• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار گوشی motorola defy + اکبند یا اکسپریا اکتیو یا iphone 3gs .... خیلی فوری هست

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
یا مترولا دفی پلاس اکبند یا کار کرده تمیز باقمت معقول :

مشاهده پیوست 177391

یا اکسپریا اکتیو اکبند یا در حد اک

مشاهده پیوست 177392

یا ایفون 3جی اس تمیز و بدون مشکل هستم

اولویت گوشی ضد اب هست دوستان تهرانی و کسایی که موبایل فروشی دارن اگه میتونن کمک کنن ممنون میشم ارومیه مترولا گیر نمیاد و اکتیو رو هم قیمت بالا میدن

hamed171

Registered User
لایک‌ها
150
یاشار دفی معمولی هم ضد آب
اونو فکر کنم راحت تر گیر بیاری

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
زیاد اختلاف نداره با پلاس ...قیمت هم خیلی بالا میگن اقای رکس برام پیدا کرده بود 450 تومن پلاس رو ولی دوستان دفی معمولی رو 410 میدن کار کرده

habibkhafan

Registered User
لایک‌ها
121

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
حبیب جان الان همینو دیدم قبل این که بگی داشتم سرچ میکردم قیمت اینا رو دیدیم ال دیجیتال قیمتش خوبه یه ویدیو هم از اکتیو دیدم که چه ضد گلوله ای هست واقعا به نظرم برای پدرم مناسب تره تا مترولا چون بابام رسما گوشی رو شهید میکنه

habibkhafan

Registered User
لایک‌ها
121
اره الان دیدم ال دیجیتالم با گارانتی رو میده 410 که میارزه
در کل اکتیو به نظرم بهتره چون دفی رو خودم داشتم و جنس درب پشتش اصلا راضی کننده نبود و زیادی سبک و نازک بود.درب پشت اکتیو دو قسمتیه و فوق العاده محکم تره
اگه سایز صفحه نمایش زیاد برات مهم نیست حتما اکتیو بگیر به ظاهرشم نگاه نکنا خیلی گوشی خوشدست و شیکی هست

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
بعد از ظهر میرم بازار اگه تو ارومیه پیدا کردم به قیمت 5-10 تومن قیمت ها فرق داشت میخرم ارزش نداره صبر کنم اگه نبود از همون دیجی کالا یا ال دیجتال میخرم

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
بعد از ظهر میرم بازار اگه تو ارومیه پیدا کردم به قیمت 5-10 تومن قیمت ها فرق داشت میخرم ارزش نداره صبر کنم اگه نبود از همون دیجی کالا یا ال دیجتال میخرم

یاشار از تهران هم میشه تهیه کرد یا میتونم به یکی از بچه ها که آکبند قیمت خوب میده بگم واست گیر بیاره

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
یاشار قیمتش رو میتونی بگی چند میتونی برام جور کنی پست دو رو ببین یکی از دوستان از دیجیکالا داده مناسب ترین همونه فعلا

بالا