• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار بازی های wii روی هارد و دی وی دی و معاوضه ارشیو

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
سلام به دوستان عزیز من واسه کنسولی که خریدم بازی می خوام بخرم دوستان هر کی ارشیو و یا بازی واسه فروش داره بگه تا اقدام کنیم واسه معاوضه هم موردی نیست من چندتا ارشیو مختلف دارم کسی خواست بگه تا با هم معاوضه کنیم

ارشیو 3D
ارشیو 720
ارشیو 1020
و .......

ضمنا واسه wii کسی لوازم یا چیزی داشت که به درد بخوره اعلام کنه من اگر به کارم بیاد می خرم.

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
207
با سلام

یه آرشو تقریبا 200 250 گیگی از بازی های Wii دارم بخوای هارد بفرست

mkhn71

Registered User
لایک‌ها
317
نزدیک به ۵۰۰ گیگ بازی وی دارم همرا با کل بازیهای وی وایر.

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
دوست عزیز من یه 20تا بازی wiiدارم(حالا یکم کمتر بیشتر هیتن بازیها)که از اونا فکر کتم 4-5تا قبلا استفاده شده و بقیه حتی یکبار هم تو دستگاه نذاشتم(حتی برای تست)چون وقتی بازیها رو از تهران سفارش دادم وقتی رسیدن من wiiرو فروختم و 99%درصدشون و حتی یه بار هم تو دستگاه نذاشتم....اگر مایل به خریدشون بودین p.mبدین بهم تا لیست بازیها رو بدم بهتون(فقط بگم همه رو باهم میفروشم مگر اینکه فقط یکی یا نهایت 2تا رو نخواین)

amin734mo

Registered User
لایک‌ها
561
70-80 تا دی وی دی بازی دارم.
خواستی پ.خ بده

dadgar23

Registered User
لایک‌ها
20
70-80 تا دی وی دی بازی دارم.
خواستی پ.خ بده

دوست عزیز من یه 20تا بازی wiiدارم(حالا یکم کمتر بیشتر هیتن بازیها)که از اونا فکر کتم 4-5تا قبلا استفاده شده و بقیه حتی یکبار هم تو دستگاه نذاشتم(حتی برای تست)چون وقتی بازیها رو از تهران سفارش دادم وقتی رسیدن من wiiرو فروختم و 99%درصدشون و حتی یه بار هم تو دستگاه نذاشتم....اگر مایل به خریدشون بودین p.mبدین بهم تا لیست بازیها رو بدم بهتون(فقط بگم همه رو باهم میفروشم مگر اینکه فقط یکی یا نهایت 2تا رو نخواین)

به اینجا هم سر بزنید
Games Pit

پیغام خصوصی دادم خدمتتون

بالا