برگزیده های پرشین تولز

خریدار رادیو میکروتیک SXT Lite 5 و نانو استیشن ام 5

Alireza_B13

Registered User
لایک‌ها
113
سلام به دوستان عزیز خریدار این دو مورد هستم
رادیو نانو استیشن ام ۵
رادیو میکروتیک SXT Lite 5
تمیز و بدون مشکل باشه
اگر با مودم باشه مشکلی نیست فقط قیمت مناسب باشه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
داداش 1دونه فقط میخوای؟ چقدر میخوای هزینه کنی؟ من یه تعدادی ام5 دارم!

Alireza_B13

Registered User
لایک‌ها
113
داداش 1دونه فقط میخوای؟ چقدر میخوای هزینه کنی؟ من یه تعدادی ام5 دارم!
سلام داداش گلم تشکر بابت پاسخ
دو عدد رادیو میخوام و یک عدد مودم
لطفا شما قیمت بدین آکبند نمیخوام دسته دوم با قیمت مناسب میخوام

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سلام داداش گلم تشکر بابت پاسخ
دو عدد رادیو میخوام و یک عدد مودم
لطفا شما قیمت بدین آکبند نمیخوام دسته دوم با قیمت مناسب میخوام
منم منظورم کارکرده بود برادر! چه مودمی میخواین؟ 2750 مثلا اوکیه؟

Alireza_B13

Registered User
لایک‌ها
113
منم منظورم کارکرده بود برادر! چه مودمی میخواین؟ 2750 مثلا اوکیه؟
مودم فرقی نمیکنه داداش فقط کارم راه بندازه این مدل که گفتین سرچ کردم مشکلی نیست فقط اگر امکان داره قیمت لطف کنید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
مودم فرقی نمیکنه داداش فقط کارم راه بندازه این مدل که گفتین سرچ کردم مشکلی نیست فقط اگر امکان داره قیمت لطف کنید
ولی خب قیمت مهم دیگه؟ مثلا اگر usb اش بدردتون نمیخوره خوب 2740 به مراتب قیمتش بهتره و خیلی هم فرقی نداره!
در مورد قیمت هم هر چی شما فکر میکنید مناسبه اعلام کنید! من خیلی روی قیمت حساس نیستم مگر قیمتی که اعلام کنید از قیمتی که همین الان بفرستم برای دلال های استوک فوش کمتر باشه!

Alireza_B13

Registered User
لایک‌ها
113
ولی خب قیمت مهم دیگه؟ مثلا اگر usb اش بدردتون نمیخوره خوب 2740 به مراتب قیمتش بهتره و خیلی هم فرقی نداره!
در مورد قیمت هم هر چی شما فکر میکنید مناسبه اعلام کنید! من خیلی روی قیمت حساس نیستم مگر قیمتی که اعلام کنید از قیمتی که همین الان بفرستم برای دلال های استوک فوش کمتر باشه!
حقیقت من روی جنس مردم قیمتی نمیزارم و درستم نیست من هنوز جنس ندیدم و کیفیت و تمیزی جنس فروشندرو نمیدونم بیام قیمت اعلام کنم
اگر خودتون قیمت لطف کنید بهتره اونجوری اگر برام زیاد بیفته ازتون تخفیف میخوام اگرم جا نداشته باشه و برام مقدورنباشه شرمندتون میشم
در مورد مودم فکر کردم یه مدل دارید بله صد درصد که قیمت مهمه اگر مودم با مشخصات پایین ترم دارید لطفا مشخصات و قیمت برام ارسال کنید بهتره

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
حقیقت من روی جنس مردم قیمتی نمیزارم و درستم نیست من هنوز جنس ندیدم و کیفیت و تمیزی جنس فروشندرو نمیدونم بیام قیمت اعلام کنم
اگر خودتون قیمت لطف کنید بهتره اونجوری اگر برام زیاد بیفته ازتون تخفیف میخوام اگرم جا نداشته باشه و برام مقدورنباشه شرمندتون میشم
در مورد مودم فکر کردم یه مدل دارید بله صد درصد که قیمت مهمه اگر مودم با مشخصات پایین ترم دارید لطفا مشخصات و قیمت برام ارسال کنید بهتره
برادر اصولا نانواستیشن تمیز دست دوم وجود خارجی نداره! مگر طرف اصلا استفاده نکرده باشه! چون اخرش روی پشت بوم قراره نصب بشه! ولی من سلامتشو تصمین میکنم! حالا ظاهر در حد همون بستم روی پشت بومه! مودم ولی تمیز هستش! میتونم مودم رو 100 تقدیم کنم (2740) و نانو هارو هم هر چی قیمت بازار بود نصف تقدیم میکنم یا 1ماه ضمانت!

Alireza_B13

Registered User
لایک‌ها
113
برادر اصولا نانواستیشن تمیز دست دوم وجود خارجی نداره! مگر طرف اصلا استفاده نکرده باشه! چون اخرش روی پشت بوم قراره نصب بشه! ولی من سلامتشو تصمین میکنم! حالا ظاهر در حد همون بستم روی پشت بومه! مودم ولی تمیز هستش! میتونم مودم رو 100 تقدیم کنم (2740) و نانو هارو هم هر چی قیمت بازار بود نصف تقدیم میکنم یا 1ماه ضمانت!
سلام دوباره
بله شما درست میفرمایید چون رادیو پشت بام همیشه در تابش مستقیم نور آفتاب هستن و زودی رنگ آنتن تغییر میکنه ولی بستگی به مدت زمان استفاده داره و این که شما تضمین می کنید دیگه جای حرف نیست
والا من سرچ کردم قیمت ها مختلف اگر لینک یه سایت معتبر یا خودتون قیمت عرض کنید ممنون میشم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
سلام دوباره
بله شما درست میفرمایید چون رادیو پشت بام همیشه در تابش مستقیم نور آفتاب هستن و زودی رنگ آنتن تغییر میکنه ولی بستگی به مدت زمان استفاده داره و این که شما تضمین می کنید دیگه جای حرف نیست
والا من سرچ کردم قیمت ها مختلف اگر لینک یه سایت معتبر یا خودتون قیمت عرض کنید ممنون میشم
مدت زمان استفاده هم واقعا خودم نمیدونم! ممکنه 6ماه باشه ممکنه 3سال! ولی اینقدرم عمرشون کم نیست! اگر نگران خرابی هستید اصلا 3ماه خودم ضمانت میکنم! مشکل بزرگتر ایمنه که اصلا قیمتش چنده؟ من هر جا میزنم موجود ندارن!

بالا