• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار کیس دست دوم گرین - رایتر لایتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام به همه دوستان دنبال یه کیس دسته دوم مگنوم 2 یا مدل دیگه که جنسش خوب باشه و حرارت کمی داشته باشه هستم - قیمتش هم زیاد نباشه چون وضعیت مالی خوب نیست و مجبورم کیس رو عوض کنم - فقط ظاهر و کلید ها سالم و تمیز باشه ممنون - رایتر هم یه رایتر قوی میخوام که به این زودیا خراب نشه - یه سونی داشتم توی یک ماه عمرش تموم شد بیشتر read مد نظرم هست تا write ممنون از همه:wub:

werty12

Registered User
لایک‌ها
278

emdadrayane

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
green wee دارم 70 قیمت نوشه. در حد . فقط کاور رم ریدرش یه پایش شکسته. 45 میتونم تقدیم کنم

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام
green wee دارم 70 قیمت نوشه. در حد . فقط کاور رم ریدرش یه پایش شکسته. 45 میتونم تقدیم کنم

داداش یه عکس با کیفیت بزار هم از خود کیس هم از داخلش هم از جایی که شکسته!! اون شکستگی درست نمیشه؟
قیمتش 68 تومنه - با این موارد قیمت پایینتر بدی برمیدارم

emdadrayane

Registered User
لایک‌ها
6
عکس میذارم الان نمیتونم ولی. موقعیتم کرجه. شکستگی پایشه. تو چشم نیست. پایینتر نمیشه عزیز. میخوام یه کیس گیمینگ بخرم.

abbas667

Registered User
لایک‌ها
571
سلام و درود
توی امضام رایتر هستش
با تشکر

amijon

Registered User
لایک‌ها
283
ممنون داداش - قسمت ما نبود -

سلام همشهری،خوبی؟من یک کیس و یک رایتر LG قدیمی دارم.جفتشو میتونم بهت 25 تومان بدم.اگه به کارت میاد بگو تا عکسشو هم واست بفرستم.با تشکر

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام همشهری،خوبی؟من یک کیس و یک رایتر LG قدیمی دارم.جفتشو میتونم بهت 25 تومان بدم.اگه به کارت میاد بگو تا عکسشو هم واست بفرستم.با تشکر

سلام داداش - ممنون - امروز یه سر رفتم هامون اصلا یه وضعی بود - دمت گرم دنبال گرین مگنوم 2 هستم دسته دوم تمیز - رایتر هم احتمالا آک میگیرم ولی اگه نشد دسته دوم پلکستور میگیرم

amijon

Registered User
لایک‌ها
283
سلام داداش - ممنون - امروز یه سر رفتم هامون اصلا یه وضعی بود - دمت گرم دنبال گرین مگنوم 2 هستم دسته دوم تمیز - رایتر هم احتمالا آک میگیرم ولی اگه نشد دسته دوم پلکستور میگیرم

باشه رفیق.موفق باشی.راستی واسه ضبط تماس گرفتی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا