برگزیده های پرشین تولز

خرید لایسنس Directadmin یا پلسک

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
سلام .
از دوستان کسی لایسنس دایرکت ادمین یا پلسک ارائه می ده ؟
اگر بله لطفا قیمت اش رو برام پی ام کنه یا همین جا بگه .فرقی نمی کنه .
من برای vps و بصورت یک ماهه می خوام .

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
قیمت ماهیانه 10 تومان هستش! اگر عجله ای ندارید بنده تا آخر هفته گرفتارم اما چهارشنبه یا پنج شنبه میتونم براتون ردیف کنم - وی پی اس های لینوکس هم همینطور اما در حال حاظر فروش ویژه وی پی اس ویندوز هستش.

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت ماهیانه 10 تومان هستش! اگر عجله ای ندارید بنده تا آخر هفته گرفتارم اما چهارشنبه یا پنج شنبه میتونم براتون ردیف کنم - وی پی اس های لینوکس هم همینطور اما در حال حاظر فروش ویژه وی پی اس ویندوز هستش.

ما شا الله به قیمت . پلسک دیگه ؟

phantom_alon

Registered User
لایک‌ها
1
اگر دایرکت ادمین هست ، لطفا شماره حساب تون رو ، ترجیحا سامان ، یا کارت دیگه ، محبت کنید تا براتون بفرستم .
متشکرم .

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
البته من قیمت لایسنس دایرکت ادکین رو واسه VPS گفتم 10 تومان! پلسک نیست ( پلسک به هیچ هنوان برای لینوکس توصیه نمیشه !!!)
فقط آی پی وی پی اس و اینکه چه OS ی و با چه ورژنی ( حتی اینکه 64 بیت هست یا 32 بیت ) و نام دامنه ( اگر دارید البته ) برام توی پ.خ بفرستید.
البته اگر میخواید که ما براتون نصب کنیم که 5 هزار تومان هم به آن اضافه میشه برای یک بار ( البته منیج و سکیور هم میتونیم براتون انجام بدیم در صورت نیاز )
اگر توی سایتم لطف کنید و ثبت ام کنید ممنون میشم - چون به هر حال مشتری ما خواهید بود ختی با ثبت یک دامین یا یک لایسنس و باعث افتخاره.
شماره حساب پ.خ شد.
http://www.dreamdata.net/order/register.php

Last edited:
بالا