• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار cdn هستم

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
سلام دوستان ..
برای ورد پرسم اکانت سی دی ان میخوام ...
نمیخوام از رایگان ها استفاده کنم .... چون رایگانه تکلیفش معلومه امکان داره هر لحظه فطع شه یا خراب شه ...
مکس سی دی ان بهترین سرویسه به نظرم ...
چندتا سوالم داشتم
اگه سی دی ان بزنیم .. دیگه اعضایی که میان تو سایت از سرور های اونا رو الکسا ما تاثیر ندارن؟؟
و اینکه میگن اگه از قبل تو پستا عکس و دانلود و ... داشته باشی بعد از این دیگه لود نمیشه ...
منتظر خبرتون هستم

rezabs

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان ..
برای ورد پرسم اکانت سی دی ان میخوام ...
نمیخوام از رایگان ها استفاده کنم .... چون رایگانه تکلیفش معلومه امکان داره هر لحظه فطع شه یا خراب شه ...
مکس سی دی ان بهترین سرویسه به نظرم ...
چندتا سوالم داشتم
اگه سی دی ان بزنیم .. دیگه اعضایی که میان تو سایت از سرور های اونا رو الکسا ما تاثیر ندارن؟؟
و اینکه میگن اگه از قبل تو پستا عکس و دانلود و ... داشته باشی بعد از این دیگه لود نمیشه ...
منتظر خبرتون هستم

شما وقتی سی دی ان راه اندازی می کنید سرویس اصلیتون تغییر نکرده و فقط بخشهای استاتیک صفحاتتون از سرورهای محلی دیگه برای یوزر لود میشه، بنابراین مثل این میمونه که الان در وبلاگ یک مطلب بگذارید و لینک عکسها در یکی از سایتهای آپلود عکس باشه
با توجه به اینکه اصولا سرویس برای سایت داینامیک هست و در چنین سایتی مرتب مطلب تغییر میکنه بنابراین اینکه قبلا عکس و ... گذاشته باشید نباید تاثیری داشته باشه ولی واقعیتش تا به حال در این مورد چیزی نشنیدم

موفق باشید

بالا