• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار nikon d3300

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432

X_X_X

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
این دوربین رو دارم. تا الان ۱۹۰۶ تا شات زدم باهاش. بعد از مقایسه بسیاری از دوربین های رده مبتدی DSLR این رو تقریبا تیر امسال خریدم و از کیفیت تصاویر هم واقعا راضی هستم.
دوربین و لنز هر دو سالم هستند و به خوبی مراقبت شدند. یک عدد لنز ۵۵−۲۰۰ هم خریدم اگر مایل بودید داشته باشید می تونیم صحبت کنیم روش.
چون قصد فروش نداشتم و این تاپیک رو دیدم و به فروشش فکر کردم، لذا قیمتی مد نظرم نیست. شما قیمت پشنهادیتون رو برام پیام خصوصی کنید اگر مناسب بود معامله می کنیم.

diordior

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,432
سلام
این دوربین رو دارم. تا الان ۱۹۰۶ تا شات زدم باهاش. بعد از مقایسه بسیاری از دوربین های رده مبتدی DSLR این رو تقریبا تیر امسال خریدم و از کیفیت تصاویر هم واقعا راضی هستم.
دوربین و لنز هر دو سالم هستند و به خوبی مراقبت شدند. یک عدد لنز ۵۵−۲۰۰ هم خریدم اگر مایل بودید داشته باشید می تونیم صحبت کنیم روش.
چون قصد فروش نداشتم و این تاپیک رو دیدم و به فروشش فکر کردم، لذا قیمتی مد نظرم نیست. شما قیمت پشنهادیتون رو برام پیام خصوصی کنید اگر مناسب بود معامله می کنیم.
سلام
با توجه به قیمت 1400 بازار برای
Nikon D5300 kit 18-55 VR II
قیمت 900 مناسب باشه

X_X_X

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
با توجه به قیمت 1400 بازار برای
Nikon D5300 kit 18-55 VR II
قیمت 900 مناسب باشه

900 ؟
:)
بیخیال! شما چون خریدارید حتما در سایت های مختلف قیمت های نو و دست دوم رو (بر حسب تعداد شات های زده شده) استخراج کردید و باید بدونید در چه رنجی فروخته میشه.

بالا