برگزیده های پرشین تولز

خريدار خودروي شما با بودجه ي 17 ميليون تومان!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
سلام...

دوستان هر كي ميخواد ماشين 206 - 405 - ريو يا پارس خودش رو بفروشه لطفا پيشنهادش رو بده ... اميدوارم بتونيم توافق كنيم .. مرسي

hosein325

Registered User
لایک‌ها
1

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
ممنون .. اما فقط ماشينايي كه عرض كردم مد نظره ...

hunting

Registered User
لایک‌ها
23
405 مدل 88 خاکستری 9ماه بیمه داره کاپوت و یک گلگیر جلو عوض شده و یه گلگیر عقب رنگ.شاسی نخورده کاملا سالم.فنی کاملا سالم .قیمت 17میلیون.اصفهان هستم

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
داداش فک کنم مدل 85 یا 86 ماشین 405 رو بتونی گیر بیاری

بله فكر كنم بشه با اين پول همچين مدلي گير اورد ... بر پدر و مادرشون لعنت كه بايد 17 تومنو بديم ماشين دست دومي رو بگيريم كه تا پارسال ميشد صفرش رو همين قيمت گرفت ..

مرسي

405 مدل 88 خاکستری 9ماه بیمه داره کاپوت و یک گلگیر جلو عوض شده و یه گلگیر عقب رنگ.شاسی نخورده کاملا سالم.فنی کاملا سالم .قیمت 17میلیون.اصفهان هستم

پ.خ دادم خدمت شما .. ممنون :)

yekayeka

Registered User
لایک‌ها
9
محل سکونتتون کجاست؟
من ریو 84 دارم اگه هم شهری بودیم.

amess

Registered User
لایک‌ها
61
از من میشنوی 206 بگیر...
اتفاقا مدلای پایینش شرف داره به این جدیدا...
البته اگه میتونی ماشینو فنی تشخیص بدی سالمه یا نه

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
ماشینایی که فرمودید, فرانسویا, یعنی خونواده پژو رو فقط در صورتی که صد در صد ازسلامتیش مطمون هستید بخرید, بالاخص۶ ۲۰ رو دیدم که گریه طرف رو درآورده سیستم برق و واشر زدنش
اگر ریو سالم گیر بیاری, با اطمینان میگم که واقعا بی خرجه. و بی دردسر. اتاق ماشینای پژو از نظر ساکت بودن از ریو بهتره, اما در جمع بندی., واقعا ریو به صرفه تر و با اطمینان تره
آواتار منو ببین, مدل ۸۷.تا حالا ۸۲هزارتا راه رفتم باهاش, خرج تعمیراتیش زیر 100هزار تومن بوده, باورت میشه؟؟

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748

مرسي داداش .. اينو تو همون سايت ديده بودم ... يكم مدلش پايينه .. مرسي

از من میشنوی 206 بگیر...
اتفاقا مدلای پایینش شرف داره به این جدیدا...
البته اگه میتونی ماشینو فنی تشخیص بدی سالمه یا نه

من الان30-40 روز ميشه كه دنبال ماشينم .. تو اين مدتم با چند نفر چه كارشناس چه ناشي و چه حقيقي و چه مجازي مشورت كردم همشون من و از گرفتن 206 مدل پايين بر حذر كردن : دي شما اولين نفري هستي كه ميگي 206 مدل پايين بگيرم .. دليليش رو دوستان مخارج زياد و دستمزدهاي بالا اعلام كردن ... ممنون از شما ...

ماشینایی که فرمودید, فرانسویا, یعنی خونواده پژو رو فقط در صورتی که صد در صد ازسلامتیش مطمون هستید بخرید, بالاخص۶ ۲۰ رو دیدم که گریه طرف رو درآورده سیستم برق و واشر زدنش
اگر ریو سالم گیر بیاری, با اطمینان میگم که واقعا بی خرجه. و بی دردسر. اتاق ماشینای پژو از نظر ساکت بودن از ریو بهتره, اما در جمع بندی., واقعا ریو به صرفه تر و با اطمینان تره
آواتار منو ببین, مدل ۸۷.تا حالا ۸۲هزارتا راه رفتم باهاش, خرج تعمیراتیش زیر 100هزار تومن بوده, باورت میشه؟؟

مرسي ... يه زماني ريو داشتيم سال 86 .. صفرش رو گرفته بوديم .. واقعا همينطوره كه شما ميگيد .. كم خرجه و براه ... اگه يكم بودجم جمع و جورتر بود حتما يه مدل بالا از ريو رو بدون شك مي گرفتم ... اما با اين بودجه خوبش رو نديدم جايي ... مگر اينكه شما بخواي يه خورده اينور اونور ماشينتو بدي به ما : دي

پ.ن : ماشينت خوشگله ... هميشه چرخش برات بچرخه داشي ...

Karmin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اگه خواستی یه 206 تیپ 2 بژ رنگ دارم از صفر که خریدم زیر پا خودم بوده ،از سال 82 تا حالا تخفیف بیمه داشته.
مدل آخر 82 و فرانسوی هستش.
بدون رنگ حساب میشه.
قیمت هم ندارم.

amess

Registered User
لایک‌ها
61
من الان30-40 روز ميشه كه دنبال ماشينم .. تو اين مدتم با چند نفر چه كارشناس چه ناشي و چه حقيقي و چه مجازي مشورت كردم همشون من و از گرفتن 206 مدل پايين بر حذر كردن : دي شما اولين نفري هستي كه ميگي 206 مدل پايين بگيرم .. دليليش رو دوستان مخارج زياد و دستمزدهاي بالا اعلام كردن ... ممنون از شما ...

داداش ملت حرف زیاد میزنن...
منم واسه همین گفتم که اگه از فنی ماشین سردرمیاری و میتونی سالم پیدا کنی بگیر...
البته خب به سنو سال شما هم ربط داره.اگه بالای 25 هستی نگیر عزیز من:)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
206 مدل پایین یعنی زیر 85 واقعا با کیفیته و مثه جواهره, کسی تمیزشو نمیفروشه, مگه پول زیادی داشته باشه
البته بازم ایرادات ذاتی ۲۰۶ رو داره. مثه بالا رفتن بیخود و بی ضرورت آمپر آب. شتاب کم تیپ ۲ و ۳.جلوبندی که تقریبا سالی یه بار باید بیاد پایین

basshunter

Registered User
لایک‌ها
163
دوست من بیشتر ماشین های زیر 30 تومن (البته 30 تومن قبل گرونی!!) از 206 و زانتیا خیر ندیدم تا خوبن خوبن :blink: ولی خدا نکنه به خرج بیوفتن .....:wacko:
الان ریو دارم واقعا ماشین خوبه مرگ نداره تو خرید ریو شک نکن دوست من

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
کجا بهت قیمت دادن ؟
ریو همین هفته 16 تومان دوستم خرید ، 86 بی رنگ

توجه نکن به قیمت اینترنت و ...
برو روزنامه و بازار

همسایه ما صفر ال 90 خرید 30.500 ، تو همین سایت ها تا 40 هم هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.