برگزیده های پرشین تولز

خریدار سیستم صوتی خانگی

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
برای خرید از فروشگاه اگوستیک با من هماهنگ کنید براتون تخفیف میگیرم مدیریت اونجا استاد جناب محمدپور عزیز از دوستان خوب بنده است
09125330937 ایمان
اتفاقا اگه مشکلی پیش نیاد تا چند وقت دیگه شاید سی دی پلیر و امپ مارانتز سری 8005 رو با یه جفت اسپیکر خوب برای یکی از دوستان در نظر داریم که بریم خدمتشون.
اگه تا اونموقع تموم نشه البته.

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
در خدمتم تماس بگیرید خوشحال میشم کمکی کرده باشم

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
حاجی اون مدل یاماها که گفتی بیشتر به درد اتاق خواب میخوره.

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان یک ست mission mx300 موجوده دوستداران صدا این برند رو میشناسن چه هیولاییه با امپ دنون قیمت فوق العاده عالی کسی خواست در خدمتم
قیمت 5100
09125330937 ایمان
سیستم در حال ابندی میباشد خریدار میتونه بیاد صدا رو تست کنه

فایل های ضمیمه

• Mission-MX-300-HCP-Gruppenbild.jpg
    Mission-MX-300-HCP-Gruppenbild.jpg
    131.9 KB · نمایش ها: 14
  • denon_avr-x520bt_5.1_channel_av_receiver_1.png
    denon_avr-x520bt_5.1_channel_av_receiver_1.png
    462.3 KB · نمایش ها: 14

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
یک حالت دیگه هم به نظرم رسید که در رنج قیمت پایین مورد خوبی به نظر میاد.
آمپ onkyo a9010 به قیمت 950 هزار تومن از سایت iranonkyo.com
و اسپیکر monitor audio bronze 1 به قیمت 890 هزار تومن یا bx1 به قیمت 685 هزار تومن از سایت rustinpioneer.com
اسپیکرها و امپ رنگ بندی دارن.باید تلفنی پرسید.
کابل مناسب هم خود فروشگاه داشت من متری 8 تومن خریدم.فیش موزی هم 4تاش 25 تومنه.
حدود 150 هزار تومن پول ده متر کابل خوب و 8تا فیش موزی daiyo میشه و حدود 30 هزار تومن کابل aux مارک daiyo با یک سر 3.5 میلیمتری و یک سر rca که موبایل به امپ وصل بشه.
یه کابل دو سر rca هم میشه گرفت و احیانا سی دی یا دی وب دی پلیر یا رسیور رو به امپ وصل کرد.
یه مدل تراسمیتر بلوتوث آوانتری ساترن پرو هم توی بازار هست به قیمت 250 تومن با پشتیبانی از aptx که بشه امپ رو بلوتوث کرد.

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
مانیتور ادیو رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیدم رنج صدای بسیار ضعیفی داره تنها سری مانیتور که ارزش خرید داره سری گلد هست البته اونم با کابل وایرولد و امپ رنج بالا پاییونیر یا دنون سری ۲۰۰۰ به بالا

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
بهترین پیشنهاد اینه عجله نکنید و کم کم سیستم رو جمع کنید اول امپ بعد یک جفت اسپیکر استریو های فای از برند های kef یا mission یا focal یا b*w یا مارک های خوب زیادن

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
شما قیمت رو در نظر بگیرید.قیمت اسپیکرای بوک شلفی که شما فرمودید از حدود سه میلیون تومن شروع میشه.
مطمینا اگه محدودیت قیمت مطرح نبود آمپ که حتما marantz pm6005 در ارزانترین حالتش در نظر بود یا yamaha a s501
اسپیکر هم فوکال یا kef
ولی همین حداقلها رو هم که حساب کنم از پنج میلیون تحاوز میکنه.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
شما قیمت رو در نظر بگیرید.قیمت اسپیکرای بوک شلفی که شما فرمودید از حدود سه میلیون تومن شروع میشه.
مطمینا اگه محدودیت قیمت مطرح نبود آمپ که حتما marantz pm6005 در ارزانترین حالتش در نظر بود یا yamaha a s501
اسپیکر هم فوکال یا kef

کلا با دو تومن چی میشه ورداشت؟
بهترینپیشنهاد سینمای خانگیه یا اسپیکر های لاجیتک یا ادیفایر و یا ...
پوکیدیم انقد گشتیم

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
انتخاب ها که زیاده شما میتونی b&w یا mission یا kef یا فوکال خرید کنی حتما لازم نیست وات بالا تهیه بشه بستگی به فضای ایشون هم داره در چه متراژی اگر دوست داشته باشن میتونن با بنده هماهنگ کنن به شوروم اگوستیک بیان برای شنیدن صدا
الان این سیستمی که بنده معرفی کردم رو نگاه کنید ۵۱۰۰ درومده بنده فوکال هم دارم تو رنج ۵ فوکال از میشن عقب تره فوکال سری ۸ و ۹ شاهکارن ولی با قیمت بالا
kef هم میتونن زیر ۵ خریداری بکنن ۵.۱ داریم از برند کف ۳۵۰۰ باند
حرف من اینه صبر کنن کم کم اوکی کنن خیلی بهتره تا بخاطر نداشتن بودجه کافی چیزی خریداری کنن که ارزش خرید نداره

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
پوکیدیم انقد گشتیم
ست کامل سینما که نمیشه درسته ولی میشه تک تک خرید کرد

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
من خودم 32 تومن برای صدا هزینه کردم جزو متوسط به بالا قرار دارم برای بهترین ها در صدا ماکسیمم وجود نداره دوست من ما برای یک خونه تو زعفرانیه ۴۵۰ میلیون هزینه کردیم تو ارشیو میگردم عکسش رو براتون ارسال میکنم ببینید

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
اسپیکر هم فوکال یا kef
دوست عزیز این سیستم هایی که معرفی میکنید برای یک اتاق کوچیک مناسبه در رنج پایین

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
صدا و هزینه اون که واقعا محدودیت نداره.
ولی من دارم رنج معمول افراد جامعه رو در نظر میگیرم.
اکثر افراد مخصوصا در تهران توی یه واحد ۷۰-۱۰۰ متری زندگی میکنن که حدود ۳۰-۴۰ متر هال داره.از بالا و پایین و چپ و راس هم همسایه دیوار به دیوار دارن.
شما اگر اون سیستم معروف یک میلیون دلاری( توی یوتیوب فیلمش هست) رو تهیه کنید،امکان روشن کردنش رو هم پیدا نمیکنید.
دوستان زیادی دارم که از ده تا صد میلیون هزینه کردن،ولی برای جلوگیری از آزار و اذیت همسایه ها،اصلا روشنش نمیکنن و گهگاه با ولوم خیلی پایین گوش میدن.
اکثرشون زدن توی خط هدفون( مثل خودم که بیشتر توی خط هدفون و آمپ هدفون و ...) هستم.
این سیستمای کوچولو که معرفی کردم به راحتی یه هال ۳۰-۴۰ متری رو پوشش میدن و همسایه ها هم‌ شاکی نمیشن.
هزینه های بالا و آکوستیک کردن اتاق و .... مستلزم داشتن منزل خیلی بزرگ و اتاق اختصاصی مطالعه و موسیقی هست که متاسفانه با وضعیت اقتصادی موجود به جرات میتونم بگم بیشتر از ۹۹ درصد جامعه ما امکان مالی یا مکانی اون رو ندارن.
در نهایت به دوستانی که وضعیت مالیشون اجازه هزینه بالا نمیده یا اصلا پول دارن ولی توجیهی برای اینقدر هزینه کردن ندارن و از فایلهای موسیقی با کیفیت معمول و پایین( مانند همین mp3 و امثالهم که از اینترنت دانلود میکنن) استفاده میکنن،توصیه میکنم دنبال هزینه بالا نباشن.
با دو میلیون تومن هم میشه از موسیقی لذت برد.
اگر همین مقدار هزینه رو برای هدفون و پلیر مناسب بذارن که تا چند برابر قیمتش ارزش صدایی در مقایسه با سیستمای مبتنی بر اسپیکر داره.هزینه آکوستیک اتاق هم نمیخواد،کسی هم شاکی نمیشه.

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
پوکیدیم انقد گشتیم
انتخاب سیستم واقعا سخته و احتیاج به گشتن و تست کردن داره.
به نظر من اگر فقط استفاده موسیقی دارید،اصلا دنبال این سینمای خانواده و لاجیتک و ادیفایر و.... نرید.واقعا صدای رقت انگیزی دارن.
یه سیستم استریو باتوجه به پوشش مورد نظر و فضای اتاق انتخاب کنید.
فروشگاه آکوستیک جزو چند فروشگاه خیلی خوب ایران هست و مسوول محترمی داره.میتونه براتون تهیه کنه.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
انتخاب سیستم واقعا سخته و احتیاج به گشتن و تست کردن داره.
به نظر من اگر فقط استفاده موسیقی دارید،اصلا دنبال این سینمای خانواده و لاجیتک و ادیفایر و.... نرید.واقعا صدای رقت انگیزی دارن.
یه سیستم استریو باتوجه به پوشش مورد نظر و فضای اتاق انتخاب کنید.
فروشگاه آکوستیک جزو چند فروشگاه خیلی خوب ایران هست و مسوول محترمی داره.میتونه براتون تهیه کنه.

بله واقعا سخته.سختیش میدونید کجاست
اونجایی که من هم فیلم میبینم هم بازی میکنم پی اس4 و پی سی و هم موزیک
یعنی یه چیزی باید انتخاب کنم که همرو پوشش بده
حتما

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
من خودم 32 تومن برای صدا هزینه کردم جزو متوسط به بالا قرار دارم برای بهترین ها در صدا ماکسیمم وجود نداره دوست من ما برای یک خونه تو زعفرانیه ۴۵۰ میلیون هزینه کردیم تو ارشیو میگردم عکسش رو براتون ارسال میکنم ببینید

بی زحمت اون عکسها را نیز برای ما ارسال کنید:D

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
بله واقعا سخته.سختیش میدونید کجاست
اونجایی که من هم فیلم میبینم هم بازی میکنم پی اس4 و پی سی و هم موزیک
یعنی یه چیزی باید انتخاب کنم که همرو پوشش بده
حتما
خب شما استفاده مولتی مدیا دارید و یه av reciever میخواین با کلی ورودی دیجیتال و آنالوگ مختلف.
حول و حوش همون دو تومن پایونیر و انکیو به هزینه شما جور در میاد.
پایونیر رو که توی همین تاپیک عرض کردم و آدرس و قیمتش هست.انکیو هم حدود ۱۵۰۰ یه سیستم مشابه داره با بلندگوهای کوچیکتر.
اینا هیچکدوم بلوری پلیر ندارن،ولی درگاه یو اس بی برای خوندن موسیقی دارن.انکیو flac هم از روی فلش میخونه.
فروشگاه راستین پایونیر رو دمو میکنه.
ولی از این سیستما انتظار صدای عالی نداشته باشید.
این سیستم میکروسکوپی یاماها و مونیتور آیودیوی من با اون جثه نحیفش،در بحث موسیقی از این سینمای خانگی ها که گفتم خوش صدا تره.
از برند سامسونگ و الجی و سونی هم دوتا پا قرض بگیرید و فرار کنید.:general509:

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
دوستان ست میشن mx300 همراه با امپ denon avr-x520bt همراه با بلوری پلیر pioneer bdp-170k موجوده
09125330937 شاهکاره صدا
قیمت فوق العاده عالی گذاشتم برای کسانیکه دنبال صدای های اند فوق العاده هستند

porya7847

Registered User
لایک‌ها
21
هر سیستمی که تهیه میکنید مبارکتون باشه ولی قبلش حتما حتما صداشو گوش کنید. به ستاره هایی که سایتهای رویو کننده دادن هم توجه نکنید.

بالا