• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار باکس USB3 برای هارد "2.5

milla

Registered User
لایک‌ها
246
- ترجیحا مربوط به یک هارد اکسترنال، که هاردش خارج شده باشه
- ترجیحا از مارکهای معروف
- ترجیحا نو یا با کاکرد کم
-نوع خرید : ارسال و پس از تست واریز

لطفا موارد پیشنهادی حتما به همراه قیمت در تاپیک درج شود تا سایر دوستان هم در صورت تمایل استفاده کنند.

در ضمن فرمان بازی مارک فراسو مدل FGW-810 و اسکنر دستی مارک ION COPY CAT جهت تعویض موجود میباشد.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
داداش اتفاقا منم دنبالشم خریدی بیزحمت به منم معرفی کن[emoji16] دنبال یکی هستم مشهد باشه با این پول پستا از شهر دیگه خریدن ناجوره[emoji22]

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
داداش اتفاقا منم دنبالشم خریدی بیزحمت به منم معرفی کن[emoji16] دنبال یکی هستم مشهد باشه با این پول پستا از شهر دیگه خریدن ناجوره[emoji22]

ای گفتی
این پول پست کمر ادمو میشکنه:confused:

milla

Registered User
لایک‌ها
246
3.5 اینچی دارم.
ممنون، مشخصا 2.5 مد نظر هست.

تشکر. اما اگر جسارت نباشه به دنبال قیمت مناسبتری هستم.
چند هفته پیش دو عدد توشیبا (هارد از روشون برداشته شده بود) رو از یکی از دوستان همین فروم تهیه کردم که هر کدام با ارسال حدود 27 در اومد.

ان شاا... که مورد مناسبی پیدا بشه
در پست اول هم گفتم که فروشندگان قیمت رو همین جا اعلام کنند تا سایر دوستان هم بتونند استفاده کنند.

ای گفتی
این پول پست کمر ادمو میشکنه:confused:
متاسفانه همین گونه هست که میفرمایید.
بدتر از اون اینکه، اخیرا بعضی از دفاتر پستی ارسال مرسوله رو به صورت سفارشی قبول نمیکنند.

Pooriya.a

فروشنده معتبر
لایک‌ها
505
بله باکس های که از روی هارد باز میشن ارزونتر هستند ... حالا درصدد هستیم تو این روزا یه تعدادی بیاریم و یاد و خاطره اون باکس های msi رو زنده کنیم ....

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,092
بله باکس های که از روی هارد باز میشن ارزونتر هستند ... حالا درصدد هستیم تو این روزا یه تعدادی بیاریم و یاد و خاطره اون باکس های msi رو زنده کنیم ....
با اجازه استارتر
اقا پوریا تایمش معلوم نیس؟

بالا