برگزیده های پرشین تولز

خرید از بانه ؟؟؟؟

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوستان نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه ( اگر اشتباهه مدیران راهنمایی کنند )
میخوام ال ای دی بگیرم 32 یا 40 اینچ نمیدونم از بانه بگیرم یا نه؟؟؟؟
کلا اگر تجربه خاصی در این مورد دارید ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Hit 'Em Up

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فکر میکنم شما بیشتر از همه به ریسک ها و مزایای خرید از بانه آشنا باشی و خودت بدونی که چکار باید انجام بدی و نیازی به راهنمایی از طرف کسی نباشه .

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون از پاسختون
راستش چون از بعضی ها که خرید کردند پرسیدم راضی بودند گفتم اینجا مطرح کنم ببینم فروشنده های اونجا فرق میکنن یا خرید حضوری و اینترنی خیلی فرق داره یا در هر صورت ریسکی هست

amirhosein_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خودت هم بهنر میدونی، کالای برقی که از بانه خرید میشه به هیچ عنوان گارانتی شرکتی داخل ایران نداره پس باید خودت حضورا تشریف ببری برای خرید و حتما حتما همونجا تست بگیری که یکم نیاز به اطلاعات تخصصی داره.
در مورد قیمت هم خوب مسلمه قیمت هاشون با بازارهای مرکز استان ها فرق میکنه وکمتره. باید اختلاف قیمت رو حساب کنی ببینی ارزش داره .... احتمال اینکه پنل تلویزیون ها خراب بشه هست و مهم ترین و گرون ترین قطعه تلویزیون همون پنلشه!!! اگه اختلاف قیمت ناچیز باشه واقعا ارزش نداره و ترجیها TV گارانتی دار خیلی بهتره .
اگر هم غیر حضوری خرید میکنی ، برای ارسال هم حتما حتما به یه باربری مطمئن بده بیارن که تلویزیون ضربه نخوره ، مخصوصا به پنلش .:)

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
از نظر قیمتی اختلاف قابل توجهی داره و میتونی اختلافش رو یه گیرنده اونور آبی جدید (hd ساپورت ) بگیری

باید خوب تست بگیری و بگی من اینجا اتاق گرفتم میرم همه چیزشو تست میگیرم و باهاشون شرط کنی
با امکانات باش که همه چیزو تست کنی

در ضمن هر جور مدلی بخوای نیست
بیشتر اونجا من Lg و sony میدیدم

غیر از کولر و تلویزیون بقیه جنسا همه مارک هستند و اورجینال نیستن ، یه موقع وسوسه نشین.

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
واقعا واسه خرید جای خوبی هست
من یه بار رفتم کولر گازی و سه بعدی سونی گرفتم قیمت هاشون نسبت به بازار خیلی کم هست
البته اجناس به دلیل قاچاق گارانتی ندارن

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون از پاسخ دوستان
راستش ال ای دی 40 سامسونگ تو بازار تهران همگی ساخت وطن هستند و قیمتش حدود 1400 اما بانه ساخت مالزیه و قیمتش 1100 که 80 تومن هم میگیرن میارن
اختلاف حدود 250 میشه
شخصا با این اختلاف قیمت ریسکش برام قابل قبول نیست - ولی خب با این قیمت میشه به سینما خانگی هم فکر کرد
نکته مهمتر در مورد خود تی وی اینه که اونها ساخت مالزی هستند و این مسئله کمی باعث شده نتونم درست تصمیم بگیرم

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
اگه آشنا داشتی باشی اونجا خیلی خوبه وگرنه ریسک داره

spalding

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ممنون از پاسخ دوستان
راستش ال ای دی 40 سامسونگ تو بازار تهران همگی ساخت وطن هستند و قیمتش حدود 1400 اما بانه ساخت مالزیه و قیمتش 1100 که 80 تومن هم میگیرن میارن
اختلاف حدود 250 میشه
شخصا با این اختلاف قیمت ریسکش برام قابل قبول نیست - ولی خب با این قیمت میشه به سینما خانگی هم فکر کرد
نکته مهمتر در مورد خود تی وی اینه که اونها ساخت مالزی هستند و این مسئله کمی باعث شده نتونم درست تصمیم بگیرم

تو شهر های مرزی مثل بانه به دلیل اینکه تمام تلویزیون ها بصورت قاچاق وارد میشه بدون گارانتی هستن و اروزن بودن قیمتش هم از باب همینه. پس الان و با توجه به قیمت دلار که ارز دولتی نیست ، مطمئن باش که اختلاف چندانی بین قیمت تهران و بانه نیست . و گرون ترین قطعه تلویزیون همون پنلش هست که اگه یه موقع مشکلی پیش بیاد باید حداقل دو سوم قیمت تلویزیون رو بدی تا برات درستش کنن. به نظر من الان با این وضعیت خرید کالای برقی با گارانتی خیلی بهتره.

GraduallyMeanin

Registered User
لایک‌ها
99
مشکل اینه که گارانتی دارهاش هم گاهی جواب آدم رو نمیدن! من فکر کنم اگه از آشنا اونجا بخری به صرفه باشه.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
مشکل اینه که گارانتی دارهاش هم گاهی جواب آدم رو نمیدن! من فکر کنم اگه از آشنا اونجا بخری به صرفه باشه.
با سلام و تشکر از همه دوستان
در مورد گارانتی تو مملکتمون که دیگه داستانش تکراریه و کمتر دیده شده نتیجه مثبتی ازش گرفته شده باشه بجز بعضی شرکتها در زمینه قطعات کامپیوتری

باید بیشتر فکر کنم و ببینم شرایط گارانتی های رسمی داخل برای پنل و تعویضش چیه چون اگر مشکل با پنل باشه هزینه بالاست و در بقیه موارد هزینه آنچنانی نیست
اگر برای تعویض پنل شرط و شروط فضایی بذارن میشه با در نظر گرفتن جوانب احتیاط و تست های لازم ریسک خرید از بانه رو پذیرفت
اگر دوستان ظرایط گارانتی و تعویض پنل سام سرویس رو خبر دارند یا تجربه ای دارند بگند ممنون میشم

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
من که دیگه پامو تو بانه نمی زارم! اگه ام بخوام اون سمتا برم میرم سقز واسه تفریح!
از بانه هرچی بخری یا خرابه یا زود خراب میشه

آقا اگر تجربتون رو بگید میتونه برای بقیه منجمله من مفید باشه
ممنون

amirhosein_007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
آقا چرا هی گرون میشه این دلار!!!
خودم مخالف خرید TV از بانه هستم ولی با این وضعیت دارم مجبور مبشم که خودمم از بانه TV بخرم.
کسی قیمت پاناسونیک 50 اینچ مدل VT30 رو داره؟

ADM!N

Registered User
لایک‌ها
16
آقا چرا هی گرون میشه این دلار!!!
خودم مخالف خرید TV از بانه هستم ولی با این وضعیت دارم مجبور مبشم که خودمم از بانه TV بخرم.
کسی قیمت پاناسونیک 50 اینچ مدل VT30 رو داره؟

قیمتش حدودا 4000000 تومن هستش.

البته اگه آشنا دارید و مطمئن هستید که جنس خراب بهتون نمیده برید خرید .

بعضی از کالا ها مشکل دارن ( ضرب خودگی توی زمان حمل و یا زیر بار مونده و صفحه نمایش تی وی مشکل پیدا کرده ( از این موارد تا دلتون بخواد توی بانه هست .

حتما جنس رو تست کنید بعد بخرید گول پلمپ بودن کالا رو هم نخورید.!!

GraduallyMeanin

Registered User
لایک‌ها
99
من که دیگه پامو تو بانه نمی زارم! اگه ام بخوام اون سمتا برم میرم سقز واسه تفریح!
از بانه هرچی بخری یا خرابه یا زود خراب میشه

بقیه چیزا رو نمیدونم اما کولر گازی دوستم آورده بود مشکلی نداشت کار میکرد و هنوزم کار میکنه. مارکش هم OGENERAL بود.

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
داداش زیاد روش فکر نکن برو بخر تمام این تی وی ها که میان از همین ها هستند دیگه!! فقط نمایندشون تو ایران اونارو ضمانت میکنه /

به حرف هیچ کس هم گوش نکن / برو یدونه بخر راهت

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
من طرفای عید از طریق یکی از مغازه دارهای شهرمون به تلویزیون 42 ال ای دی LG ار بانه به قیمت 950 خریدم ، با گارانتیش در اینجا حدود 1200000 بود ، تا فعلاً که به مشکلی بر نخورده و ازش 100% راضیم

doctorportable

Registered User
لایک‌ها
3
بنظر من خرید از خود نمایندگی ها بهتره
اگه نزدیک بانه هستی و میتونی تهیه کنی که هیچ ولی اینکه 6 ساعت 8 ساعتتن بکوبی بری و بعدش برگردی با هزینه رفتن و برگشتن نمیصرفه!
حالا اودیم گرفتی تقلبی بود میخوای چیکار کنی هزینه پس دادان ( اگه فروشنده قبول کنه که نمیکنه )
بنظرم من تهیه لوازم الکتریکی از بانه به هیچ وجه توصیه شده نیست یعنی تجربه اینو نشون داده مگه اینکه پول زیادی بابتش بدی همونقدر که تو نمایندگی ها بابت جنس میگیرین حالا یه 30 - 40 تومن کمتر
اگه یه سشوار بگیری احتمال اینکه طرح باشه بالای 60 درصده
اگه خوش شانسی و اهل ریسک برو بخر
دوستمون درس میگن وسایل الکتریکی رو از بانه نگیرین البته کولر گازی بحث جدا داره

GraduallyMeanin

Registered User
لایک‌ها
99
چیزایی مثل تلویزیون و لوازم صوتی رو از بانه نگیری بهتره چون ضمانت چندانی نداره. اما بعضی چیزا مثل کولر گازی من تابحال چند مورد دیدم تو دوست وآشنا که گرفتن هیچکدوم مشکلی نداشته.

aghil55

Registered User
لایک‌ها
14
آقا ضمانت میخوای چیکار؟؟؟ حیف پول بدی واسه گارانتی ایران...

جنسی که از اول سالم باشه تا آخرشم سالمه...

اگه اختلاف قیمت بیشتر از 50ت همون بدون گارانتی بگیر...

بالا