برگزیده های پرشین تولز

خریدار گوشی مدل بالا تمیز بدون کارتون

soroush1362

Registered User
لایک‌ها
3

دوستان اگر گوشی با قیمت مناسب داشتید من هم میخرم .. البته به این شرط که دزدی نباشه !
دوست عزیز ممنون میشم بگید چجوری میشه تشحیص داد گوشی بدون جعبه و فاکتور دزدی هست یا نه.
گیریم فروشنده تضمین بده که گوشی دزدی نیست، پس فردا اگه دزدی از آب در اومد خریدار پاش گیره یا فروشنده؟؟!!
بخصوص در خرید و فروش اینترنتی.
ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بیان کنید.
معذرت بابت آف تاپیک

R o o z b e h

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان شما چه کاره ی این مملکت هستید که به خودتون اجازه میدید بیاید راجع به دیگران قضاوت کنید یا بگید نباید فلان جنس رو بخری ؟! کلا مملکت باحالی داریم !
..
دوستان اگر گوشی با قیمت مناسب داشتید من هم میخرم .. البته به این شرط که دزدی نباشه !

موضوع خیلی جالب شده من میخوام بدونم خودت اگه یه گوشی مدل بالا رو داشته باشی اونم بدون کارتن چطوری میخوای باقیمت مناسب بفروشی:blink: بعد خودت هم میگی بشرطی دزدی نباشه!!! حاضری گوشی رو که خودت 600 خریدی بدون جعبه(که گمش کردی) بدیش 100 نومن!!!؟
بله واقعا مملکت باحالی داریم که امثال شما به خودشون جرات میدن جلو چشم هزاران نفر از این درخواستها بدن!
من اصلا کاری به منظور و مقصود زننده تاپیک ندارم فقط میگم جاش اینجا نیست حالا هرکی میخواد هرکاره ای باشه​

Last edited:

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
بابا من خیلیها رو دیدم گوشی از مرز میارن بدون کارتون و ارزون میفروشن
کی گفته یکی بیاد گوشی 500 تومنی رو بده 100 تومن. من منظورم ارزونه نه اینهمه

R o o z b e h

Registered User
لایک‌ها
8
بابا من خیلیها رو دیدم گوشی از مرز میارن بدون کارتون و ارزون میفروشن
کی گفته یکی بیاد گوشی 500 تومنی رو بده 100 تومن. من منظورم ارزونه نه اینهمه

ممنون دوست عزیز که منظورت رو روشن بیان کردی ماهم میدونیم که خیلی از وسایل بدون جعبه خرید و فروش میشن ولی اجازه بدین کسی که این وسایل رو داره حالا اگه موبایل یا چیزای دیگه ای باشه بیاد خودش تاپیک فروش بزنه اینطوری حرف و حدیثش کمتره. ولی وقتی میای تاپیک خرید رو میزنی قبول کن که هرکسی یه برداشتی میکنه
امیدوارم منظور من رو درک کرده باشی.
باتشکر​

titanium834

Registered User
لایک‌ها
17
دوست عزیز ممنون میشم بگید چجوری میشه تشحیص داد گوشی بدون جعبه و فاکتور دزدی هست یا نه.
گیریم فروشنده تضمین بده که گوشی دزدی نیست، پس فردا اگه دزدی از آب در اومد خریدار پاش گیره یا فروشنده؟؟!!
بخصوص در خرید و فروش اینترنتی.
ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید بیان کنید.
معذرت بابت آف تاپیک

موضوع خیلی جالب شده من میخوام بدونم خودت اگه یه گوشی مدل بالا رو داشته باشی اونم بدون کارتن چطوری میخوای باقیمت مناسب بفروشی:blink: بعد خودت هم میگی بشرطی دزدی نباشه!!! حاضری گوشی رو که خودت 600 خریدی بدون جعبه(که گمش کردی) بدیش 100 نومن!!!؟
بله واقعا مملکت باحالی داریم که امثال شما به خودشون جرات میدن جلو چشم هزاران نفر از این درخواستها بدن!
من اصلا کاری به منظور و مقصود زننده تاپیک ندارم فقط میگم جاش اینجا نیست حالا هرکی میخواد هرکاره ای باشه​

راه های زیادی داره عزیزم
من هیچوقت نگفتم گوشی بدون فاکتور !! گفتم گوشی بدون کارتن !!! خود من هم یه k750 و یه p910 بدون کارتن داشتم که قبلا فروختم ! از کسی هم ندزدیده بودمشون !!!
خیلی برام جالبه چطور بعضی ها به خودشون جرات میدن بیان به راحتی دیگران رو به مالخری یا دزدی متهم کنند !
ظرف 1400 سال با با فرهنگ ترین و متمدن ترین مردم جهان کاری کردند که دیگه هیچکس تو این مملکت ذره ای به اخلاقیات پایبند نیست ... متاسفم

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
منم دنبال گوشی با همچین مشخصاتی میگردم بی پولیه و عشق اندروئیدی
لطفا منو راهنمایی کنیین پخ بدین بی زحمت;)

mentiroso

Registered User
لایک‌ها
57
درسته تاپیک قدیمیه ولی یه سوال دارم کسی جواب بده ممنون میشم..من یه e72 نقره ای از سایت ایستگاه خریدم خرداد امسال.آگهی رو هم پاک کرده. نگو جعبه اش با سریال گوشی نمیخونه منم چک نکردم گوشی روروختم به دوستم بعد از یه ماه دیروز رفیقم زنگ زد که صاحب گوشی اومده اینجا ..خودم خشکم زد جعبه رو مطاقبت دادیم دیدیم حق با طرفه..تازه یارو میگفت 2 تا تراول 50 تومنی + 50 تومن هزینه ایاب ذهاب تو پشت درب باطری گذاشته بوده موقعی که ازش دزدیدن + یه رم 16 کلاس 10 !!!!!!

ما هم مجبور شدیم بهش بدیم بره دیگه ولی شکایت کرده بود و حکم جلب داشت چون این رفیق ما که خطشم کد 2 هست کاسبه قبلا مغازه اش جای دیگه بوده احضاریه ها میرفته اونجا و بدستش نمیرسیده بنابراین اصلا خبر نداشته که باید بره پیش قاضی..امروز رفت رضایت داد ولی دوستم نرفت دادگاه..نه سند نه چیزی هم گرو نذاشته..ولی طرف میگفت پرونده بازه..حالا سوال من اینه بعدا مشکل به وجود نیاد؟

ahmad1992

Registered User
لایک‌ها
39
یه کم انصاف داشته باشین! یعنی هر گوشی که کارتون نداره دزدیه؟!!!!!!!! خیلی شعورتون پایینه!
من خودم 4-5 سال پیش هم w810 هم k770 داشتم که تو اسباب کشی جعبه هاشون گم شد. یعنی اون گوشی هام دزدی بودن؟!!!!!!!!یه کم مثبت بین باشین دوستان. موفق باشین

mentiroso

Registered User
لایک‌ها
57
یه کم انصاف داشته باشین! یعنی هر گوشی که کارتون نداره دزدیه؟!!!!!!!! خیلی شعورتون پایینه!
من خودم 4-5 سال پیش هم w810 هم k770 داشتم که تو اسباب کشی جعبه هاشون گم شد. یعنی اون گوشی هام دزدی بودن؟!!!!!!!!یه کم مثبت بین باشین دوستان. موفق باشین

منم عین خودت فکر میکردم ولی یه بار گرفتار بشی میفهمی..من خودم از یه نفر گوشی گرفتم...طرف عینکی..ته بچه مثبت..ولی همچین در من مالید حالا حالا ها بهش فکر میکنم تازه با کارتون!!!!!!!!!!!!!!!

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
شاید یکی کارتن گوشیشو گم کرده بود اونوقت تکلیف چیه؟ نباید دیگه بفروشه؟

طرف تو مخ ش این جمله فرو رفته : گوشی بدون کارتون یعنی دزدیه

تا ذهنیت افراد درست نشه این حرفا بی فایده ست

منم یه گوشی بدون کارتون دارم
کسی نمیخادش

گلاکسی 3 رو تو کیفیت ساخت ش میزاره تو جیبش : دی :D

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
بابا دمتون گرم ، هرکس موبایل فروشی داشته باشه بعد مغازه رو جمع کنه حداقل 10 تا گوشی بدون کارتن خواهد داشت !!!!

درست برخورد کنید دوستان . . .

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
گوشی دزدی که این روزها خیلی سریع پیگیری میشه پس به درد هیچکس نمی خوره
خودم یه E250 داشتم ازم زدنش...رفتم دادگاه انقلاب به بخش مربوطه مراجعه کردم و با دادن اطلاعات گوشی رهگیری کردم و پدر دزده رو در آوردم
زیاد جو ندید لطفا

M.saleh.N

Registered User
لایک‌ها
114
خودم یه E250 داشتم ازم زدنش...رفتم دادگاه انقلاب به بخش مربوطه مراجعه کردم و با دادن اطلاعات گوشی رهگیری کردم و پدر دزده رو در آوردم
زیاد جو ندید لطفا
دمت گرم داداش
حوصله ایی داشتی رفتی دادگاه انقلاب
:blink:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
چه باحال من تا حالا دوتا گوشی گم کردم بدونه 93 معمولی و بدونه 93 آی یعنی به این راحتی میشه بافت :دی
یا کفش پاشنه آهنی میخاد

mentiroso

Registered User
لایک‌ها
57
زیاد جو ندید لطفا

رضایت دادید پرونده بسته شد؟

mirbest32

Registered User
لایک‌ها
893
دمت گرم داداش
حوصله ایی داشتی رفتی دادگاه انقلاب
:blink:
حوصله ای نمی خواست...دو سال پیش بود منم بیکار
کلا روی هم 6 ساعت وقتمو گرفت
رضایت دادید پرونده بسته شد؟
آره...گوشی رو فروخته بود منم شرط رضایت رو خرید یه گوشی نو گذاشتم
بعدش هم خرید و تمام

mentiroso

Registered User
لایک‌ها
57
حوصله ای نمی خواست...دو سال پیش بود منم بیکار
کلا روی هم 6 ساعت وقتمو گرفت

آره...گوشی رو فروخته بود منم شرط رضایت رو خرید یه گوشی نو گذاشتم
بعدش هم خرید و تمام

من خودم برای اینکه ختم بخیر بشه گوشی و رم 180 تومن پول دادم بابت رم وایاب ذهاب ..دیگه حکم دولتی و این جور چیزا نمیخوره به این رفیق ما.؟

masoud212

Registered User
لایک‌ها
15
2ta gushi daram k mosaferati az dubai avordam
y iphone 3g 16 gig saleme salem bedun hich tarako zarbe khordegi
y htc desire hd saleme salem ziad tamiz ni safasham 2 radif bala piksel sia

بالا