• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار گوشی اوراقی سامسونگ اومنیا 2 (I8000 Omnia 2) و یا تاچ اورجینال آن

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان من.
یک دستگاه Samsung I8000 Omnia II یا همون Omnia 2 هست که تاچش یه مقدار جابجا می زنه.
از طرفی تاچ های یدکی که تو بازار هست کیفیتشون مناسب نیست و من می خوام تاچ از رو اوراقی روش بندازم.
حتما مشکی باشه و ترجیحا 16 گیگ
اگر هم اوراقی این گوشی رو داشتید و تاچش سالم هست، باز هم خریدارم.

لطفا در هر دو مورد حتما قیمت پیشنهادی و وضعیت سلامت و عکس های قطعه یا گوشی رو برام با پیام خصوصی ارسال کنید یا تو تاپیک بذارید.

دقت کنید که حتما قیمت رو بگید!

ممنونم

• Like
Reactions: Rip

hajihamid

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
یه دونه 8 گیگ سالم دارم
هیچ مشکلی نداره
تنها ایرادی که میشه بهش گرفت زیر تاچ یه کم حالت هوا هست ولی مثل ساعت کار میکنه
اونم که میگید تاچ جا به جا میزنه یکی از رام های قدیمی ms team یا energi رو روش بزنید و باهاشو صفحه رو کالیبر کنید به احتمال 90% حل میشه!

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام
یه دونه 8 گیگ سالم دارم
هیچ مشکلی نداره
تنها ایرادی که میشه بهش گرفت زیر تاچ یه کم حالت هوا هست ولی مثل ساعت کار میکنه
اونم که میگید تاچ جا به جا میزنه یکی از رام های قدیمی ms team یا energi رو روش بزنید و باهاشو صفحه رو کالیبر کنید به احتمال 90% حل میشه!
ممنونم دوست من
مشکل سخت افزاری هست فکر کنم چون با کالیبره حل نمیشه.
این گوشی رو چند می دید؟
میشه عکس از اوتن قسمتی که می گیرد هوارفته بذارید؟
ممنون

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
سلام عزيز برا يه تاچ ميخواي گوشي بخري
بيا داش يدونه تاچش برام مونده ميدم بهت
ارجيناله و مشكي هم هست
30 در خدمتم خوستي بگو عكسم اگه تونستم ميزارم

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
سلام عزيز برا يه تاچ ميخواي گوشي بخري
بيا داش يدونه تاچش برام مونده ميدم بهت
ارجيناله و مشكي هم هست
30 در خدمتم خوستي بگو عكسم اگه تونستم ميزارم
سلام داداشم
آره، تاچ های یدکی به درد نمی خورن.
تاچ شما از رو گوشی باز شده؟
کاملا سالمه؟
خط و خش نداره؟
ممنون

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
نه داداش از گوشی باز نشده و به قول شما یدکیه و نو ارجینال. والا من منظورشما از بدرد نمیخورن رو متوجه نمیشم شما احیانا تست کردید جواب نداد؟اگر تست نکردید پیشنهاد میکنم اصلیشو پیدا کنید متوجه میشید هیچ فرقی ندارن چون راستش تاچ این سری مقاومتی حساب میشه و همچین قوی هم نیست که بگیم فقط تاچ اوراقی باس باشه تا اون حساسیتو به ما بده. من اینا رو گوشی بستم هیچ فرقی احساس نکردم. خلاصه اگه اوراقی پیدا نکردید و ازینا خواستید من در خدمتم دوست عزیز

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
نه داداش از گوشی باز نشده و به قول شما یدکیه و نو ارجینال. والا من منظورشما از بدرد نمیخورن رو متوجه نمیشم شما احیانا تست کردید جواب نداد؟اگر تست نکردید پیشنهاد میکنم اصلیشو پیدا کنید متوجه میشید هیچ فرقی ندارن چون راستش تاچ این سری مقاومتی حساب میشه و همچین قوی هم نیست که بگیم فقط تاچ اوراقی باس باشه تا اون حساسیتو به ما بده. من اینا رو گوشی بستم هیچ فرقی احساس نکردم. خلاصه اگه اوراقی پیدا نکردید و ازینا خواستید من در خدمتم دوست عزیز
ممنونم دوست من
بله امتحان کردم و اصلا راضی نبودم، البته نمی دونم جنس شما چطوره اما اونی که من خریده بودم هم به نام اصلی بهم داد ولی اصلا کیفیتش خوب نیست و جابجا می زنه.
برای همین دنبال تاچ از رو گوشی هستم.
ممنونم از لطف تون.

MaysaM321

Registered User
لایک‌ها
44
ممنونم دوست من
بله امتحان کردم و اصلا راضی نبودم، البته نمی دونم جنس شما چطوره اما اونی که من خریده بودم هم به نام اصلی بهم داد ولی اصلا کیفیتش خوب نیست و جابجا می زنه.
برای همین دنبال تاچ از رو گوشی هستم.
ممنونم از لطف تون.
خواهش میکنم دوست گرامی ظاهرا خودتون تاچو خریدین و تعویض کردید چون تعمیرکار باس گوشیو کاملا ردیف کنه تحویل بده. شما که تاچ فابریکو دارید راحت میتونید از رو ظاهرشون تاچ اصلی رو تشخیص بدید بعد تست کنید یا بخرید. اگه تاچ نو هم دقیقا مثل تاچ خود گوشی نقاط رو جابجا زد اول مطمئن شو ایراد از گوشی نباشه نرم افزار یا حتی مدار تاچ.چنتا تاچ دیگه هم تست کن اگه تاچ گوشی ضربه یا آب و... نخورده امکان داره اصلا مشکل ازتاچ نباشه. تا حالا ندیدم تاچ نو گوشییای سامسونگ جابجا بزنه حتی آشغالترین جنس.

Sent from the bottom of my Heart ❤❤‏❤

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
خواهش میکنم دوست گرامی ظاهرا خودتون تاچو خریدین و تعویض کردید چون تعمیرکار باس گوشیو کاملا ردیف کنه تحویل بده. شما که تاچ فابریکو دارید راحت میتونید از رو ظاهرشون تاچ اصلی رو تشخیص بدید بعد تست کنید یا بخرید. اگه تاچ نو هم دقیقا مثل تاچ خود گوشی نقاط رو جابجا زد اول مطمئن شو ایراد از گوشی نباشه نرم افزار یا حتی مدار تاچ.چنتا تاچ دیگه هم تست کن اگه تاچ گوشی ضربه یا آب و... نخورده امکان داره اصلا مشکل ازتاچ نباشه. تا حالا ندیدم تاچ نو گوشییای سامسونگ جابجا بزنه حتی آشغالترین جنس.

Sent from the bottom of my Heart ❤❤‏❤
ممنونم بابت پیگیر تون.
بله، خودم عوض کردم. یکی دو روز اول خوب بود اما بعد بدون هیچ آب و یا ضربه ای، قسمتی رو جابجا می زنه. مشکل اینه که یه قسمت کوچک رو جابجا می زنه و سایر قسمت ها رو درست می زنه اما همون یه قسمت باعث بهم خوردن کل تاچ میشه و عمل کالیبره کردن به درستی انجام نمیشه.
من تصور می کنم اون نوار های مقاومتی که بین صفحات تاچ هستن، به درستی ساخته نشدن که مقاومتشون در کل مسیر یکنواخت باشه.
از طرفی این مشکل رو برخی دیگر هم داشتن و این موضوع رو از طریق تاپیکی در موبایلستان متوجه شدم که مشکلی مشابه مشکل من داشتن.
یک مشکل دیگه تاچ های یدکی، حساسیت و ضعف سطح تاچ هست که به راحتی خش بر می داره در صورتی که تاچ اصلی خیلی مقاوم تره.
الان فعلا با همین تاچ دارم سر می کنم و می خوام اگر دوباره هزینه ای می کنم، خوبش (اصلی) رو بخرم.
ممنونم از لطف تون.

DRIFT

Registered User
لایک‌ها
112
داداش امنیا 2 اخه دیگه ارزش تعمیر داره؟عوض کن گوشیتو به نظره من
منکه دوتا سالمو تمیزشو داشتم انقد کند و هنگی بود مفت دادم رفت

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
داداش امنیا 2 اخه دیگه ارزش تعمیر داره؟عوض کن گوشیتو به نظره من
منکه دوتا سالمو تمیزشو داشتم انقد کند و هنگی بود مفت دادم رفت
ممنون داداش. بستگی به استفاده داره.
من از گوشیم بسیار راضی هستم و هنگی هم توش ندیدم. در بسیار موارد از گوشی های روز اندرویدی سرتر هست!
مثلا باتریش بعد 3 سال کار الان راحت 3 روز برام جواب میده.
کیفیت فیلم و عکس بسیار بالایی داره.
بدنه محکم و خوش دستی داره.
و ....
به همین خاطر فعلا اصلا ایده ای برای تغییر گوشی ندارم.
این مشکل تاچش رو هم خودم سرش در آوردم، می خواستم کنارش رو تمیز کنم، کاغذ برداشتم گذاشتن تو شکاف بین تاچ و بدنه یه مقدار تمیز شد اما جلوتر که رفتم، کاغذه رفت بین صفحات تاچ و از اون موقع تاچش خراب شد و مجبور شدم تاچش رو با یدیکی عوض کنم که اونم اینطور شد...

DRIFT

Registered User
لایک‌ها
112
انشالله که پیدا کنی داداش گلم یا حق

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026
ممنونم از لطف شما

m_2t_ab

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,026

hajihamid

Registered User
لایک‌ها
125
دوست عزیزم، ممنونم از پیشنهادتون اما قیمت شما خیلی بالاست، یعنی چون دستگاهتون سالمه قیمتش بالاست.
من اوراقی می خوام که از تاچش استفاده کنم.
ممنونم ازتون
خلاصه در خدمتیم

بالا