یدک کشیدن اسم پزشک شیره مینداخت تو چایی :)) این حد بی سواتی و خراندرچمنی مشابه ش فقط تو قوه قضاییه و ایناست

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
به خاطره مدارج علمی بالایی که داشتم اولین سربازی بودم که با درجه سرهنگ تمامی وارد پادگان شدم, جالبه که فرماندمون درجش سرهنگ دومی بود و بنده خدا مجبور بود با این سن و سال از من کسب و تکلیف کند, یه بار از خوده من درخواست کرد که برای خودم اضافه خدمت بزنم چون نزدیک 3 ماه غیبت داشتم, من هم 6 ماه انفصال از خدمت بدون حقوق و مزایا براش رد کردم تا حساب کار دستش بیاد :D:cool:
چیزی به نام سرهنگ تمام نداریم تو نیروهای انتظامی سرهنگ چه دو چه حمید ک ک جناب سرهنگ خطاب میشن و تمام و کمال زیر سرتیپ ن . چندسال سابقه میخواد اونم تازه 4سال یکبار هم که ارتقاء پیدا میکنن از سرگرد تا سرهنگ همه جناب ن . جناب سرهنگ تمام جناب سرهنگ دوم نداریم

چجوری یهو سرهنگی دیجیمون ـه مگه تبدیل میشه .سالها باید مالید و سپس شد:D

فامیل مصطفی بودی لابد کلک :D

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
یادش بخیر من ستوان ۳ بودم زمان خدمتم،ی سرباز صفر بود که از قرار معلوم خیلی شوت بود بعد امیر پادگان از بغلش رد شده گفته بند پوتینت درست کن گفته چشم سرکار،امیر پیشکش، نکرده بگه چشم جناب!!کل خدمتم میخندیدیم به این داستان

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
اون طرح فروش سربازی و معافیت های یامفتی که قبلا میدادن حالا چن سالیه داره خودشو نشون میده
همیشه هر وقت توی این مملکت تعداد نون دِه ها جایی کم شده، ازونایی که با اختیار خودشون اومدن، نون بیشتری گرفتن (عدالت جمهوری عسلامی) :D

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
خاطرات افتک رو نقل قول کردی الان؟

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
پشت سر افتکم حرف نزنید
bav3_154fs759111.gif

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الاِفتَک
154fs232528.gif

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
من به این نتیجه رسیدم که

هر کسی که سربازی براش واجب و لازمه، سربازی نمیره ، هر کسی که نباید بره، میره:D
اکثر آدم هایی که دیدم معاف شدن، از این لوس و ننر ها هستن که باید میرفتن سربازی آدم میشدن:D

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
من به این نتیجه رسیدم که

هر کسی که سربازی براش واجب و لازمه، سربازی نمیره ، هر کسی که نباید بره، میره:D
اکثر آدم هایی که دیدم معاف شدن، از این لوس و ننر ها هستن که باید میرفتن سربازی آدم میشدن:D
اینو باهات هستم واقعا بعضیاشون باید میرفتن سربازی یکم چشم گفتن یاد می‌گرفتن

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
نه دیوید بهت نمیاد خشک باشی ولی من اخلاق درست حسابی ندارم هر کسی پیشمه سر ۲ ماه میره
نه دیگه با خودیا نرمم با غیر خودیا خشک
دانشگاه اینقد سگ بودم ، استادمون گفت من از شما حساب میبرم
bav3_154fs759111.gif

یبارم دستیار استادمون رو (TA) تو کلاس خفتش کردیم که بهمون نمره بده
bav3_154fs759111.gif

البته بعدش رفیق شدیم چندتا واحد دیگه هم تی ای بود ، خوب نمره داد ، البته اونجاها یکم هواشو داشتیم دیگه
s0426.gif

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
نه دیگه با خودیا نرمم با غیر خودیا خشک
دانشگاه اینقد سگ بودم ، استادمون گفت من از شما حساب میبرم
bav3_154fs759111.gif

یبارم دستیار استادمون رو (TA) تو کلاس خفتش کردیم که بهمون نمره بده
bav3_154fs759111.gif

البته بعدش رفیق شدیم چندتا واحد دیگه هم تی ای بود ، خوب نمره داد ، البته اونجاها یکم هواشو داشتیم دیگه
s0426.gif
وکیل بندی بودی واسه خودت با چند نوچه ;)

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
هر روز کودن تر از دیروز میشن
24 ماه؟ برای حفظ تریاکیهای منقلی، جوون ممکلت باید بره زیر دست یه بزرگ شده با احشام بار جابجا کنه و توالت بشوره؟!

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
یادمه ۲تا از داداشام دهه ۷۰ هم ۲۴ماه خدمت کردن .همون ۲سال. منم دهه ۸۰ هم ۱۸ماه چون مناطق محروم بودم. درکل کم و زیاد میکنن .یه موقع ۱۸ماه یه موقع ۲۴ ماه
اگه معافیت داری و نری و توی زندگی ت ۲سال جلو افتادی
اگه هم بخای بری نباید بیسواد و کم سواد برای ک اذیت میشی(سرباز صفر یعنی بیگاری کشیدن)
بهترین ش با مدرک دانشگاهی رفتنه ، حداقل کمتر اذیت میشی و راحتتر میگذره.
ما که با لیسانس رفتیم (ارتش بودم)اون موقع ها به لیسانس تا دکتری ستوان ۲میدادن و ۲تا ستاره روی شونه مون بود :D کفر اون جوجه کادرهایی ک تازه اومده بودن توی ارتشو در میوردیم اونا با گروهبان ۲ شروع میکردن

نکته: البته به جایی که میفتی و شرایط هم بستگی داره

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بروید به خدمت
باشد که اندکی مرد شوید و از کودکی در آیید:rolleyes:

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
اینو باهات هستم واقعا بعضیاشون باید میرفتن سربازی یکم چشم گفتن یاد می‌گرفتن

نخیر:p. کار گروهی. احترام به حقوق دیگران. نظم. زود بیدار شدن:D

اکثر کسانی که سربازی نمیرن، از تنبلیشونه:D، وگرنه خیلی بیشتر از این دو سال رو در زندگی معمولیشون تلف میکنن:p

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
نخیر:p. کار گروهی. احترام به حقوق دیگران. نظم. زود بیدار شدن:D

اکثر کسانی که سربازی نمیرن، از تنبلیشونه:D، وگرنه خیلی بیشتر از این دو سال رو در زندگی معمولیشون تلف میکنن:p
آدم به اختیار خودش وقت تلف کنه لذت داره ولی اینکه به زور بهت دستور بدن و محدودت کنن و وقتتو تلف کنن اینش قابل تحمل نیست:confused:

بالا