• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار Voice Recorders

mojtaba770

Registered User
لایک‌ها
3
بالا..............
اگه wav هم ضبظ نکنه مشکلی نداره
نیاز فوری به یه voic recorder با قابلیت پخش mp3 دارم

mojtaba770

Registered User
لایک‌ها
3

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
اگه خواسته باشید میتونم براتون هر مدلی که خواستید بیارم امّا با این قیمت دلار هزینه زیاد میشه شاید همون Zoom H1 قیمتش 350 تا 400 تومان در بیاد در حالی که قیمتش 100 دلاره امّا به نظرم شما الان هرچی بگیری (البته مارک درست و حسابی مثل همین Tascam یا Zoom یا Olympus مدلهای حرف ایش مثل LS100 و یا Yamaha و یا Maratz که شاید بگم از همه حرفه ای تر و گرونتره) به نفعتون باشه چون به نظرم قیمتها هر روز داره بالاتر میره.
بهر حال اگه مدل خاصی خواستید من میتونم براتون بیارم با همون شرایطی که خدمتتون عرض کردم.

mojtaba770

Registered User
لایک‌ها
3
اگه خواسته باشید میتونم براتون هر مدلی که خواستید بیارم امّا با این قیمت دلار هزینه زیاد میشه شاید همون Zoom H1 قیمتش 350 تا 400 تومان در بیاد در حالی که قیمتش 100 دلاره امّا به نظرم شما الان هرچی بگیری (البته مارک درست و حسابی مثل همین Tascam یا Zoom یا Olympus مدلهای حرف ایش مثل LS100 و یا Yamaha و یا Maratz که شاید بگم از همه حرفه ای تر و گرونتره) به نفعتون باشه چون به نظرم قیمتها هر روز داره بالاتر میره.
بهر حال اگه مدل خاصی خواستید من میتونم براتون بیارم با همون شرایطی که خدمتتون عرض کردم.
ممنون رفیق
اتفاقا اولا دنبا همین h1 بودم
فعلا پول لازمم وگرنه راهی روکه پشینهاد دادید رو میرفتم
بازم ممنون

Last edited:

mojtaba770

Registered User
لایک‌ها
3
بالا.........

دوستان نیاز شدید پیدا کردم
.
.
.
یعنی کسی نیست دست ما رو بگیره ؟!؟

بالا ............

Last edited:

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
برادر معمولاً کسی تو اینکار نیست.
اگه خواستید شاید بتونم همون H1 رو براتون 200 تا 250 بیارم.
اگر مایل نیستید، حداقل یک قیمتی رو مشخص کنید تا ببینیم شما چقدر میخواید هزینه کنید؟

mojtaba770

Registered User
لایک‌ها
3
برادر معمولاً کسی تو اینکار نیست.
اگه خواستید شاید بتونم همون H1 رو براتون 200 تا 250 بیارم.
اگر مایل نیستید، حداقل یک قیمتی رو مشخص کنید تا ببینیم شما چقدر میخواید هزینه کنید؟
pm دادم

Last edited:
بالا