• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار 5اس گری یا خاکستری

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
دوستان در حد باشه و تهران قیمت اک هم اقا ایت داره 2090 میده
20 تومن 30 تومن نمیخوام 1900 خریدارم در حد رو

sajad1366

Registered User
لایک‌ها
122
نوت3خریدی?وان2سیم خریدی?الان ایفون5اس میخوای?اولاباراول و آخرت باشه توتاپیکی که من پست میدم بیای ....خوری کنی....ضمنا بچه جون امتیازم قده سنته!!!بیچاره ی بدبخت!!"!فقط ببینم دوباره ....خوری کنی

Sent from my HTC 802w using Tapatalk

sajad1366

Registered User
لایک‌ها
122
آخه یکی نیست بگه بابامن پیشنهادقیمت میدم تو سرپیازی ته پیازی استارتری که میای توهین میکنی??به ولای علی ببینم دوباره اینکاروتکرارکنی اونوقت ببین چکارت میکنم

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
آخه یکی نیست بگه بابامن پیشنهادقیمت میدم تو سرپیازی ته پیازی استارتری که میای توهین میکنی??به ولای علی ببینم دوباره اینکاروتکرارکنی اونوقت ببین چکارت میکنم

ای بابا باز هم تو یاز از بن درامدی
بله نوت 3 خریدم از اقا ایت اچ تی سی رو دیگه بودجه نرسید داداش دنبال 5 اس پرامبلم ؟

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
نوت3خریدی?وان2سیم خریدی?الان ایفون5اس میخوای?اولاباراول و آخرت باشه توتاپیکی که من پست میدم بیای ....خوری کنی....ضمنا بچه جون امتیازم قده سنته!!!بیچاره ی بدبخت!!"!فقط ببینم دوباره ....خوری کنی

دوست عزیز بنده بی احترامی به شما نکردم از مثلث استفاده میکنم فقط

sajad1366

Registered User
لایک‌ها
122
لینکشومیدم......توهین کردی!!!!من شمارومیشناسم?جایی بتون توهین کردم?جنسی بتون فروختم یاازتون خریدم??برونوشته هاتونگاه کن تاپیک کاربرtakbetakببین چی نوشتی

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
لینکشومیدم......توهین کردی!!!!من شمارومیشناسم?جایی بتون توهین کردم?جنسی بتون فروختم یاازتون خریدم??برونوشته هاتونگاه کن تاپیک کاربرtakbetakببین چی نوشتی

برادر گل من اگر توهین کردم باشه میتونین پیغام خصوصی بدین یکی از کاربر ها که خواستن اسمشون رو نگم پیامی به بنده دادن با لحنی بسیار بد راجب شما که این بزخره اله بله فلان من هم نسبت به شما متاسفانه بدبین شدم

مامخلصیم

sajad1366

Registered User
لایک‌ها
122
داداش من بزخری کیلوچند?شماپستامنوچک کنیدکجاش بزخریه?شماقیمت فروش زدی،منم پیشنهادخریدمیدم یامیفروشی یانه!!!تاپیکای منونگاه کن،،،ببین جزارزونفروشام یانه??ببین تاپیکام چندبارآپ میخوره!!!ضمنامنم ازشمابدبشنوم تانبینم قضاوت نمیکنم....بهرحال بنده بخاطرلخن بدم ازشماعذرخواهی میکنم....انشالله به دل نگیرید...بدجورکفری شده بودم....بازم شرمنده.....

Apple lob

Registered User
لایک‌ها
4,389
داداش من بزخری کیلوچند?شماپستامنوچک کنیدکجاش بزخریه?شماقیمت فروش زدی،منم پیشنهادخریدمیدم یامیفروشی یانه!!!تاپیکای منونگاه کن،،،ببین جزارزونفروشام یانه??ببین تاپیکام چندبارآپ میخوره!!!ضمنامنم ازشمابدبشنوم تانبینم قضاوت نمیکنم....بهرحال بنده بخاطرلخن بدم ازشماعذرخواهی میکنم....انشالله به دل نگیرید...بدجورکفری شده بودم....بازم شرمنده.....

نه اقا ما گردنمون از مو باریک تره مامخلصیم

بالا