برگزیده های پرشین تولز

خرید از امریکا ، انگلستان ، چین ، هنگ کنگ ، ترکیه ، هند ، امارات و ارسال به ایران (گروه ایران دلیور)

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

abbas145

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت شما...
والا بنده قصد خرید مکمل رو داشتم حالا چه از اسپورتر چه از بی بی و هم چنین کسی رو هم دارم توی آمریکا و دوبی که برام سفارش بده و با پست بفرسته....
ولی مشکل من اینجاست که نمیدونم محصول برگشت میخوره یا نه...( البته قصد خرید شخصی دارم نه عمده و برای فروش )
حالا سوالم از شما اینه اگه من سفارش بدم خوب یه پولی پرداخت شده و اینکه مکمل بیاد و برگشت بخوره خوب از بین رفتن اون پوله...
برا همین میخواستم بدونم که اگه مثلاً ماهی 4 5 تا مکمل از شما بخوام که برام تهیه کنید ( حالا شاید 10 تا برا دو ماه ) تضمینی وجود داره که برگشت نخوره...چون خب به هر حال داریم وجه پرداخت میکنیم دیگه یه ذره به منم برای نگران بودن حق بدید...
در هر صورت ممنون میشم راهنماییم کنید حتی تو خصوصی یا اینجا...البته میدونم که نوشتید توی صفحه ی اول که کلیه ی کارهای ترخیص و مجوز و اینا به عهده خریداره و هم چنین میدونم که برآورد قیمت تو سایته اصلی هست ولی اگه این نگرانی بنده رو برطرف کنید همین امروز سفارش اولم رو میذارم...
با تشکر و ممنون از وقتی که گذاشتید و ببخشید که مزاحم شدم...

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
سلام خدمت شما...
والا بنده قصد خرید مکمل رو داشتم حالا چه از اسپورتر چه از بی بی و هم چنین کسی رو هم دارم توی آمریکا و دوبی که برام سفارش بده و با پست بفرسته....
ولی مشکل من اینجاست که نمیدونم محصول برگشت میخوره یا نه...( البته قصد خرید شخصی دارم نه عمده و برای فروش )
حالا سوالم از شما اینه اگه من سفارش بدم خوب یه پولی پرداخت شده و اینکه مکمل بیاد و برگشت بخوره خوب از بین رفتن اون پوله...
برا همین میخواستم بدونم که اگه مثلاً ماهی 4 5 تا مکمل از شما بخوام که برام تهیه کنید ( حالا شاید 10 تا برا دو ماه ) تضمینی وجود داره که برگشت نخوره...چون خب به هر حال داریم وجه پرداخت میکنیم دیگه یه ذره به منم برای نگران بودن حق بدید...
در هر صورت ممنون میشم راهنماییم کنید حتی تو خصوصی یا اینجا...البته میدونم که نوشتید توی صفحه ی اول که کلیه ی کارهای ترخیص و مجوز و اینا به عهده خریداره و هم چنین میدونم که برآورد قیمت تو سایته اصلی هست ولی اگه این نگرانی بنده رو برطرف کنید همین امروز سفارش اولم رو میذارم...
با تشکر و ممنون از وقتی که گذاشتید و ببخشید که مزاحم شدم...
سلام
در مورد این موضوغ با همکارم هماهنگ کنید
۰۹۱۷۳۰۱۶۹۹۲ قهاری

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
آشنایی با بهترین وبسایت های فروش آنلاین
پیشنهادهای خرید و آگاهی از تخفیفات

shahin71mo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165

dj_mohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
متاسفانه با توجه به اینکه با ما سیستم پستی ارسال میکنیم، خرید این محصول بصرفه در نمیاد

IranDeliver.com

Registered User
لایک‌ها
165
بالا