• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید از امریکا ، انگلستان ، چین ، هنگ کنگ ، ترکیه ، هند ، امارات و ارسال به ایران (گروه ایران دلیور)

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
ببخشید قیمت تمام شده برای moto g همونیه که گفتید مثلا من که میخوام 16 گیگ تک سیم بگیرم ازتون چقدر در کل باید بدم؟
وسایل داخل پک moto g چه چیز هایی هست؟(هندزفری قاب شارژر...)این گوشی را در حال حاظر در انبار دارید یا سفارش میدهید؟ببخشید من اگر تا فردا واریز کنم و سفارش رو ثیت کنم تا 25ــم بدستم میرسه؟ببخشید نحوه سفارش همونطویه که در لینک زیر ذکر کردید دیگه درسته؟
ممنون
http://www.irandeliver.com/forum/thread-55.html
سلام
مدل مورد نظرتون اعلام کنید تا موجودی چک کنم اول
هر وسیله ای که داخل بسته بندی از کارخونه بوده داخلش هست و با نمی کنیم
تحویل ۷-۱۵ روز هست با پست از امارات
نحوه سفارش همون لینک هست

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
این چه طرز صحبت کردنه؟خب اشتباه از من بوده و ندیدم دلیل نمیشه شما این طور برخورد کنید
واقا توقع نداشتم البته تو کشور جهان سومی هستیمو امثال شما زیاده

عذرخواهی می کنم. چون ۳ بار جواب داده شده بود ولی متوجه این موضوع نبودم که در ایران اینترنت مشکل دارد.

mehdi_ace

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
125
عذرخواهی می کنم. چون ۳ بار جواب داده شده بود ولی متوجه این موضوع نبودم که در ایران اینترنت مشکل دارد.
مشکلی نیست همونطور که گفتم اشتباه از من بوده اما خب توقع نداشتم و البته حق هم بهتون میدم
مهم نیست سوتفاهم بوده
من سایت اماراتی نمیشناسم وگرنه لینک میدادم
می خوام ببینم اگر ps4 region2 بخوام چقدر تموم میشه؟

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
مشکلی نیست همونطور که گفتم اشتباه از من بوده اما خب توقع نداشتم و البته حق هم بهتون میدم
مهم نیست سوتفاهم بوده
من سایت اماراتی نمیشناسم وگرنه لینک میدادم
می خوام ببینم اگر ps4 region2 بخوام چقدر تموم میشه؟
خواهش می کنم
شخصا از مدل های کنسول اطلاع زیادی ندارم برای همین بهتره از سایت های زیر بهترین قیمت رو انتخاب کنید و بدید تا بهتون هزینه اش رو بگم
jadopado.com
alshop.com
souq.com

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سلام خدمت دوست صبورمون
3تا سوال:
1-برای دوستی قصد خرید مکمل از بادی بیلدینگ دارم..چند بار خرید داشتم با واسطه تو امریکا قبلا که مستقیم از امریکا میومد خونه..دوست بنده به شدت وسواسی هست که علتش استفاده از مکمل نامرغوبی بوده که قبلا مصرف کرده و عوارضش تا الان رهاش نکرده...
از اونجا که فرمودید تمام کالاهای خریداری شده از همه کشورها به غیر از چین از امارات ارسال میشه برای مکمل هم صدق میکنه؟
2-برای خودم قصد خرید مکمل دارم!! اما وسواسی ندارم به جهت شناخت کار شما..سوالم اینه که این سایت اماراتی که برای مکمل معرفی کردید اجناسش قابل اطمینان و عینا همونی هست که تولید کننده اصلی تولید کرده؟
3-پست های دوستان رو که میخوندم میدیم بعضی محصولات رو میگید امکانش نیست..نگاه که میکردم میدیدم مثلا قرص بوده و ... کلا چیز خاصی نبوده
از اونجا که خودم در حال مرتب کردن لینکهای خریدم هستم میخواستم بدونم اجناس خاصی هستن که امکان خریدش رو ندارید؟
مثلا من پیپ و فندک و اره گرد و جی پی اس و... لازم دارم..
ممنون

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47

sirish360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
مدل مورد نظرتون اعلام کنید تا موجودی چک کنم اول
هر وسیله ای که داخل بسته بندی از کارخونه بوده داخلش هست و با نمی کنید
تحویل ۷-۱۵ روز هست با پست از امارات
نحوه سفارش همون لینک هست
16 تک سیم
آخه متاسفانه لوازمش گیر نمیاد به راحتی و اگر یه چیز مهمی داخل پک نباشه خیلی سخته پیدا کردنش.حالا ایرادی نداره اگه براتون مقدور نیست
فقط یک سوال دیگه اینکه بغیر از مبلغی که ذکر کردید چقدر دیگه باید صرف چیزهای دیگه مثل گمرک و ... بشه؟و در کل حدودا با چه هزینه ای گوشی به دستم میرسه؟ممنون میشم به این دو سه تا سوال هم جواب بدید

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
سلام خدمت دوست صبورمون
3تا سوال:
1-برای دوستی قصد خرید مکمل از بادی بیلدینگ دارم..چند بار خرید داشتم با واسطه تو امریکا قبلا که مستقیم از امریکا میومد خونه..دوست بنده به شدت وسواسی هست که علتش استفاده از مکمل نامرغوبی بوده که قبلا مصرف کرده و عوارضش تا الان رهاش نکرده...
از اونجا که فرمودید تمام کالاهای خریداری شده از همه کشورها به غیر از چین از امارات ارسال میشه برای مکمل هم صدق میکنه؟
2-برای خودم قصد خرید مکمل دارم!! اما وسواسی ندارم به جهت شناخت کار شما..سوالم اینه که این سایت اماراتی که برای مکمل معرفی کردید اجناسش قابل اطمینان و عینا همونی هست که تولید کننده اصلی تولید کرده؟
3-پست های دوستان رو که میخوندم میدیم بعضی محصولات رو میگید امکانش نیست..نگاه که میکردم میدیدم مثلا قرص بوده و ... کلا چیز خاصی نبوده
از اونجا که خودم در حال مرتب کردن لینکهای خریدم هستم میخواستم بدونم اجناس خاصی هستن که امکان خریدش رو ندارید؟
مثلا من پیپ و فندک و اره گرد و جی پی اس و... لازم دارم..
ممنون

سلام و روزخوش
برای مکمل از امارات با پست ممتاز ارسال می شود و خود شما باید ترخیص و یا تحویل از پست کنید. اگر به هر دلیلی (مثلا بگویند ممنوع هست) مسئولیتش با شماست. ما فقط خرید و ارسال می کنیم. باقی با شماست.

سایت اماراتی sporter.com معتبر و معروف هست

چون از سایت های ورزشی نیستند و از امریکا مستقیم به ما نمی رسد بعضی شرکت های پستی قبول نمی کنند و ما هم ریسک نمی کنیم

پیپ و فندک مشکل ندارد اگر بنزین داخلش نباشد. جی پی اس هم معمولا می شود

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
سلام
دوست عزیز امکان خرید از این سایت براتون وجود داره؟
مثلا این لباس چقدر برام در میاد تا به دستم برسه؟
http://www.carters.com/carters-baby-boy-bodysuits/V_111A261.html
من خرید به تعداد میخوام.

سلام و روزخوش
احتمالا امکان خرید خواهد بود ولی هزینه پستی از امریکا تا امارات و بعد به ایران شاید به صرفه نباشد.
تعداد کالا - وزن حدودی - مبلغ دلاری رو اعلام کنید تا قیمت حدودی بدم. برای ۱ عدد به صرفه نیست

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

metal_luv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
سلام و روزخوش
برای مکمل از امارات با پست ممتاز ارسال می شود و خود شما باید ترخیص و یا تحویل از پست کنید. اگر به هر دلیلی (مثلا بگویند ممنوع هست) مسئولیتش با شماست. ما فقط خرید و ارسال می کنیم. باقی با شماست.

سایت اماراتی sporter.com معتبر و معروف هست

چون از سایت های ورزشی نیستند و از امریکا مستقیم به ما نمی رسد بعضی شرکت های پستی قبول نمی کنند و ما هم ریسک نمی کنیم

پیپ و فندک مشکل ندارد اگر بنزین داخلش نباشد. جی پی اس هم معمولا می شود
سلام مجدد
1-شما خودتون نمیتونید کارای ترخیص و گمرک و اینا رو انجام بدید؟مثلا با خریدهای خودتون بیاد من از شما تحویل بگیرم؟
2-طبق تجربه خودتون چقدر ممکنه گیر بدن ؟تجربه ای داشتین که اجازه ترخیص ندن؟
به طور کلی برای خرید مکمل بهترین پیشنهادتون چیه؟
مرسی

بالا