• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار دامنه تک کلمه ای

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
سلام دنبال دامنه ای تک کلمه ای فقط . کام باشه
دامین فینگیلیش باشه و املاش درست باشه و تلفظ و نوشتنش هم سخت نباشه
دامنه هایی مثل: سیمرغ و ...
و یه نکته ای هم بگم که همونطور که می دونید توی ایران کسی حاضر نیست برای یه دامین قیمت های خیلی نجومی بده، برای همین لطفا قیمت های معقولی بدید که بنده بتونم بخرم
لطفا پیشنهاد بدید

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
Zamoneh.com

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
Vajeh دات کام به همراه سایتش

قیمت 600 تومن .

دوست داشتید pm بدید .

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
درود به شما و ممنونم از شما
لطفا این نوشتار رو بخونید : در واقع هدف اصلی من برای گذاشتن سایت باحال ترین دو مورد هست.
یکی بهبود رتبه سایت (با آگاهی از نوفالو بودن این بخش از فوروم) و بعد اینکه یافتن کسی واقعا قیمت خوبی می خواد.
به بیان بهتر به هر دلیلی قیمت خرید دامین در ایران مناسب نیست مگر اونهائی که برنامه تجاری واقعی دارند و فکر راه اندازی حرفه ای و تجاری حتی از سایت تفریحی رو دارند و به این خاطر قیمت مناسبی می پردازند.
و هدف من یافتن چنین مشتریهائی هست. وگرنه با قیمت معمولی ایران که دست خودم بمونه بهتر هست. من الان نزدیک به دویست دامین دارم.
پس چنانچه پیشنهاد مناسبی برای خرید دارید ممنون می شم پیشنهادتون رو پیغام خصوصی کنید یا ایمیل کنید به mmd.name ات یاهو دات کام
چنانچه پیشنهاد شما در اون حد از انتظار من باشه بر سر توافق قیمت نهائی صحبتهای بیشتری می کنیم.
با سپاس مهدی محمدی دهقانی
نوشته های مهدی محمدی دهقانی

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
لطفا این نوشتار رو بخونید : در واقع هدف اصلی من برای گذاشتن سایت باحال ترین دو مورد هست.
یکی بهبود رتبه سایت (با آگاهی از نوفالو بودن این بخش از فوروم) و بعد اینکه یافتن کسی که واقعا قیمت خوبی می خواد.
به بیان بهتر به هر دلیلی قیمت خرید دامین در ایران مناسب نیست مگر اونهائی که برنامه تجاری واقعی دارند و فکر راه اندازی حرفه ای و تجاری حتی از سایت تفریحی رو دارند و به این خاطر قیمت مناسبی می پردازند.
و هدف من یافتن چنین مشتریهائی هست. وگرنه با قیمت معمولی ایران که دست خودم بمونه بهتر هست. من الان نزدیک به دویست دامین دارم.
پس چنانچه پیشنهاد مناسبی برای خرید دارید ممنون می شم پیشنهادتون رو پیغام خصوصی کنید یا ایمیل کنید به mmd.name ات یاهو دات کام
چنانچه پیشنهاد شما در اون حد از انتظار من باشه بر سر توافق قیمت نهائی صحبتهای بیشتری می کنیم.

farhad+98

Registered User
لایک‌ها
142
یکی بهبود رتبه سایت (با آگاهی از نوفالو بودن این بخش از فوروم) و بعد اینکه یافتن کسی که واقعا قیمت خوبی می خواد.

والله اینطوری که شما گفتید مطمئنن هزینه بالایی برای این دامین میخواید

بالا