برگزیده های پرشین تولز

خرید لیسانس برای انجمن ساز vb

Brayant

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
کسی میفروشه؟
قیمتاش رو میشه از دائمی تا سالانه و ... بگید

ممنون :)

amk

Registered User
لایک‌ها
9
یکی از بچه ها بودش دائمی رو میداد 180......

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
من می دم 180 دلار

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
لایسنس VB دائم با مدت اعتبار 11 ماه + وی بی بلاگ ( تحت لایسنس وی بی و با قیمت اصلی 60 دلار ) = روی هم 180 $

همچنین یک عدد Vbseo هم به قیمت 100$ که قیمت اصلی آن 150$ هست نیز به فروش می رسد.

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
لایسنس VB دائم با مدت اعتبار 11 ماه + وی بی بلاگ ( تحت لایسنس وی بی و با قیمت اصلی 60 دلار ) = روی هم 180 $

همچنین یک عدد Vbseo هم به قیمت 100$ که قیمت اصلی آن 150$ هست نیز به فروش می رسد.

سلام
من دو تا سوال در مورد این لایسنس داشتم
اول اینکه این شما میگید لایسنس مادام العمر با مدت اعتبار 11 ماه یعنی چی ؟
یعنی اینکه 11 ماه پیش خریداری کردید و استفاده کردید و حالا قصد فروش دارید
در مورد وی بی لگ توضیح میدید اصلا چی هست و به چه کاری می یاد ؟
با تشکر

Bivafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم میخوام توضیح بدید

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
2 نوع لایسنس داریم یکی به نام مادام العمر یکی سالیانه .

مادام العمر : 180 دلار با شارژ ماهیانه 40 دلار .
در این لایسنس . شما بعد از گذشت 1 سال همچنان لایسنس شما باقیست و می توانید از آخرین ورژن ویبی که در اون یک سال عرضه شده، تا ابد استفاده کنید . و اگر نسخه جدید تری را خواستید می توانید با صرف 40 دلار ان را به مدت یک سال دیگر تمدید کنید تا بتوانید از امکانات جدید وی بی استفاده بکنید.

لایسنس سالیانه : 100 دلار . در این لایسنس بعد از 1 سال در صورت عدم شارژ دوباره به مبلغ 100 دلار ( به ازاء هر سال ) لایسنس شما حذف و شما یکی از استفاده کنندگان غیر قانونی وی بی به حساب خواهید آمد .

بنده چندین سال پیش ( 3-4 سال ) خریداری کردم و سالیانه شارژ مربوطه برای استفاده از نسخه های بالاتر و پرداخت میکردم و استفاده میکردم از امکانات موجود . در حال حاضر هم 1 ماه پیش به تاریخ 14 May برای مدت 1 سال دیگر استفاده از امکانات و نسخه های جدید تر شارژ شده ( 40 دلار پرداخت شده ) و 11 ماه دیگر باقی مانده . ( یعنی یک لایسنس 1 ماه مصرف شده در اصل )

وی بی بلاگ . سیستم وبلاگ دهی تحت vbulletin که شما می توانید همراه با وی بی در انجمن خود به کاربرانتون امکان ایچاد وبلاگ مثل وبلاگ های دیگر رو بدهید .

همراه اینها هم یک اشتراک 30$ ه، برای استفاده از پلاگین های مطرح سایت www.vbcredit.com ( که سیستم کردیت دهی اش در همه جا مشهور ه و یکی از پلاگین های بزرگ vb به حساب میاد ) نیز به خریدار داده می شود .

یعنی شما یه ویبی میخری با 90$ امکانات اضافه که من به شما مجانی میدم .
البته این رو هم بگم که علت دادن این همه امکانات اضافه دال بر مشکل دار بودن چیزی نیست ( دیگه بعد از این همه فعالیت در این سایت و سایت های خودم siscenter , persianmobiles , .... خیلی ها من رو می شناسند ) فقط چون در اثر فیلتر شدن دامین ام از عرش به فرش کشیده شدم، دیگه حس بلند شدن دوباره رو ندارم و همه چی رو به حراج گذاشتم .

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
Sayrex از توضیحاتت ممنون منم استفاده کردم!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
2 نوع لایسنس داریم یکی به نام مادام العمر یکی سالیانه .

مادام العمر : 180 دلار با شارژ ماهیانه 40 دلار .
در این لایسنس . شما بعد از گذشت 1 سال همچنان لایسنس شما باقیست و می توانید از آخرین ورژن ویبی که در اون یک سال عرضه شده، تا ابد استفاده کنید . و اگر نسخه جدید تری را خواستید می توانید با صرف 40 دلار ان را به مدت یک سال دیگر تمدید کنید تا بتوانید از امکانات جدید وی بی استفاده بکنید.

لایسنس سالیانه : 100 دلار . در این لایسنس بعد از 1 سال در صورت عدم شارژ دوباره به مبلغ 100 دلار ( به ازاء هر سال ) لایسنس شما حذف و شما یکی از استفاده کنندگان غیر قانونی وی بی به حساب خواهید آمد .

بنده چندین سال پیش ( 3-4 سال ) خریداری کردم و سالیانه شارژ مربوطه برای استفاده از نسخه های بالاتر و پرداخت میکردم و استفاده میکردم از امکانات موجود . در حال حاضر هم 1 ماه پیش به تاریخ 14 May برای مدت 1 سال دیگر استفاده از امکانات و نسخه های جدید تر شارژ شده ( 40 دلار پرداخت شده ) و 11 ماه دیگر باقی مانده . ( یعنی یک لایسنس 1 ماه مصرف شده در اصل )

وی بی بلاگ . سیستم وبلاگ دهی تحت vbulletin که شما می توانید همراه با وی بی در انجمن خود به کاربرانتون امکان ایچاد وبلاگ مثل وبلاگ های دیگر رو بدهید .

همراه اینها هم یک اشتراک 30$ ه، برای استفاده از پلاگین های مطرح سایت www.vbcredit.com ( که سیستم کردیت دهی اش در همه جا مشهور ه و یکی از پلاگین های بزرگ vb به حساب میاد ) نیز به خریدار داده می شود .

یعنی شما یه ویبی میخری با 90$ امکانات اضافه که من به شما مجانی میدم .
البته این رو هم بگم که علت دادن این همه امکانات اضافه دال بر مشکل دار بودن چیزی نیست ( دیگه بعد از این همه فعالیت در این سایت و سایت های خودم siscenter , persianmobiles , .... خیلی ها من رو می شناسند ) فقط چون در اثر فیلتر شدن دامین ام از عرش به فرش کشیده شدم، دیگه حس بلند شدن دوباره رو ندارم و همه چی رو به حراج گذاشتم .
PM خدمت شما ارسال شد..

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
چیزی دریافت نشد D:

dreamdata

Registered User
لایک‌ها
4
سلام Sayrex - لطفا آخرین قیمتتون رو بگید یا اینجا یا پیغام خصوصی بدین مرسی

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
لایسنس دائمی ( Owned License ) قیمت 180.000 تومن

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
پی ام ارسال شد .

Cyber.Back

Registered User
لایک‌ها
33

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
پی ام ارسال شد .

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
سرور های وارز سرور هایی هستند که به شما این اجازه را می دهند تا شما از برنامه های null شده بر روی آن سرور استفاده کنید و شخص نویسنده برنامه قابلیت پیگیری را ندارد . یه چیز مثل ایران D: که شما از تمامی نرم افزار های روز دنیا استفاده میکنید بدون اینکه هزینه ای بپردازید و کسی نمی تواند به شما چیزی گویید .

amk

Registered User
لایک‌ها
9
البته سرورهای بعضی کشورها مثل چین و هند این قابلیت رو دارند....

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
خوب مثل اینکه این دوست عزیز پشیمون شدند . اگر کسی طالب بود پی ام ارسال کنه .
برای آن دو دوست عزیز هم که قبلا پیغام داده بودند و اینجانب گفته بودم که به کسی دیگری قول دادم، نیز پی ام ارسال شد .

بالا