منتخب بازارچه

خرید مستقیم هر نوع کالا از امارات souq,brandsforless,sporter و...**تضمین بهترین قیمت و کمترین زمان**

uranus_shop

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
22   0   0

mehran0152

Registered User
امتیاز - 100%
40   0   0
برای خرید گوشی میتونید از امارات بصورت پستی ارسالش کنید به ایران که برای رجیستر کردنش نیازی به پاسپورت نباشه و با پرداخت گمرکی در مقصد رجیستر بشه؟

uranus_shop

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
22   0   0
برای خرید گوشی میتونید از امارات بصورت پستی ارسالش کنید به ایران که برای رجیستر کردنش نیازی به پاسپورت نباشه و با پرداخت گمرکی در مقصد رجیستر بشه؟
فقط نمایندگی ها میتونن با پرداخت گمرکی بدون پاسپورت گوشی رو ریجستر کنن

mehran0152

Registered User
امتیاز - 100%
40   0   0
فقط نمایندگی ها میتونن با پرداخت گمرکی بدون پاسپورت گوشی رو ریجستر کنن
خیر به صورت بسته ی پستی بیاد .هر نفر سالی یک بار میتونه یک گوشی با پرداخت گمرکی رو رجیستر کنه برای خودش.در صورتی که روی بسته مشخصات اون فرد ذکر شده باشه.مثل کاری که سایت های سفارش گوشی انجام میدن .

uranus_shop

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
22   0   0
خیر به صورت بسته ی پستی بیاد .هر نفر سالی یک بار میتونه یک گوشی با پرداخت گمرکی رو رجیستر کنه برای خودش.در صورتی که روی بسته مشخصات اون فرد ذکر شده باشه.مثل کاری که سایت های سفارش گوشی انجام میدن .
ممنون بابت اطلاعاتتون.
من این رو اطلاع نداشتم ولی روش واردات ما با کشتی و لنج هست.

uranus_shop

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
22   0   0
وقت بخیر
قیمت لطف کنید
سلام وقتتون بخیر
لطفا مدل ،رنگ و حافظه رو توی خصوصی اعلام کنید تا قیمت بدم خدمتتون
سفارش امارات ،هنگ کنگ تک سیم کارت و 2 سیم کارت و سفارش امریکا از بین این ها هم باید مدل مورد نظرتون رو بگید

amirmail

Registered User
امتیاز - 100%
42   0   0

uranus_shop

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
22   0   0
سلام وقتتون بخیر
پیام خصوصی رو چک کنید
چنانچه قیمت ها بالا هست شنبه میتونم سرچ کنم توی بازار دبی ولی قیمتهای آمازون معمولا از قیمت بازار دبی پایین تر هست در حال حاضر.

فترمه

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
آقا برای تهیه سیم کارت امارات هم میتونید کمک کنید؟
یا حتی اگه نمیتونید سیم کارت را به دست خودمون برسونید، فقط یه کار ثبت نام ساده در یک سایت را برای من انجام بدید با شماره امارات؟

uranus_shop

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
22   0   0
آقا برای تهیه سیم کارت امارات هم میتونید کمک کنید؟
یا حتی اگه نمیتونید سیم کارت را به دست خودمون برسونید، فقط یه کار ثبت نام ساده در یک سایت را برای من انجام بدید با شماره امارات؟
نه متاسفانه به دلیل اینکه از طرف سایتی که ثبت نام میکنید ممکنه پیام فرستاده بشه و برای خرید سیم کارت پاسپورت میخواد و ممکنه یه سری مشکلات پیش بیاد این کار رو انجام نمیدیم.
میتونید از کسایی که شماره مجازی میفروشن کمک بگیرید.

starman7

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
سلام روز بخیر
از فروشنده SandOnline ✅
لطف می کنید قیمت و فرایند رسیدنش به دستم رو بفرمایید

بالا