برگزیده های پرشین تولز

خریدار بازی ها و برنامه های رایگان IOS

erfan.wakka

Registered User
لایک‌ها
30
سلام دوستان نمیدونم میشه یا نه ولی من بیشتر برنامه ها و نرم افزار های رایگان ios رو میخوام یعنی میخوام با آیتونز بریزم رو گوشی بدون جیلبریک و این برنامه های متفرقه مثل 25pp , tongbu .خریدار هستم هر کی بود خبر کنه فقط قیمت های نجومی لطف کنید ندید

erfan.wakka

Registered User
لایک‌ها
30
نه ممنون دیوایسو جیلبریک نمیخوام بکنم

erfan.wakka

Registered User
لایک‌ها
30
دوست گلم من حرفی از تانگبو زدم........؟ من گفتم برنامه و بازی رایگان با تانگبو که آیتونز به فنا میره....

mortal_2h

Registered User
لایک‌ها
31
برنامه اورجینال اپ استور میخوای !! خوب دوست عزیز کسی نمیاد اپل آیدی و برنامه هاشو بت بده !
یا باید 25 و تانگبو بریزی یا اپل آیدی رو بدی به یکی واست دانلود کنه البته اگه وقت نداری (خودتم میتونی دانلود کنی )

erfan.wakka

Registered User
لایک‌ها
30
برنامه اورجینال اپ استور میخوای !! خوب دوست عزیز کسی نمیاد اپل آیدی و برنامه هاشو بت بده !
یا باید 25 و تانگبو بریزی یا اپل آیدی رو بدی به یکی واست دانلود کنه البته اگه وقت نداری (خودتم میتونی دانلود کنی )

دوستم بخدا وقت نميگيره اگه فقط اسم تاپيكو بخوني من كي گفتم برنامه اورجينال....؟ برنامه و بازي رايگان گفتم تروخدا دقت كن وقت بقيه هم نگير.اگه خودم ميخواستم دانلود كنم كه تاپيك نميزدم

mortal_2h

Registered User
لایک‌ها
31
دوستم بخدا وقت نميگيره اگه فقط اسم تاپيكو بخوني من كي گفتم برنامه اورجينال....؟ برنامه و بازي رايگان گفتم تروخدا دقت كن وقت بقيه هم نگير.اگه خودم ميخواستم دانلود كنم كه تاپيك نميزدم
اون وقت این برنامه های رایگان رو چجوری میخواید بنصبی؟ در حالی که میگی نمیخوای 25 و تانگبو باشه !!!! ؟؟؟؟o_O

Amin_Es

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزیز برنامه های رایگانی هم که * هر کسی * با استفاده از آیتونز برای شما Sync کنه ٬ باز هم شامل اپل ایدی اون شخص میشه و برای اپدیت نیاز به پسورد ایمیل اون شخص هستش ... دوستای قبلی درست گفتن ... شما بهتره از یک آشنا بخواین که بریزه براتون تا بتونه اعتماد کنه واسه یوزرش یا بدین به یکی از مغازه دارها تا براتون با هزینه ی خیلی کم هم اپ های فیری و هم پولی ها رو اورجینال براتون بریزه !‌
موفق باشین :)

erfan.wakka

Registered User
لایک‌ها
30
دوست عزیز برنامه های رایگانی هم که * هر کسی * با استفاده از آیتونز برای شما Sync کنه ٬ باز هم شامل اپل ایدی اون شخص میشه و برای اپدیت نیاز به پسورد ایمیل اون شخص هستش ... دوستای قبلی درست گفتن ... شما بهتره از یک آشنا بخواین که بریزه براتون تا بتونه اعتماد کنه واسه یوزرش یا بدین به یکی از مغازه دارها تا براتون با هزینه ی خیلی کم هم اپ های فیری و هم پولی ها رو اورجینال براتون بریزه !‌
موفق باشین :)

اپ هاي فري براي سينك نياز به هيچي ندارنر چون كاملا رايگان هستند و پرايوسي ندارند.ميتونيد امتحان كنيد

Esmaeil72

Registered User
لایک‌ها
69
لیست برنامه ها رو بگین براتون قرار بدم
برنامه پولی هم خواستین بگین

این جا دانلود میکنند براتون ولی من فک نکم مثلا من برنامه رو با آیدی خودم دان کنم بریزم رو دی وی دی بدم شما با آی دی خودت بریزی
لااقل امتحان نکردم !

مخلص...

arsalan7

Registered User
لایک‌ها
15
دوست گلم من حرفی از تانگبو زدم........؟ من گفتم برنامه و بازی رایگان با تانگبو که آیتونز به فنا میره....
داداش تانگبو داشته باشی میتونی برنامه های غیر تانگبوتو راحت از اپ استور دانلود کنیو آپدیت کنی !

بالا