برگزیده های پرشین تولز

خرید هدفون برای موزیک

اشوزدنگهه

Registered User
لایک‌ها
386
حاجی قیمتش رو نمیدونی؟من از پکیجش خیلی خوشم اومد ;)
والا قبل گرونی ۷۵ بود تازه اومده بود داداش یکشنبه برات امار میگیرم من خودم تستش کردم عالیه
ممنون عزیز ببین میتونی یدونه بلوتوثی پشت گردنی با 100 تومن پیدا کرد؟ممنون میشم چند وقتیه دنبالشم

سمت جبرا برو داداش حتما یه هدست دو گوشی ضد اب و ضد ضربه هست عالیه

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
میشه ولی یه سئوال من این همه هدفون تست کردم برای چی میخوای پشت گردنی باشه ؟؟؟؟ دقیق بهم میگی ؟؟؟برای ورزش میخوای برای چی میخوای من خیلی تست کردم ها پشت گردنی زیاد راحت نیست به نظر راحتن ولی یه جورایی یا میوفتن یا سنگینن یه حس میکنی خوب نجبیده به گوشت دلت میخواد به گوشت بچسبونیشون تا بهتر صداش رو بشنوی ..... یکم توضیح بده تا بهتر راهنمایی کنم

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
میشه ولی یه سئوال من این همه هدفون تست کردم برای چی میخوای پشت گردنی باشه ؟؟؟؟ دقیق بهم میگی ؟؟؟برای ورزش میخوای برای چی میخوای من خیلی تست کردم ها پشت گردنی زیاد راحت نیست به نظر راحتن ولی یه جورایی یا میوفتن یا سنگینن یه حس میکنی خوب نجبیده به گوشت دلت میخواد به گوشت بچسبونیشون تا بهتر صداش رو بشنوی ..... یکم توضیح بده تا بهتر راهنمایی کنم

اینو ببین چه سبکو راحته
http://forum.persiantools.com/t238826.html

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
والا قبل گرونی ۷۵ بود تازه اومده بود داداش یکشنبه برات امار میگیرم من خودم تستش کردم عالیه

سمت جبرا برو داداش حتما یه هدست دو گوشی ضد اب و ضد ضربه هست عالیه

لطف میکنی اخوی
یه لطفی کن ببین اون مدلی که هیدر سایتشون هم شده اومده یا نه.پی ام میدم خدمتت
تنکس

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
دیدم این تاپیکت رو ..... ولی فکر کنم ها مطمئن نیستم اینم از اون گزینه هاست که دوست داری بچسونی به گوشت خوب صداش در بیاد ....کپسولی پشت گردنی میخوای؟؟؟یه مدا هیی هست که به نظر از اینا بهتره

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
دیدم این تاپیکت رو ..... ولی فکر کنم ها مطمئن نیستم اینم از اون گزینه هاست که دوست داری بچسونی به گوشت خوب صداش در بیاد ....کپسولی پشت گردنی میخوای؟؟؟یه مدا هیی هست که به نظر از اینا بهتره

ببین دوس ندارم چیزی رو سرم باشه خسته میشم چیزیم دوس ندارم تو گوشم باشه ایرفون هم نمیخوام میمونه چی؟
ی مدل برام پیدا کن لینکم برام بذار ببینمش
ممنون

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
به عنوان کسی که تمام هدفون ها رو تجربه کرده
تو این رنج 2 برند خوب هست
1- کریتیو
2- akg

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
اینایی که میرن تو گوش رو میگن کپسولی ...من سوراخ گوش کوچیکه کپسولی ها ازیت میکنن شما هم به این دلیل نمی خوایید؟؟اخه یه سامسونگ کپسولی خریدم 2 روزه فوقلعادس .......

من پشت گردنی رو پیش نهاد نمی کنم اگه خوره موسیقی باشید زیاد کار برد نداره حالا بخرید متوجه میشید چی میگم من

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
داداش اینم ببین هدفونه مورد علاقه من اینه زندگیم حوله این میگرده .............. این خیلی بهتر از پشت گردنی هست سبک هست به گوش میچسبه صداش خوب میاد کیفیتشم خیلی خوبه من خیلی ازش راضیم فقط نمی دونم میتونی کیر بیاری یا نه برا ورزش و تحرک هم خیلی جون میده

http://compareindia.in.com/media/product/2010/jun/ep-570_wb_350x263.gif

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
من چرا چت زدم هواسم بود بلوتوسی می خوای ها ولی چون من همیشه اینو با جبرا bt3030 اسبفاده میکنم فکر میکنم بلوتوسی بود ........ قاطی کردم ببخشید

اینیم که دادی خیلی فوقلعادست ولی یه توصیه میکنم منم سالی یه چیزی حدود 100 تومن میدم هدفون بعد استفاده نمی کنم میندازم کنار یکی جدیدش رو میگیرم تصمیم گرفتم پولامو جمع کنم برم یه shure بخرم دیگه خیالم رو راحت کنم

تو هم بعد ها به فکر این باش میتونی یه mz600 یا جبرا بگیری بعد یه هدفون حرفه ای یه مجموعه خوب میشه

الان اینقدر هدفون بی مصرف دارم که نگو

اگه این کریتیو هم که لینک دادی تو ایران گیر نیوردی برات میتونم از اروپا تهیه کنم داداش

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
آخه خیلی گرونه وگرنه سنهایزر هم هست
من در درجه اول سبکیشو راحتیش برام مهمه بعدم کیفیتش
این shure که میگی سایتش چیه؟

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
سایتش چیلتره امریکایی هست ما هم که اصلا سایت های امریکایی نمیریم ......... دیدن کاربرد نداره برامون چیلتر کردن سایتش اینه
Shure.com | Global Home | Choose Your Region
ولی تو ایبی و امازون گیر میاد من یه مدل پسندیدم معمولی کپسولی هست ولی قیمتش 380 هزار تومن میشه :D

پلییر من کاون هست یه چیز توپی از اب در میاد سبکی یه مدلی دیدم خیلی خوب و سبک بود ولی اصلا مدلش و مارکش اصلا یادم نیست خیلی هم راحت بود تست کردم ولی کیفیت زیاد جالب نبود

سونی یه پلیر داره هدفون و پلیر رو هم سوار هستن یه چیز تو اون مایه ها بود یه هدفون هست که با سیم وصل میشه به هم دیگه و بلوتوسی هم هست دیگه سبک تر از این ندیدم من

راحتی هم بهترین مدلی که دیدم adidass بوده که مخصوص ورزش ساخته خیلی خوب بود حالا نمی دونم چی مد نظرته

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
اینم که لینک گذاشتی قیمتش مناسبه ها ایران هست از اینا چنده؟؟من اینو میتونم سفارش بدم بیاد برات حدودا 40 تومن میشه فکر کنم

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
مرسی
به نظرت این که کریتیو راحته تو گوش؟
میخوامش برم بازار دنبالش؟
اگه نباشه بخوای بیاری چقدر تموم میشه

بالا