برگزیده های پرشین تولز

خرید باند برای پراید 111

وضعیت
موضوع بسته شده است.

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
سلام داداش - اگه میخوای بدون آمپلی فایر باندها رو ببندی حتما سراغ باندهای سونی برو چون تنها باندی که صداش بدون آمپلی فایر خوب در میاد و خودم شنیدم باندهای سونی بوده - اگه آمپ هم ببندی باهاشون بازم صداشون عالیه - هم کیفیتش مناسبه هم قدرتش خوبه
من خودم کامپوننت دارم اونم خوبش رو که توی امضام هست ولی بدون آمپلی فایر به کارت نمیاد !!!

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
به 6964 پایونیر هم میتونیدفکر کنید که قیمت آکش حدود 120 هست و بنظرم یکی از بهترین گزینه ها برای شماست که نمیخواین آمپ ببندین.

herbert

Registered User
لایک‌ها
35
سلام...یه جفت jvc دارم بسیار سالم که دو سال پیش گرفتم و رو ماشین خودم بوده.زیاد هم ازش کار نکشیدم میدم 100
เครื่องเสียงรถยนต์, JVC CS-V6934 Speaker, ลำโพง JVC รุ่น CS-V6934, ลำโพง JVC ขนาด 6x9 นิ้ว
از خودشم عکس خواستی بگو بزارم برات.فقط تهران و حضوری تقدیم میشه...همون چیزیه که میخوای

Stevens

Registered User
لایک‌ها
209
من 718 داشتم روی 111 خودم . با یه 6350 پایونیر .
صداش بد نبود
ولی خیلی خوبم نبود .
چون 718 فقط با آمپلی فایر خوب جواب میده .
اگه نمی خوای آمپلی بگیری تو خرید بان دقت کن .
بیخودی هزینه نکنی .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
کامپونت ها چی ب کارت نیومد؟صدای کامپونت خوبه ها

کامپوننت چی هست دادا؟ من وارد نیستم اصلا...با باند چه فرقی داره؟ یه چیز جانبیه؟

داداش خداوکیلی خودم 240 گرفتم میخواستم ببندم قسمت نشد.دیگه تهش 190 میدم پول پست با شما.این خودش باند حرفه ای هست بهش امپلی میخوره.داداش باند اکبنده.اگه واقعا خریدار بودید عکس براتون میفرستم.

میدونم ولی نمیخوام بیشتز از 120 و سی هزینه کنم...فقط میخوام از باند های فابریک پراید خیلی بهتر باشه همین.

حدودا با 210 تومن میتونی 718 دست دوم بگیری که قدرت و کیفیت خوبی داره

210 نیمخوام فعلا هزینه کنم دادا...

قیمت کامپ رو تغییر دادم اگه خواستی بگو با اون قیمت مطمعنم نمیتونی همچین صدایی بگیری

کامپ چیست؟ :D

سلام داداش - اگه میخوای بدون آمپلی فایر باندها رو ببندی حتما سراغ باندهای سونی برو چون تنها باندی که صداش بدون آمپلی فایر خوب در میاد و خودم شنیدم باندهای سونی بوده - اگه آمپ هم ببندی باهاشون بازم صداشون عالیه - هم کیفیتش مناسبه هم قدرتش خوبه
من خودم کامپوننت دارم اونم خوبش رو که توی امضام هست ولی بدون آمپلی فایر به کارت نمیاد !!!

یعنی 6964 پایونیر رو نگیرم بدون آمپ؟؟؟

برم سراغ سونی؟

یعنی سونی بدون آمپ در رنج 120 تومن بهتر از 6964 پایونیر در میاد؟

من میخوام امپ بگیرم ولی فعلا نه! بعدا

آره حرف دوستمون تایید میشه شما ک نمیخوای هزینه کنی باند سونی خوبه

سونی باند های رنج صد و خورده ایش از پایونیر صد و خورده ای بهتره؟

به 6964 پایونیر هم میتونیدفکر کنید که قیمت آکش حدود 120 هست و بنظرم یکی از بهترین گزینه ها برای شماست که نمیخواین آمپ ببندین.

ممنون اینو در فروم همسایه هم پیشنهاد دادن به من...فعلا تنها گزینه س اگه دست دوم گیر نیارم

سلام...یه جفت jvc دارم بسیار سالم که دو سال پیش گرفتم و رو ماشین خودم بوده.زیاد هم ازش کار نکشیدم میدم 100
เครื่องเสียงรถยนต์, JVC CS-V6934 Speaker, ลำโพง JVC รุ่น CS-V6934, ลำโพง JVC ขนาด 6x9 นิ้ว
از خودشم عکس خواستی بگو بزارم برات.فقط تهران و حضوری تقدیم میشه...همون چیزیه که میخوای

آره ولی یه مقدار بالا نمیگید؟ آخه 6964 پایونیر رو میتونم با 20 تومن بیشتر بگیرم ولی 400 واته...برای شما 280 واته...

کمتر راه داره؟

من 718 داشتم روی 111 خودم . با یه 6350 پایونیر .
صداش بد نبود
ولی خیلی خوبم نبود .
چون 718 فقط با آمپلی فایر خوب جواب میده .
اگه نمی خوای آمپلی بگیری تو خرید بان دقت کن .
بیخودی هزینه نکنی .

718 چیه؟

آمپلی میخوام ولی الان نه! چند ماه دیگه...

hadihacher

Registered User
لایک‌ها
8
ن داداش باند 6972 پایونییر ک تو رنج 160 تا 170 هستش خیلی از باند سونی بهتره کامپونت هم همون باند گرد هستش ک عکسشو گذاشتم ی دونه تیوتر نداره اگه آمپ نمیخوای ببندی از فکرش بیا بیرون چون ب دردت نمیخوره

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
من خیلی شدید به موزیک و صدای خوب و با کیفیت علاقه دارم
پیشنهاد میکنم با 200 ت بری سراغ سری باند های کدنس
بدون امپیلی من ازشون صدایی میگیرم که واقعا راضی کنندس و الان نزدیک به 2 ساله رو ماشین هست واقعا مثه روز اول داره بدون کوچیکترین نویز و صدای اضافه ای کار میکنه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
ن داداش باند 6972 پایونییر ک تو رنج 160 تا 170 هستش خیلی از باند سونی بهتره کامپونت هم همون باند گرد هستش ک عکسشو گذاشتم ی دونه تیوتر نداره اگه آمپ نمیخوای ببندی از فکرش بیا بیرون چون ب دردت نمیخوره

6964 رو میگم!

من خیلی شدید به موزیک و صدای خوب و با کیفیت علاقه دارم
پیشنهاد میکنم با 200 ت بری سراغ سری باند های کدنس
بدون امپیلی من ازشون صدایی میگیرم که واقعا راضی کنندس و الان نزدیک به 2 ساله رو ماشین هست واقعا مثه روز اول داره بدون کوچیکترین نویز و صدای اضافه ای کار میکنه

نمیخوام 200 هزینه کنم....میخوام نهایت با هزینه نصب 150 بشه

یکی از دوستانم این باندها رو داشت

خب؟
میفروشه مگه؟

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
6964 رو میگم!

نمیخوام 200 هزینه کنم....میخوام نهایت با هزینه نصب 150 بشه

خب؟
میفروشه مگه؟

نه داداش گلم - منظورم این بود که من خودم با گوشام صدای باندهای سونی رو بدون آمپ شنیدم که به شما پییشنهاد دادم

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
اکثر پخش ها خروجیشون بین 18 تا 20 وات هست و شما هر اسپیکری که بخوای بگیری باید به توان آر ام اس (rms) اون توجه کنی(با توان پیک اشتباه نشه).
چون شما میخواین مستقیم خروجی پخش رو به باندها بدین و نمیخواین آمپلی فایر (همون تقویت کننده خودمون) ببندین پس بهتره باندی بگیرین که توان rms اون پایین تر و نزدیک به توان خروجی پخشتون باشه وگرنه توی ولووم های بالا دیستورت (بهمریختگی صدا) خواهید داشت.
بنظر من باند 6964 چون توان آرام اسش 40 وات هست برای شما بهترین گزینه هست.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اکثر پخش ها خروجیشون بین 18 تا 20 وات هست و شما هر اسپیکری که بخوای بگیری باید به توان آر ام اس (rms) اون توجه کنی(با توان پیک اشتباه نشه).
چون شما میخواین مستقیم خروجی پخش رو به باندها بدین و نمیخواین آمپلی فایر (همون تقویت کننده خودمون) ببندین پس بهتره باندی بگیرین که توان rms اون پایین تر و نزدیک به توان خروجی پخشتون باشه وگرنه توی ولووم های بالا دیستورت (بهمریختگی صدا) خواهید داشت.
بنظر من باند 6964 چون توان آرام اسش 40 وات هست برای شما بهترین گزینه هست.

ممنون! یه سوال دارم عزیز

رفیقم میگه روی 111 بخوای این باند رو ببندی باید تخته بگیری برات بذارن...روی اونی که الان باند فابریکش هست نمیشه باند بست!! راس میگه؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
والا ما اون روزا ۲۰ تومن خریدیم. الان حتما ۴۰-۵۰ تومنی شده دیگه!

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
نه داداش گلم اونقدرا هم گرون نیست - من اینجا تخته 4 بانده برای 131 قیمت کردم اونم دست ساز نبود و شرکتی بود 18 میگفت - اگه دیدی گرون در میاد برو دست ساز بخر

omidhat1

Registered User
لایک‌ها
242
داداش یه تاقچه درست کنmdf
سگش میارزه به تاقچه شرکتیا
خیلی سخت یگیری واسه1جفت باند!
یچیز متوسط بگیر ببند بره!
نیومدی اون سونیارو بت بدم با پخش بدون امپ صدای عالی دارن

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها