• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خريد 2500 دلار وب ماني بصورت هفتگي - فوري

iexchanger.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خريد 2500 دلار وب ماني بصورت هفتگي - فوري

دوستاني كه وب ماني واسه فروش دارن حتماً تماس بگيرن

تماس مستقيم با آي دي من iexchanger

حتماً با ما تماس بگيرن.

Http://iexchanger.org

Yahoo ID: iexchanger
MSN ID: [email protected]
Gtalk: iexchanger.org
Email: [email protected]
Miami tell: +1-786-3758486

Copyright 2007, iEXCHANGER.org

شماره تماس ايران در مكاتبه با شما اعلام ميشود
با تشكر

iexchanger.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن دوستاني كه قصد شروع كار در فاركس رو دارن و يا بروكر آي اف سي ماركتس رو انتخاب كردن. هم ميتونن با ساپورت خوب ما همراه باشن.

RoboExchange

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
iexchanger.org عزیز

در وب سایت نامبرده شده بوسیله شما (iexchanger.org) هیچ تلفن ثابت یا همراه داخل ایران یافت نشد. لطفا از تلفن همراه ( نه تالیا و نه ایرانسل) و یا تلفن ثابت داخل ایران استفاده کنید.

متاسفانه حدس زده می شود شما بیش از یک نام کاربری دارید. آیا از تعداد متعدد نام کاربری برای تایید ارسالهایتان استفاده می کنید؟ (iexchanger.orgو rashtonline و...)

قیمت خرید وب مانی چقدر می باشد؟

با تشکر

iexchanger.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

دوست گرامي . من هيچوقت از رشت آنلاين و يا آي دي ديگري جهت تاييد حرفام استفاده نميكنم و نخواهم كرد.

rashtonline آي دي 2 سال پيش منه در اين فروم من هيچ مشكلي هم تا بحال نداشته اما بخاطر سايتم جديداً

آي دي iexchanger رو درست كردم.

كليه دوستاني كه منو تائيد ميكنن منو ميشناسن.

حتي شما ميتونين پاسپورت وب ماني تاييد شده منو با كليك كردن روي لوگوي آبي رنگش در سايت iexchanger.org ببينيد.

من صالح هاست هستم صاحب:

http://salehhost.com
http://iexchanger.org
http://apadanaforum.com
و....

من كارم هاست دامين و خريد اس اس ال كمودو و ... با آدرس خارج كشور و خريد و فروش ايگلد و اكسچنج و طراحي سايت و بنر و فلاش و آموزش فاركس به يوزرهام در بروكر آي اف سي ماركتس و .. . هست.

در حالي كه من هرگز از اي دي رشت آنلاين جهت تاييد حرفام استفاده نكردم. شما به ما برچسب زديد.

از دوستان پرسيان تولز تشكر ميكنم بخاطر اينكه مارو تحمل كردن. بنده ديگه براي خريد و فروش ايگلد به اين فروم نميام و شما ميتونيد از طريق ياهو چت با من تماس بگيريد. شماره موبايلمو يا تلفن ثابت شركت رو در تماس چتي با مشتريام دادم و ميدم.

با تشكر از دوست گرامي RoboExchange شمارو در خريد و فروش در پرسيان تولز راحت ميزارم.

لازم به ذكره كه شما فقط 2 پست دادين و من شمارو نميشناسم در هر حال خدا نگهدارتون. مثل اينكه خيلي به فروم واسه كارتون نياز داريد كه ميخواين مردمو بخاطر كارتون بدنام كنين. بفرماييد

RoboExchange
Registered User

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
iexchanger.org عزیز

در وب سایت نامبرده شده بوسیله شما (iexchanger.org) هیچ تلفن ثابت یا همراه داخل ایران یافت نشد. لطفا از تلفن همراه ( نه تالیا و نه ایرانسل) و یا تلفن ثابت داخل ایران استفاده کنید.

متاسفانه حدس زده می شود شما بیش از یک نام کاربری دارید. آیا از تعداد متعدد نام کاربری برای تایید ارسالهایتان استفاده می کنید؟ (iexchanger.orgو rashtonline و...)

قیمت خرید وب مانی چقدر می باشد؟

با تشکر

سلام
دوست عزیز من کار صالح رو تایید می کنم نه تنها من بلکه خیلیا هستن و این طور که از نام کاربری شما بر میاد شمام exchanger هستین
نباید که همدیگه رو کوبید باید رقابت سالم کرد

بالا