برگزیده های پرشین تولز

خرید ترافیک دانلودی سایت های دانلود فیلم و سریال

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
سلام و عرض ادب
دوستانی که وب سایت پر بازدید فیلم و سریال دارند برای فروش ترافیک دانلودیشون لطفا به بنده پیام خصوصی ارسال کنند.
شیوه همکاری هم به این صورته که لینک های دانلود فیلم هایی که در سایتتون دارید و در آرشیو ما هم موجوده ( فیلم های خارجی سانسور شده و مجاز ) را شما میتونید به عنوان لینک کمکی یا لینک اصلی دانلود داخل پست ها قرار بدید یا از هر فیلم یکی دوتا کیفیت را با لینک های ما جایگزین کنید.
اینطور فیلم ها از سرور های ما دانلود میشه و به ازای هر دانلود درامدی به موجودی شما اضافه میشه
نرخ ها هم بالا و خوبه.
با سپاس

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
سلام وقتتون بخیر
200هزارتومان
هر ترا ۲۰۰ هزار تومن؟ شوخیه؟ بعد مخابرات یا اسیاتک به شما چه قدر میده هر ترا؟ تضمین پرداخت شما چیه؟ سیستم پنل شما چیه که مشخص میشه این لینک که داره دانلود میشه از سایت ما بوده؟ سابقه سایت شما چه قدر هست؟ چه تضمینیه سایت شما پیادار باشه و جمع نشه و لینک های سایت ما خراب نشه؟

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
هر ترا ۲۰۰ هزار تومن؟ شوخیه؟ بعد مخابرات یا اسیاتک به شما چه قدر میده هر ترا؟ تضمین پرداخت شما چیه؟ سیستم پنل شما چیه که مشخص میشه این لینک که داره دانلود میشه از سایت ما بوده؟ سابقه سایت شما چه قدر هست؟ چه تضمینیه سایت شما پیادار باشه و جمع نشه و لینک های سایت ما خراب نشه؟
پنل شمارش دانلود ها دقیقه و از روی لینک هایی که میزارید مشخصه هر فیلم چند گیگ دانلود خورده
مبلغ به صورت پیش پول شش ماهه هست و طبیعتا توی این مدت نباید قطع بشه دیگه چون هزینش از قبل پرداخت شده

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
پنل شمارش دانلود ها دقیقه و از روی لینک هایی که میزارید مشخصه هر فیلم چند گیگ دانلود خورده
مبلغ به صورت پیش پول شش ماهه هست و طبیعتا توی این مدت نباید قطع بشه دیگه چون هزینش از قبل پرداخت شده
سلام من الان یک سایت سریال دارم روزی 10 ترا ترافیک دانلود داره . یعنی روزی 2 م میپردازید به من ؟

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,481
احتمالا منظورشون ترافیک دانلودی ایرانسل و همراه اول هست
مخابرات و نت خانگی زرپاپ احتمال میدم هر ترا احتمالا 10 هزار تومن باشه الان بقیه شرکتا 5 هزار تومن میدن
برا من که میانگین نسبت 10 تا 15 به یک دانلود ایرانسل و همراه اوله
اکثرا با نت خانگی فیلم دانلود میکنن نامردا:)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
مخابرات و نت خانگی زرپاپ احتمال میدم هر ترا احتمالا 10 هزار تومن باشه الان بقیه شرکتا 5 هزار تومن میدن
خوبی سایت فیلم و سریال این هست که هرکی بخواد دانلود کنه میانگین بالای 1 گیگ دانلود میکنه
اما سایت اندروید که ما داریم روزی 1 ترا رو به زور اگ بتونیم پر کنیم :D
یا سایت موزیک طرف 100k یوزر داره در روز. فکر کنم 500 گیگ هم ترافیک ازش دانلود نشه. تازه یکتانت هم اندازه پول ساندیس و سان استار بهش میدن:D

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
بله دقیقا ولی خب تست هایی خودمون انجام دادیم بیشتر ترافیک ایرانسل و همراه اوله
شما هم تست کنید احتمالا همینطور باشه

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
خوبی سایت فیلم و سریال این هست که هرکی بخواد دانلود کنه میانگین بالای 1 گیگ دانلود میکنه
اما سایت اندروید که ما داریم روزی 1 ترا رو به زور اگ بتونیم پر کنیم :D
یا سایت موزیک طرف 100k یوزر داره در روز. فکر کنم 500 گیگ هم ترافیک ازش دانلود نشه. تازه یکتانت هم اندازه پول ساندیس و سان استار بهش میدن:D
اتفاقا سایت های اندروید و موزیک هم ترافیک خوبی دارند ولی چون تعداد فایل هاشون زیاده منابع کم میاره و هر کدوم به سرورهای مستقلی نیاز دارند که مقرون بصرفه نیست
بخاطر همین قرارداد ها فقط برای مشاهده فیلم تنظیم شده

zarpop

Registered User
لایک‌ها
282
سلام دوستان
قیمت هر ترابایت روزانه به 350 هزارتومان افزایش یافت
برای مثال اگر روزانه 1ترابایت ترافیک دانلود همراه داشته باشید ماهانه 10میلیون و پانصد هزار تومان درامد خواهید داشت
فرصت را از دست ندید

بالا