برگزیده های پرشین تولز

خريد كامپيوتر

dash30bil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مي خوام يه كامپيوتر بخرم به نظرم شما چه كامپيوتري از همه بهتره؟ يا اصلا براي خريد كامپيوتر خوب بايد چه چيزهايي رو در نظر گرفت؟

با تشكر
داش سيبيل

hardware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم هرچی توی این بخش بود شما گذاشتید توی یه سوال(دیگه چه خبر :blink: ) اما شاید بتونم در این مورد یه جور دیگه رزاهنماییتون کنم (البته یه مقدار باید صبر داشته باشید چون این چند روزه من به طور پیوسته چک نمی کنم)
چند تا سوال؟
برای چی می خواهید کامپیوتر بخرید؟
قبلا چی داشتید؟
قبلیه چه مشکلاتی داشته؟
چقدر می خواهید پول بدید؟
چقدر می خواهید چیزی که می خرید ارزش پولی رو که می دید داشته باشه؟
بعد اینکه اینها رو جواب دادید شاید بتونم کمکتون کنم.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز اگر اطلاعات جامعي درمورد خريد كامپيوتر مي خواهي مي توني مقالات سايت زير رو بخوني خيلي بهت كمك مي كنه:
http://www.srco.ir/WhyHow/default.asp
موفق باشيد.

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
براي اينكه يك كامپيوتر خوب بخري بايد قيمت ؛نوع نيازت و كلي چيز ديگه به نظرم بگيريم. براي هر قطعه هم ميتوني به تاپيك خاصش مراجعه كني ببيني چي بهتره. مثلا كارت گرافيك و ماوس و ...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از MohammadR :
براي اينكه يك كامپيوتر خوب بخري بايد قيمت ؛نوع نيازت و كلي چيز ديگه به نظرم بگيريم. براي هر قطعه هم ميتوني به تاپيك خاصش مراجعه كني ببيني چي بهتره. مثلا كارت گرافيك و ماوس و ...
حرف شما درست، اون مقاله اي كه من معرفي كردم هم يك اطلاعات جامع در اين رابطه داده...

harward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
من میخوام قطعه بخرم و خودم سیستمم را ببندم اما توی این مادر بردهای مختلف گیج شدم یکی میتونه منو راهنمایی کنه ؟؟ میخوام چیپ ست مادربرد اینتل باشه اما نمیدونم مدل چیپ ست اینتل کدومش بهتره
در ضمن امکان هایپر تریدینگ چیست؟؟

بالا