برگزیده های پرشین تولز

خرید از بانه ؟؟؟؟

(omid0018)

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
اشنا نداری یا تجربه نداری سمتش نرو چنان جنس مرجوعی و مشکل دار بهت میندازن که خودت نفهمی

r2_irooni

Registered User
لایک‌ها
54
من که گفتم فقط سمت بانه واسه خرید نری بهتره. مگه اینکه لباس یا لوازم آرایشی بخوای . اونم بعضی جاها فقط لباس خوب میارن عمده بگیری خوبه
وسایل برقی همش چینیه اصلا به درد نمی خوره (خودم تلویزیون - سینما - 30 تا فلش 64 گیگ ) گرفتم . فلشا هر کدوم 256 مگ فکر کنم جا می گیره. سینما خراب شد به زور یه جا پیدا کردیم به عنوان متفرقه تعمیر کنه و هنوز خبری نیست ازش. تلویزیون هم منتظریم خراب شه!!!)
گوشیای چینی ام که میارن از خود تهران گرون تر می دن
کل سفرم به اون سمت یه مزیت بیشتر نداشت اونم رفتن به سقز بود خیلی جای باحالیه .
سلام دوست عزیز نمیدونم شما چطوری خرید کردید اما واسه فلش ها اول باید یکیشو به شرط با نرم افزار تست کنین . از دست فروش نخرید فلش رو و وسایل برقی رو مغازه دارهاشون خیلی هاشون خودشون جینی و اصل رو براتون تفکیک میکنن.
شما یه سر برو. چینیا پیشرفت کردن همه مارک ها هست. پاناسونیک سامسونگ حتی فیلیپس هم زدن نامردا . ریش تراش فیلیپس ام گرفتم کلا 10 بار استفاده نکردم اصلا خوب کار نمی کنه.
دوست من یه 5 تیغه فیلیپس خرید 60 تومن از این چند سره ها . عالی الان 1 ساله هیچیش نشده
داداش زیاد روش فکر نکن برو بخر تمام این تی وی ها که میان از همین ها هستند دیگه!! فقط نمایندشون تو ایران اونارو ضمانت میکنه /

به حرف هیچ کس هم گوش نکن / برو یدونه بخر راهت
دقیقا حرف این آقا رو تایید میکنم من آشنا دارم که 2 سال پیش تلویزیون خریده هنوزم سالمه فقط اونجا بگو برات تست کنه.
خرید از اونج خیلی بهتره تا اینجا که مغازه دار هی سرت منت بذاره و بعدشم گارانتیت شامل هیچکدوم از مواردی که وسیلت آسیب میبینه نمیشه.

من واسه خرید آنچنانی نرفتم اما ماشین لباسشویی خریدیم عالی بود تازه فرستادن در خونه پول رو حساب کردیم.

آقا اصفهانی دیدم که 3 تا ال ای دی انداخته بود رو سانتافه . گفت زنگ زدم عین همین رو الان به داداشم با اختلاف 500 تومن گفتن.

پس شک نکن و برو حالشو ببر ولی تست کن تست کن تست کن :)

JAMSHIDA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و وقت بخير

من شخصا براي خريد از بانه را توصيه نميكنم ولي سقز و نه چندان تكاب را پيشنهاد ميكنم

و براي برگشت به تهران از مسير تكاب را پيشنهاد ميكنم

چرا چون در مسير ...مثلا به همدان به مشكل بر ميخوريد

در حين بازرسي بي رويه از دستگاه ال سي دي و ال اي دي احتمال آسيب رسيدن به پنل وجود دارد

amirhosein_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
داداش زیاد روش فکر نکن برو بخر تمام این تی وی ها که میان از همین ها هستند دیگه!! فقط نمایندشون تو ایران اونارو ضمانت میکنه /

به حرف هیچ کس هم گوش نکن / برو یدونه بخر راهت

واقعیتش اینه که کل قیمت یه تلویزیون همون پنلش هست و قطعات و بردهای الکترونیکیش قیمیت خیلی بالایی ندارن. از این بابت هنوز دلم با خرید کالای گارانتی دار هست. چون یه موقع اگه خرابی برای پنلش پیش بیاد موقع تعمیر هزینه زیادی باید از جیب بدم.

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
من هرسال حداقل یک بار برای تفریح و خرید به بانه سر میزنم وسایل زیادی هم از بانه گرفتم که هیچکدوم تا بحال مشکلی نداشتن بیشتر وقتها تفاوت قیمت با تهران یک سوم تا نصف بوده!!!(قبل عید ر3یور اچ دی گرفتم 150 تهران قیمت کردم 315) . گارانتی توی ایران یعنی کشک

new24

Registered User
لایک‌ها
300
خاله من هم رفته بودن سفر از اونجا ی تلویزیون سونی گرفتن الان که کار میکنه(یکی دو سال شده)

ببخشید سوئ استفاده میکنم ولی اگه کسی میره اونورا میتونه واسم یک کارت DVB بیاره؟ممنونش میشم+پورسانت

8706612

Registered User
لایک‌ها
88
اگه من یه DVB + یه ال ای دی 32 بگیرم!
توی راه ازم نمیگیرن؟ ایست بازرسی میگم..
گمرکی روش نمیکشن؟

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
اگه دلت به جنس با ضمانت مغازه داره خوشه،که این ضمانت هیچ جا عملی نیست،چرخ خیاطی با ضمانت خریدیم وقتی مشکل پیدا کرد با هزار و یک بدبختی تونستم کاری کنم که با قیمت کمتر تعمیرش کنه!!تعمیر!!سه ماه هم طولش داد...قطعه ش باید از سوییس بیاد....دلار گرونه الان نمیشه و هزار و یک بهونه دیگه

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
داداش اگه 200 300 توم فرق داشته باشه از شهرت بگیر
بانه بدون گارانتیه
گرفتی خراب شد باید بندازیش دور
ولی من تا حالا ندیدم مارک های LG یاSAMSUNG خرابی داشته باشن
و ابنکه جنس تقلبی زیاده
اگه آشنا داری از بانه بگیر اکه نه بیخیال شو

rezat1

Registered User
لایک‌ها
292
ما چند سال پیش از بانه چندتایی لوازم خانگی گرفتیم همشون بدون گارانتی بودن . فقط یه کولرش مشکل داشت اون هم فرستادیم واسه طرف عوض کرد و با اتوبوس پس فرستاد .
البته خب با فروشنده شرط کرده بودیم موقع خرید .
جنسایی که می خرید اگه بتونید تست کنید و سالم باشه احتمال خرابیش خیلی کمه .
اگه از یه فروشنده با انصاف هم مثل اون که به پست ما خورد بخرید که دیگه مشکلی هم ندارید .

ولی خب اگه گارانتی خیلی مهمه واستون همینجا هم میتونید بخرید اختلاف قیمتش نمیدونم چقدره اون موقع که خیلی بود .

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
اگه من یه DVB + یه ال ای دی 32 بگیرم!
توی راه ازم نمیگیرن؟ ایست بازرسی میگم..
گمرکی روش نمیکشن؟
ایست بازرسی خفنش سر بانه اس.اگه خانوادگی برید ایست نمیدن.به پلاک نگاه میکنن و اگه برای استانهای دیگه باشه و سرنشینان همگی مرد باشند احتمال ایست دادن بالاست.(رشوه هم میگیرن;)).خرید یه تی وی مشکلی نداره ولی اگه تعداد باشه گیرمیدن.گیرنده رو هم یه جا زیر کاپوت جاساز کن کسی حالیش نمیشه
داداش اگه 200 300 توم فرق داشته باشه از شهرت بگیر
بانه بدون گارانتیه
گرفتی خراب شد باید بندازیش دور
ولی من تا حالا ندیدم مارک های LG یاSAMSUNG خرابی داشته باشن
و ابنکه جنس تقلبی زیاده
اگه آشنا داری از بانه بگیر اکه نه بیخیال شو
تفاوت قیمت تو اجناسی که تو بازار قیمت بالایی دارن خیلی محسوسه مثلا رفیقم یه ال ای دی ال جی ۴۷ 3d از بانه گرفت ۳۰۳۰۰۰۰ تو بازار چند ماه پیش گلدیرانش 4 تومن بود.موقع خرید سعی کنید اجناسی بخرید که نمونش تو بازار باشه.مثلا الجی ln54200 اینچ 42 مدل ایرانی این تلوزیونه و مدل بانه ایش ln5420 هست هیچ تفاوتی بین مدل ها وجود نداره و اینکه کسی گفت بانه تی وی هاش چینیه و آشغالیه یه چیزی شنیده وگرنه تو الجی بانه ایش کره ای(قطعات کره مونتاژ کره) و گلدیرانش ایرانی میباشد (قطعات چین یا کره مونتاژ ایران)

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
ما پارسال اربیل عراق بودیم
از یه جنس LG دقیقا 3تا داشت کپی هم بودن
ولی قیمتاشون 2 3 برابره هم دیگه بود
واسه این میگم باید کار بلد باشین یا آشنا داشته باشین

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
والا ما هرچی به خونواده گفتیم گول ارزونی نخورید و فولان گفتن نه حامد تو حالیت نیست تجربه ات کمه اونجا قیمت مفته ، جنس رو میدن یه دست ماساژ هم روش + یه ماچ.
گفتیم باشه خلاصه پارسال رفتن یه کولر دوتیکه خریدن با مارک میتسوبیشی ، حالا بماند قطعاتش هیچ کجا یافت نمیشد و سالیان متمادی باید رهسپار برای یافتن یه فیلتر میشدیم...
بعد از ۱ سال و اندی استفاده کولر سوخت و به فنا رفت و خونواده به حرف ما رسیدن و مجبور شدن ۸۰۰ تومن یه موتور دیگه براش بخرن که اونم در آستانه سوختنه.
من نمیدونم تو بانه چه خبره ولی به نظرم عجیبه کولری که توی سایت سازنده برفرض ۸۰۰ دلار قیمت داده شده توی بانه یه میلیون بفروشن.
خودم توی منطقه آزاد اروند زندگی میکنم میدونم چ خبره ، شما زیاد گول این ارزونی رو نخور.
اگر هم قصد داری از این جور جاها خرید کنی باید اولا قدرت ریسک بالایی داشته باشی و دوما جنس رو واقعا بشناسی.
مثلا شماره سریال کالا و سری ساخت و این چیزها رو توی سایت سازنده چک کنی و با قیمت اصلی کالا مقایسه کنی که فکر نمیکنم تو سفر یکی دو روزه این جور کارها امکان پذیر باشه.
در هر حال من بانه رو توصیه نمیکنم از همون تهران یا شهری که زندگی میکنی گارانتی اصلی بخر ۱۰۰ هزار تومن گرونتر اما با گارانتی اصلی و کیفیت بالا.

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
ممنون

ولی tv یا کولر گازی نمیخریم
وسایل آشپزخونه و امثال اینا

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
ممنون

ولی tv یا کولر گازی نمیخریم
وسایل آشپزخونه و امثال اینا
یه نفر یه سری تفلون از بانه خریده بود و برامون اورد،چندساله استفاده میشه و هنوز مشکلی پیدا نکرده در عوض یکی از ظرفهای مارک دسینی که با این همه کبکبه از تهران خریدیم، رو چند بار بردم که لایه های تلفون از بین رفته ش رو ترمیم کنن

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
تنها دستگاه هایی که میشناسی شون ارزش خرید دارن.
اگر ریفر یا ریمارک نباشن خوبه...بخر.
من خودم هم میخوام یه ال ای دی 40 اینچ سونی بدم فامیلمون برامون بیاره...500 بااینجا اختلاف قیمت داره.
حتما قبل خرید کارتون جنس تون رو توی سایت سازنده ببینید.
البته تلویزیون که ریمارک تا حالا ندیدم...(اینو دیگه چینی ها نمیتونن تو زیر زمین بسازن :D ) اگه هم بسازن تابلوعه.
ریفر هم باید به بدنه خیلی دقت کنی.
ضمنا اصلا جنس باز نخر....پلمپ برات بگو بیاره....بعد خودت بازش کن.

mousavi71

Registered User
لایک‌ها
16
مامیخواییم از بانه یه led lg از این سایتها که در خونه تحویل میدن بگیریم نظرتون؟ چیه کسی تا حالا از این سایت ها خرید داشته؟چه نکاتی موقع خرید باید توجه کنیم؟کسی تاحالا تلوزیون از بانه خریده که مشکل داشته باشه؟چجوری رفرش بودنو تشخیص بدیم؟به فروشنده موقع خرید چی بگیم؟

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
خودت يه پنج شنبه جمعه بلند شو با اطلاعات كامل برو هم سياحته هم خريد. ضمنا بجاي الجي سوني بگيري خيلي بهتره.

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
تجربه تلخ بنده از خرید بانه 1399/03/11

قبل از شرح واقعه , لازم چند مورد در نظر داشته باشید:
1- گول تعداد اعضای کانال تلگرام و تعداد فالور اینستاگرام را نخورید که همگی فیک هستند.
2- در حال حاضر هیچ جنسی از کردستان عراق وارد ایران نمی شود . از قبیل کولر تلویزیون و .... همگی از گناوه و تهران به بانه آورده می شوند.
3- دستگاه اورجینال و اصل به هیچ وجه نداریم . مطمن باشید اونی که می گه جنسم اورجینال است کلاه بردار است.
4- به هیچ وجه خرید آنلاین و غیر حضوری انجام ندهید که کلاهی بس بزرگتر سرتان رفته است. خرید فقط حضوری

شرح واقعه
به دلیل درگیری کاری ؛ بدون تحقیقات مکفی با کانال بازرگانی سهرابی آشنا شدم و اقدام به خرید کولر گازی کردم. خرید بنده اوجنرال 12 هزار بود به قیمت 7 میلیون . موقع خرید آنلاین هیچ فاکتور ارائه نکردن . طبق گفته فروشنده ارسال رایگان بود . 200 هزار تومان واریز نمودیم تا جنس را ارسال کنند. متاسفانه بعد از خرید, بنده به سایت دیوار تهران مراجعه کردم و اگهی های مربوط به فروش کولر گازی را مطالعه کردم و با چند فروشنده صحبت کردم . بعد این بود که متوجه شدم چه کلاهی سر بنده رفته است. دهها فروشنده بودن که همین مارک و همین مدل را به قیمت میانگین 5 میلیون تومان در خود تهران می فروختند! طی همین صحبت و تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم همه جنس های بانه از تهران یا گناوه ارسال می شود و هیچکدام اصل نیستن.
به هر حال با تاخیر چنده روزه و تماس های مکرر جنس به دستم رسید . با توجه به اینکه قرار بود ارسال رایگان باشد راننده طلب 200 هزار تومان کرد! بنده هم به خاطر اینکه تو محل و مجمتع مسکونی جر و بحث و مشاجره نداشته باشم 200 تومن را پرداخت کردم.

روز بعد نصاب جهت نصب مراجعه نمودن و بعد از باز کردن کارتن اسپیلت متوجه شدیم که لوله های مسی داخل جعبه نیست! 120 هزار تومان هم بدین شکل به ما قالب شد.

گول نصب رایگان را هم نخورید که این هزینه نصب را روی ادواتی که براتون نصب می کنند , دریافت می کنند

یک رویداد تلخ از شهر بانه و یک شهروند کرد - من عمرا از بانه و به اسم بانه خرید بکنم

بالا