برگزیده های پرشین تولز

خرید مستقیم و بدون واسطه هر نوع کالا از امارات (فیزیکی و اینترنتی ) و چین ( سایت های آنلاین )

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
امکانش هست کالاهایی که اف میخورند رو قرار بدید؟

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
امکانش هست کالاهایی که اف میخورند رو قرار بدید؟

بله به زودی روی سایت و تگرام روزانه آپدیت می شود در حال به روز رسانی سایت هستیم به دلیل حجم زیاد کالا بعضی مواقع امکانش خیلی کمه .

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
خدمت دوست عزیزمون درخواست خرید ازسایت فروشگاهی در امارات دادم و محبت کردند قبول زحمت و درخواست فرمودند.
مبلغ اولیه که فرمودند، خدمتشون واریز شد، ایشالا همیشه موفق و پایدار باشند که مشکلات ما را آسان میکنند.

تشکر و سپاس
صدقیانی

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
مبلغ سفارش دوم خدمت دوست عزیز تقدیم شد، ایشالا وقتی سفارشها رسیدند در اینجا فیدبک قرار میدهم
سپاس و تشکر

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام،
یک سفارش از سایت Souq امارات ثبت و مبلغ کل پرداخت شد. طبق اعلام فروشنده محترم سفارش از سایت انجام شده است. منتظر اطلاعات بعدی هستم.
با تشکر،
علیرضا

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
با سلام

با تشکر از دوستان عزیز ، سفارش های دوستان ثبت شده و تعدادی از آن ها تحویل ما شده به محض رسیدن به ایران و انجام کارایی گمرکی به دوستان اطلاع رسانی می شود.

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
خدمت دوست عزیزمون درخواست خرید ازسایت فروشگاهی در امارات دادم و محبت کردند قبول زحمت و درخواست فرمودند.
مبلغ اولیه که فرمودند، خدمتشون واریز شد، ایشالا همیشه موفق و پایدار باشند که مشکلات ما را آسان میکنند.

تشکر و سپاس
صدقیانی
سفارش اول که خدمت دوستمون درخواست و زحمت داده بودم در سلامت کامل رسید. پروسه رسیدن بسته کمی زمانبر بود که معمولا در خریدهای اینترنتی خارج کشور طبیعی هست . در واقع مهم اعتبار فرد هست که با اعتماد و آرامش خاطر تا رسیدن بسته صبرکنیم.
فکر کنم این سومین یا چهارمین تجربه من در تهیه کالا از خارج از طریق عزیزان در انجمن بوده باشه. تجربه مهمی که میتونم توصیه کنم این هست که برای خرید کالا عجله زمانی نداشته باشیم اگر عجله داریم بهتره انجام ندیم چون پروسه های ارسال کالا از مبدا تا مقصد و اتفاقات پیرامون این ارسال کالا واقعا دست ارائه دهنده خدمات توسط عزیزانی که در انجمن این نوع خدمات ارائه میدهند نیست و برخی موارد خارج از کنترل هست .
بازهم ممنونم از دوست خوبمون که پیگیر انجام سفارش بودند. با شفایت و دقت اطلاع رسانی می نمودند و در کارشون بسیار دقیق و متعهد هستند.
ایشالا منتظر رسیدن بسته دوم هستم که به محض رسیدن با شما دوستان درمیان بگذارم .

سپاس و تشکر

photo_2018-05-01_23-25-19.jpg

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
با سلام به تمامی دوستان

متاسفانه طی 2 ماه اخیر گمرک برای ما مشکلاتی بوجود آورد که به لطف خدا توانستیم حلش کنیم و بسته دوم ایشون هم سفارش انجام شده است و در حال ارسال به ایران است در مورد سفارش های جدید تیم ما مدتی بود که به دلایل نوسانات ارز سفارش گیری خود را بسته بود و در حال حاضر به خاطر پایدار شدن اوضاع دوباره اقدام به سفارش گیری می کند سفارش گیری در ساعت های کاری فقط انجام می شود که بتوانیم بهترین نرخ حواله به دوستان ارائه دهیم .

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
درخواست خرید دوم بدستم رسید، سفارش دوم که زحمت ش خدمت آقای صفیری داده بودم با همه ماجراهایی که از سوی فروشنده بدنبال خودش داشت (سه مرتبه عدم ارسال یا برگشت کالا از سوک) در نهایت در سلامت کامل و اصالت کامل بدستم رسید.
باید از پیگیری و خوش برخوردی و حوصله زیاد آقای صفیری نهایت تشکر داشته باشم. با همه نوسانات سریع نرخ ارز همچنان ب تعهد و صحبتهای قراداد شده متعهد بودند، چیزی که نهایت اعتبارایشون در کسب و کار هست .
برای ایشون آرزومند برکت و موفقیت در فعالیتهای کاری شون هستم.
باز هم توصیه همیشگی م تکرار میکنم در سفارشهای خرید از سایتهای خارجی صبورو با حوصله باشید، اگر به شخص مقابل خودتون که متعهد به انجام خرید شده اعتماد پیدا کردید صبور باشید ...
photo_2018-07-12_10-30-42a-horz.jpg

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
سلام
درخواست خرید دوم بدستم رسید، سفارش دوم که زحمت ش خدمت آقای صفیری داده بودم با همه ماجراهایی که از سوی فروشنده بدنبال خودش داشت (سه مرتبه عدم ارسال یا برگشت کالا از سوک) در نهایت در سلامت کامل و اصالت کامل بدستم رسید.
باید از پیگیری و خوش برخوردی و حوصله زیاد آقای صفیری نهایت تشکر داشته باشم. با همه نوسانات سریع نرخ ارز همچنان ب تعهد و صحبتهای قراداد شده متعهد بودند، چیزی که نهایت اعتبارایشون در کسب و کار هست .
برای ایشون آرزومند برکت و موفقیت در فعالیتهای کاری شون هستم.
باز هم توصیه همیشگی م تکرار میکنم در سفارشهای خرید از سایتهای خارجی صبورو با حوصله باشید، اگر به شخص مقابل خودتون که متعهد به انجام خرید شده اعتماد پیدا کردید صبور باشید ...

سلام

اول از همه بابت تاخیری که اتفاق افتاد من در همین تاپیک معذرت خواهی خودم رسما اعلام میدارم در صورتی که خیلی موارد دست ما واقعا نیست اما ما تمام تلاشمون را میکنیم که همون جنسی که مشتری خواسته تحویل بدیم و اینکه حتی شده جنسی به دلیل اینکه فروشنده سوق اشتباه فرستاده مرجوعی کرده و با پیگیری جنس اصلی را از فروشنده سوق تحویل میگیریم ، از آقای صدقیانی ممنونم که به ما اعتماد و با صبوری ایشون تونستیم جنس ایشون با همون شرایط اولیه تحویلشون بدیم .

امیدوارم که به خوبی و خوشی استفاده کنند.

با سپاس .

kalantarahura

Registered User
لایک‌ها
25
سلام. قیمت این تا تهران چند در میاد

کد:
https://www.aliexpress.com/item/80-80-GTX-680M-N13E-GTX-A2-GTX-780M-N14E-GTX-A2-Stencil-Template/32628309182.html

وزن هم زده 0.03 کیلوگرم.

قیمت تکی و سه تایی رو بگین. مدت زمانی تقریبی که طول میکشه تا بدستم برسه رو هم لطفا بگین.

Solarix

Registered User
لایک‌ها
2
با تشکر فراوان از آقای صفیری عزیز،
دومین سفارش اینجانب از سوک دوبی به سلامت امروز به دستم رسید.
با سپاس و درود.

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
سلام. قیمت این تا تهران چند در میاد

کد:
https://www.aliexpress.com/item/80-80-GTX-680M-N13E-GTX-A2-GTX-780M-N14E-GTX-A2-Stencil-Template/32628309182.html

وزن هم زده 0.03 کیلوگرم.

قیمت تکی و سه تایی رو بگین. مدت زمانی تقریبی که طول میکشه تا بدستم برسه رو هم لطفا بگین.

پیغام خصوصی شد.

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
بالا