برگزیده های پرشین تولز

خريدار ويدو های آموزشی شما به قيمت منصفانه

atrebehesht

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من یک سری از جدیدترین ویدئو های آموزشی برنامه نویسی آیفون به زبان اصلی و با کیفیت بالا رو توی تاپیک خودم دارم .. اگه بکارتون میاد در خدمتتون هستم
http://forum.persiantools.com/t151314.html

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123

ashekofeh

Registered User
لایک‌ها
3
اقا شما مطالب اموزشیتونا گیگی چند میفروشین؟
میشه یه لیست از ارشیوتون بدین.
من به مطالب اموزشی در زمینه کامپیوتر نیاز دارم.اگه شرایط را برام بفرستین ممنون میشم.:rolleyes:

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
اقا شما مطالب اموزشیتونا گیگی چند میفروشین؟
میشه یه لیست از ارشیوتون بدین.
من به مطالب اموزشی در زمینه کامپیوتر نیاز دارم.اگه شرایط را برام بفرستین ممنون میشم.:rolleyes:

دادشی شما خوبين ديگه ^:^

به گمنم تاپيک کاملن واضح ميگه که من قصدم خريد هست نه فروش !! حالا نميدونم شما
چطوری به اين نتيجه رسيدين !! اگه البته کاری برا فروش ،،،

ashekofeh

Registered User
لایک‌ها
3
دادشی شما خوبين ديگه ^:^

به گمنم تاپيک کاملن واضح ميگه که من قصدم خريد هست نه فروش !! حالا نميدونم شما
چطوری به اين نتيجه رسيدين !! اگه البته کاری برا فروش ،،،

سلام دادشی:D شما خوبین؟
راستش تاپیک که خوندم دیدم گفتین دارین اپدیت میکنین ارشیوتونا.واسه همین یه مجموعه ای باید داشته باشین دیگه.
پس فروشنده کیه تو این فروم.تو هر تاپیکی اعلام میکنم میگن نداریم.پس من از کی بگیرم:(
راستی مطالب اموزشی در زمینه کامپیوتر مثل اسلاید و پی دی اف و اینجورچیزا به دردتون میخوره؟(زیاد دارم)
یه خورده هم سی دی اموزشی فارسی دارم.(برنامه نویسی و اینجورچیزا)اگه بدردتون میخوره میتونم بهتون بدم.
اگه کسی را هم میشناسین مطلب اموزشی برا فروش داره یا میتونه تبادل کنه بهم معرفی کنید یا آدرس سایتی داره بهم بدین که برای تابستان میخوام کار کنم.:blush:

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
سلام دادشی:D شما خوبین؟
راستش تاپیک که خوندم دیدم گفتین دارین اپدیت میکنین ارشیوتونا.واسه همین یه مجموعه ای باید داشته باشین دیگه.
پس فروشنده کیه تو این فروم.تو هر تاپیکی اعلام میکنم میگن نداریم.پس من از کی بگیرم:(
راستی مطالب اموزشی در زمینه کامپیوتر مثل اسلاید و پی دی اف و اینجورچیزا به دردتون میخوره؟(زیاد دارم)
یه خورده هم سی دی اموزشی فارسی دارم.(برنامه نویسی و اینجورچیزا)اگه بدردتون میخوره میتونم بهتون بدم.
اگه کسی را هم میشناسین مطلب اموزشی برا فروش داره یا میتونه تبادل کنه بهم معرفی کنید یا آدرس سایتی داره بهم بدین که برای تابستان میخوام کار کنم.:blush:

اسلايد و پی دی اف ، بگين دقيقاً چی دارين و اون سی دی های آموزشی فارسيتون هم مال چه شرکتی هست
و محتواش مال کی و مربوط به چه تاريخی هست ،، شايد به دردم بخوره ^:^ البت اينجا مشکل کاپی
رايت هست بار کارا هی فارسی و به دردسرش نميرزه که اگه خواستم ازتون ميخرم از پ.خ ،،

برا کاری هم که نياز دارين بگين به من دنبال چه چيزی ميگردين ، تقريباً يا دقيق نگا ميکنم اگه داشتم ، بهتون ميگم که چه چيز های
برای شما هست و چطوری براتون بزنم اگه خواستم بفرستم به عنوان اينکه کمک کنم به شما ، نه برايه فروش البته ،
بلکه به صورت تبادلی يا رايگان ^:^

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
من هم بسیار دارم ،
حدود یک ترابایت و خورده ای در مورد گرافیک کامپیوتری،
طبق معمول به امضا مراجعه کنید.
قیمت خریدتون هم پخ کنید.
با احترام

ashekofeh

Registered User
لایک‌ها
3
اسلايد و پی دی اف ، بگين دقيقاً چی دارين و اون سی دی های آموزشی فارسيتون هم مال چه شرکتی هست
و محتواش مال کی و مربوط به چه تاريخی هست ،، شايد به دردم بخوره ^:^ البت اينجا مشکل کاپی
رايت هست بار کارا هی فارسی و به دردسرش نميرزه که اگه خواستم ازتون ميخرم از پ.خ ،،

برا کاری هم که نياز دارين بگين به من دنبال چه چيزی ميگردين ، تقريباً يا دقيق نگا ميکنم اگه داشتم ، بهتون ميگم که چه چيز های
برای شما هست و چطوری براتون بزنم اگه خواستم بفرستم به عنوان اينکه کمک کنم به شما ، نه برايه فروش البته ،
بلکه به صورت تبادلی يا رايگان ^:^

اسلاید ها و pdf ها که در زمینه کامپیوتر و مخصوصا شبکه هست.تخصصی و کامله چون خودم این رشته را دوست دارم و دنبالش بودم.(هم فارسی و هم انگلیسی)البته چند پکیج هم خریدم که در همه زمینه ها داره.
ویدیوهای اموزشی هم بیشتر به صورت ایمیج هست یا کپی شده و از لحاظ قفل مشکلی نداره.بیشترشونم فارسی هستش.
مثل اموزش c#-asp-coreldraw-premier pro-photoshop-Dream Weaver-network-MCSE-MSVISIO-php-flash-linux
اموزش hack
چند پکیج اموزش زبان
اموزش موبایل
pdf ها هم که زیاده نمیتونم اینجا بنویسم.اگه یه نرم افزاری پیداکنم یه لیست از اونا بگیره ،بتونم بزارم.

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
من هم بسیار دارم ،
حدود یک ترابایت و خورده ای در مورد گرافیک کامپیوتری،
طبق معمول به امضا مراجعه کنید.
قیمت خریدتون هم پخ کنید.
با احترام

دادشی سلام ^:^

دومين لينکت گويا مثل اينکه کار بدی کردی يا پول نپرداختين ميگه که در تقيف به سر ميباره !
اولين لينک هم به سايت فروشگات انقدر پهنايه باند و ترافيکش کم هست که اصلاً باز نميشه،، ی آگه ميشه
به کندی انجام ميشه !!

جسارتن برا اينکه وقته شما هدر نشه همينجا يا از پ.خ ليست کامل رو بده با قيمت پيشنهادی

البت اگه اينجا هم يک پست فروش باز کنی ديگه چه بهتر ، آدم با آرامش بهتری خريد ميکن ا^:^

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
اسلاید ها و pdf ها که در زمینه کامپیوتر و مخصوصا شبکه هست.تخصصی و کامله چون خودم این رشته را دوست دارم و دنبالش بودم.(هم فارسی و هم انگلیسی)البته چند پکیج هم خریدم که در همه زمینه ها داره.
ویدیوهای اموزشی هم بیشتر به صورت ایمیج هست یا کپی شده و از لحاظ قفل مشکلی نداره.بیشترشونم فارسی هستش.
مثل اموزش c#-asp-coreldraw-premier pro-photoshop-Dream Weaver-network-MCSE-MSVISIO-php-flash-linux
اموزش hack
چند پکیج اموزش زبان
اموزش موبایل
pdf ها هم که زیاده نمیتونم اینجا بنویسم.اگه یه نرم افزاری پیداکنم یه لیست از اونا بگیره ،بتونم بزارم.

خوب دادشی بازم اينجوری که من نميتونم بفهم کامل محتوا چی هست ، هر چند که خودم شبکه رو تدريس ميکنم
و انقدر براش کار های مختلف هست که من نميدونم سورس شم اچه چيز های توش هست ،،
برا پی دی اف ها هم و کلاً هميه کار های که داری سريع ترين راه ساختن يک کاتالگ توسط visual cd
هستش و بعد فشرده سازی فايل و آپ کردنش رويه يک سرور که من ببينم دقيقاً چی به دردم ميخوره

در حين هال ميتونی يک فايل اکسل هم بسازی به سادگی برا توضيحات استفاده کنی ، مثلاً برنامه هک فارسی
و وقتی روش کيلک کنی يک توضيحات اضافه بشه، مثل کرس های درسی ،،البته اين کار رو با کاتالگ ساز
هم ميتونی انجام بدی که به خودت بستگی داره ،،

در آخر هم نفرمودين چی ميخوای ياد بگيری و به چه مواد درسی رو لازم داری،،،

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
دادشی سلام ^:^

دومين لينکت گويا مثل اينکه کار بدی کردی يا پول نپرداختين ميگه که در تقيف به سر ميباره !
اولين لينک هم به سايت فروشگات انقدر پهنايه باند و ترافيکش کم هست که اصلاً باز نميشه،، ی آگه ميشه
به کندی انجام ميشه !!

جسارتن برا اينکه وقته شما هدر نشه همينجا يا از پ.خ ليست کامل رو بده با قيمت پيشنهادی

البت اگه اينجا هم يک پست فروش باز کنی ديگه چه بهتر ، آدم با آرامش بهتری خريد ميکن ا^:^

نه داداش کار بدی نکردم ، من جوون مودبی هستم به خدا!
اتفاقا کار خوبی هم میکردم و کاربرا خیلی خوششون میومد ،آموزشهای کامپیوتر ضبط میکردم میبردم رو سایت.
ولی خوب هاستم کم بود و به قول شما پیهنای باندش خوب نبود میخاوم عوضش کنم.
هاست خوب کجا میدن؟
حالا ولش کن.
باشه لیست میدم اینجا.
سپاس گذارم جوان.

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
ولی شما بگو چند میخری تا ببینم صرف میکنه یا نه.
پخ کن.
من مجموعه های
CGAcademy-LostPencil-Stash- Digital Tutors-Gnomon-Lynda-CartoonSmart-Autodesk-
و خیلی دیگه رو دارم.
شما پخ کن بگو چند میخری تا من لیست رو برات آماده کنم.
با تشکر

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
ولی شما بگو چند میخری تا ببینم صرف میکنه یا نه.
پخ کن.
من مجموعه های
CGAcademy-LostPencil-Stash- Digital Tutors-Gnomon-Lynda-CartoonSmart-Autodesk-
و خیلی دیگه رو دارم.
شما پخ کن بگو چند میخری تا من لیست رو برات آماده کنم.
با تشکر

لول نه بابا من جسارت نکردم ^:^ برا هاست هم بستگی داره چه قدر فضا ميخوای داشته باشی
و چه امکاناتی ، همش به خودت بستگی داره ،، بر اقيمت ها ميتونی تو همين انجمن يک سری
بچ ها رو تو قسمت مربوطه پيدا کنی ،،

برا ليست هم شما اوّل يک درفت شکيل و مرتب به من بدين تا من انتخاب کنم ، برا قيمت هم به توافق ميرسيم
اگر کارا های به درد بوخر باشه ^:^

قيمت پيشنهادی هم با شماست در ضمن ، چون شما فروشنده هستی و من سعی ميکنم
به يک توافقی برسيم ، که بازم به ليستون بر ميگرده که چه مقدارش رو من نداشته باشم .

ashekofeh

Registered User
لایک‌ها
3
خوب دادشی بازم اينجوری که من نميتونم بفهم کامل محتوا چی هست ، هر چند که خودم شبکه رو تدريس ميکنم
و انقدر براش کار های مختلف هست که من نميدونم سورس شم اچه چيز های توش هست ،،
برا پی دی اف ها هم و کلاً هميه کار های که داری سريع ترين راه ساختن يک کاتالگ توسط visual cd
هستش و بعد فشرده سازی فايل و آپ کردنش رويه يک سرور که من ببينم دقيقاً چی به دردم ميخوره

در حين هال ميتونی يک فايل اکسل هم بسازی به سادگی برا توضيحات استفاده کنی ، مثلاً برنامه هک فارسی
و وقتی روش کيلک کنی يک توضيحات اضافه بشه، مثل کرس های درسی ،،البته اين کار رو با کاتالگ ساز
هم ميتونی انجام بدی که به خودت بستگی داره ،،

در آخر هم نفرمودين چی ميخوای ياد بگيری و به چه مواد درسی رو لازم داری،،،

سلام دادشی
خیلی خوب شد که باهاتون اشنا شدم.پس از این به بعد استاد مایین:rolleyes:
حتما به کمکتون نیاز دارم.چون منم دنبال شبکه ام.و هنوز اول راهم.
در رابطه با چیزایی که دارم براتون میریزم روی هارد یا خود سی دی هارو میفرستم براتون ،هرکدوم بدردتون خورد کپی کنید.البته چون سی دی ها تو منزل هستش و منم خانه دانشجویی هستم ،الان دسترسی ندارم.ولی هاردم هست.
به محض پایان ترم در اسرع وقت براتون میفرستم.البته یسری اموزش های جدید هم قرار شده استادم برام بیاره از هند که در زمینه لینوکس هست.البته فکر کنم بدرد تابستون بخوره.بدستم رسید خبرتون میکنم.
بجزاموزش بیش از 200گیگ از پکیج های نرم افزار جدیدهم دارم.فیلم hd و divx هم دارم.mp3 هم بیش از 50-60 گیگ دارم و خیلی چیزای دیگه که اگه خواستی میتونم بفرستم.
منم در زمینه شبکه هرجور آموزشی باشه میخوام.هزینشم مشکلی نداره.
یه pm هم در رابطه با ادرس و شماره براتون فرستادم اگه محبت کنید جواب بدین ممنون میشم.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
سلام
گرافيك در رابطه با اموزش ميخوايي يا پكيچاشو ميخوايي
مثل psd و victor كلا از از اين جور چيزا .(اموزششم فكركنم بگردم يه 100 تايي پيدا شه )
برا آموزشيم كه فكر كنم همرو داشته باشي يه تبادل 1.5 با مهران داشتم .1 سال پيش
در كل شريكي برا دانلود خريد مخصوصا اين فارسي كه طرفدارشم
ما هم هستيم
موفق پيروز باشيد.

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
سلام دادشی
خیلی خوب شد که باهاتون اشنا شدم.پس از این به بعد استاد مایین:rolleyes:
حتما به کمکتون نیاز دارم.چون منم دنبال شبکه ام.و هنوز اول راهم.
در رابطه با چیزایی که دارم براتون میریزم روی هارد یا خود سی دی هارو میفرستم براتون ،هرکدوم بدردتون خورد کپی کنید.البته چون سی دی ها تو منزل هستش و منم خانه دانشجویی هستم ،الان دسترسی ندارم.ولی هاردم هست.
به محض پایان ترم در اسرع وقت براتون میفرستم.البته یسری اموزش های جدید هم قرار شده استادم برام بیاره از هند که در زمینه لینوکس هست.البته فکر کنم بدرد تابستون بخوره.بدستم رسید خبرتون میکنم.
بجزاموزش بیش از 200گیگ از پکیج های نرم افزار جدیدهم دارم.فیلم hd و divx هم دارم.mp3 هم بیش از 50-60 گیگ دارم و خیلی چیزای دیگه که اگه خواستی میتونم بفرستم.
منم در زمینه شبکه هرجور آموزشی باشه میخوام.هزینشم مشکلی نداره.
یه pm هم در رابطه با ادرس و شماره براتون فرستادم اگه محبت کنید جواب بدین ممنون میشم.

باشه دادشی من تبادل رو انجام ميدم ، فقط عجله نکن ،، هر وقت رفتی خونه برا پايان ترم که تعطيل
شدی ، همه کارهايه که به صورت آموزش فارسی هست که گفتی + پی دی اف ها و اسلايد ه رو
تو يک هارد اکسترنال بريز ( من دستگاه هام به خاطر کاری که دارم همشون پرتابل هست ، هارد اينترنال
نميتونم به خوبی انجام بدم حتی با رابط خاص ) و بعدش با من تماس بگير بهت آدرس ميدم برا ارسال^:^^

کمکی هم بعداً در ضمينه يادگيری چيزی خاصی لازم داشتی به من بگو در چه ضمينه ميخوای کار کنی ، تا بهترين
منابع درسی رو بهت معرفی کنم ، که البت برات يک مقدار بسير زيادش هم تويه هاردت خواهم ريخت ،،

يک نکته ديگه لطف قبل از ارسال هارد هر وقت که زمانش رسيد و خواستی اقدام کنی ، حتماً تست
بد سکتر از هاردته بگير که خرابی نداشته باهه که من بعدن شرمنده نشم ،، بسته به هاردی که داری
سازندگان ابزارهيه مختلفی برا تست کامل هارد عرضه ميکنن ، مثل تست s.m.a.r.t. check ,
short drive self test, short generic ,, که ميتونی ابزار رو از سايت سازنده
دريافت کنی برا مثال : Seagate ابزار SeaTools رو ميده و etc`etc بر اشرکت های ديگه

نکته ديگه اينه که حتماً drive information ، هارد رو که شامل شماره سريال ميشه ازش يک عکس بگير که
بعدن کسی به تور سهوی يا امدی هاردته رو نتونه با هارد ديگه تعويض کنه ،، که هر هاردی يک سری شماره
داخلی داره که اين ابزاری که گفتم نشون ميدن،،

فعلنا همين ديگه ^:

ehsanotaku

Registered User
لایک‌ها
123
سلام
گرافيك در رابطه با اموزش ميخوايي يا پكيچاشو ميخوايي
مثل psd و victor كلا از از اين جور چيزا .(اموزششم فكركنم بگردم يه 100 تايي پيدا شه )
برا آموزشيم كه فكر كنم همرو داشته باشي يه تبادل 1.5 با مهران داشتم .1 سال پيش
در كل شريكي برا دانلود خريد مخصوصا اين فارسي كه طرفدارشم
ما هم هستيم
موفق پيروز باشيد.

سلام دادشی خوبين ^:^

آره ديدم تو ديسکاس گفته بودی که يک ليست پر از وکتر و پی اس دی ها داری ،، ببين ميتونی کاملاً مرتباش
کنی بر حسب عنوان و سال و رده بندی ، هر وقت حوصله داشتی ، اون وقت من ميتونم دقيقاً بهت بگم
چه مقدارش رو لازم دارم،، در مورد مهران هم که فرمودين ايشون ريس بنده هستن ^:^:^
بهشون تبادل داشتم ، چيزی نيست ک در ضمينه آموزش باشه که تو ليست شم اباشه و از زير دست ما
در رفته باشه ،، پس ميشه فقط همون مواردی که اول گفتين که هر وقت حالش رو داشتی به من
ندا بده ،،

ميگم راستی خارج از بحث دادشی کار بازی های 1 ترا به کجا کشيد تونستی ابش کنی ^:^
من هيف تو کار بازی های پی سی نيستم مگر نا ازت ور ميداشتم ديگه ،،

برا اشتراک هم برا کار های فارسی آموزشی تاپ اگه خواستيم کاری انجام بديم ، اسم شما هم تو
ذهنم ميمونه که خبرت ميکنم ديگه :^^

بالا