برگزیده های پرشین تولز

خرید سایت تا 1/500/000 تومان

7irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داداش امضاء رو ببین

sargashteh

Registered User
لایک‌ها
19

filmday

Registered User
لایک‌ها
14
سایت فیلم تو فیلم با درآمد ماهیانه حدود یک میلیون تومن
حدود یک میلیون و هفتصد هزار تومن محصولات سایته که در اختیار خریدار قرار میگیره
به سیستم خرید ایران مارکت سنتر متصل بوده و به دلیل مشغله ی زیاد پنل خرید پستیم رو بستم چون وقت نداشتم سفارشها رو آماده کنم که بعد از فروش سایت با اسم و شماره حساب خود خریدار به پنل COD ایران مارکت متصل میکنم که تو پنج هزار سایت هم تبلیغ میشه
دراین صورت فقط کسی که سایت رو میخره باید کار رایت فیلم رو انجام بده و مامور پست دم در منزل فیلم ها رو تحویل میگیره و به مقصد میرسونه و مبلغ به شما داده میشه
در حال حاضر حدود یک میلیون و دویست هزار تومن سفارش آماده به ارساله یعنی همین اول کار بعد خرید سایت این مقدار فروش داری

sargashteh

Registered User
لایک‌ها
19
سایت فیلم تو فیلم با درآمد ماهیانه حدود یک میلیون تومن
حدود یک میلیون و هفتصد هزار تومن محصولات سایته که در اختیار خریدار قرار میگیره
به سیستم خرید ایران مارکت سنتر متصل بوده و به دلیل مشغله ی زیاد پنل خرید پستیم رو بستم چون وقت نداشتم سفارشها رو آماده کنم که بعد از فروش سایت با اسم و شماره حساب خود خریدار به پنل COD ایران مارکت متصل میکنم که تو پنج هزار سایت هم تبلیغ میشه
دراین صورت فقط کسی که سایت رو میخره باید کار رایت فیلم رو انجام بده و مامور پست دم در منزل فیلم ها رو تحویل میگیره و به مقصد میرسونه و مبلغ به شما داده میشه
در حال حاضر حدود یک میلیون و دویست هزار تومن سفارش آماده به ارساله یعنی همین اول کار بعد خرید سایت این مقدار فروش داری

قیمت پیشنهادی و آدرس پ.خ شود.

Last edited:

SepidDownload

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
به تاپیکی که درون امضام موجود هست مراجعه کنید...

jcreative

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست گرامی
من يه سايت آگهي و تبليغات دارم که قصد فروشش را دارم. من اين سيستم رو از سايت سیستم مدیریت آگهی | فروشگاه ساز |سیستم تبلیغات کلیکی | راه اندازی و ساخت سایتهای تجاری | وب سامان تهيه کرده ام. قيمت اين سيستم در اين سايت 170000 تومان است،که من اين سايت را به همراه يک هاست 200M و ترافيک ماهانه 8G با قيمت 150000 تومان حاضرم بفروشم. در ضمن داراي پشتيباني 24 ساعته از طرف وب سامان ميباشد.
شما ميتونيد امکانات اين سيستم رو در خود سايت " وب سامان " مشاهده کنيد.
تلفن : همتي 09352817850
EMail: [email protected]

موفق باشید. يا علي

mohammad041

Registered User
لایک‌ها
42

amir 315

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
تو تاپیک قبلی (اینجا) اعلام کرده بودم خواهان خرید سایت هستم تا 750 تومان اما بلاخره مشکلی که باعث شده بود سرمایه ام محدود بشه(نصف بشه :() حل شد و سرمایه اصلیو که برای خرید سایت کنار گذاشته بودمو حالا کاملشو در اختیار دارم دوستانی که پیشنهاد دادن پیشنهادشون سرجاشه و در حال بررسیه منتظر پیشنهادای جدید هستم.(لطفا قبل از دادن پیشنهاد به این نکات توجه کنید)
1-سایتایی پیشنهاد میکنید حتما دارای درآمد باشند.
2-سایت با هر موضوعی قابل خریداری هست و محدودیتی بابت موضوع سایتی که میخوام بخرم ندارم.

های بای چت
ادرس های بای چت | چت روم ایرانی | چت فارسی
قیمت 600 به علت بدهکاری دارم میفروشم برای اطلاعات بیشتر با شماره
09352817191 تماس بگیر داداش
یاحق

analuee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
anawifi.com
با ماژول بانک ملت برای شارژ انلاین
مجوز موقت نماد الکترونیک وزارت بازرگانی