برگزیده های پرشین تولز

خرید همکاری--_-- فراخوان برای تشکیل گروه (آزمایش و خرید اشتراکی )_--_

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
دست شما هم درد نکنه
خدا رورشکر داره یه تکونی میخوره انشا الله یه چند نفر دیگه اضافه بشن شروع به مشورت میکنیم و اولین ازمایش را انجام بدیم،امیدوارم نتیجه ازمایش و روشن شدن خیلی چیزها باعث ترغیب دوستان به شرکت بشه

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
داداش بنده هم هستم . تا جایی هم که بتونم این کمپین رو تبلیغ می کنم
خوش آمدید..ممنون از توجهت..
دست شما هم درد نکنه
خدا رورشکر داره یه تکونی میخوره انشا الله یه چند نفر دیگه اضافه بشن شروع به مشورت میکنیم و اولین ازمایش را انجام بدیم،امیدوارم نتیجه ازمایش و روشن شدن خیلی چیزها باعث ترغیب دوستان به شرکت بشه
دیزل پاور عزیز..این کار یه مقدار زمان بره...تبلیغ میخواد..مخصوصآ تبلیغ چهره به چهره..منتها وقتی شکل بگیره به قول معروف کار استخون داری میشه
به هر حال مشکل کار تیمی یه معضل ریشه داره تو این محدوده جغرافیایی.(خاور میانه)lol

Alireza_1387

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
البته به نظرم یک سری بحث هایی هست که تا زمان یارگیری اعضا باید مشخص بشه . مثلا بعضی مواد غذایی به صورت محلی تهیه می شه . مثلا کشتارگاه های محلی . آیا باید کل محصولات کشتارگاه های کشور رو آزمایش کرد؟ البته بهتره از مواد غذایی که برند هستن شروع بشه

Last edited:

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
آقا نادر خوش آمدید...

علی رضا جان:

البته تا حد زیادی این موضوع رو بهش اشاره کردم..
اول اینکه بعضی از محصولات برند هستند و میشه با رای گیری یک یا چند برند رو انتخاب و آزمایش کرد:
ماست -شیر-پنیر-بستنی- کاله..میهن...چوپان..دامداران...پگاه..پاک
نان..نان آوران..سه نان..نیکان...
بعضی از اجناس محلی هستن اما مصرف محدود دارن و معمولا برای مصرف چند ماه خرید میشن و میشه گروهی به هر اندازه که هر عضو میخواد (مجموع سفارش گروه رو) یک جا خرید و برای کل اون نمونه آزمایش داد.مثل:
پسته عسل کره برنج...
بعضی از محصولات محلی هستن و مصرف روزانه یا ماهانه دارن:
مثل گوشت(سفید قرمز صورتی سیاه lol ) لبنیات محلی و ...
من خودم شخصا مثلا بره میخرم برای 1 ماهم یا 2 ماه یه بار مرغ و جوجه میخرم از جای مطمین اما عموما کیلیویی خرید دارن
در این جور موارد یا حتی مورد 2 یا کلا آزمایشی شکل نمیگیره یا زیر گروه تشکیل میشه..
مثلا 10 نفر از اعضا جمع میشن از یه دامدار 5 تا یا 10 تا بره میخرن و از اونجا که از یه محل خریداری شده رندوم یکی از بره ها رو آزمایش میدن
که بیشتر این مورد برای اعضا تو یه منطقه مشترک به صرفه هست..***** اما نتایجش به اطلاع باقی اعضا میرسه..****
به طور کلی :
محصول عام (برند و یا قابل دسترس به طور وسیع) و مصرف کم در اندازه کل گروه مشارکت میکنن
محصول خاص با سطح دسترسی محدود یا مشارکتی صورت نمیگیره یا زیر گروه تشکیل میشه

نکته:
این عرایض برداشت منه و به معنی قانون یا دستورالعمل یا سیاست کل گروه احتمالی نیست.:D..گفتم که بی جواب نمونه و بقیه دوستان هم مشارکت کنن و راه حل بدن

Last edited:

moh-23

Registered User
لایک‌ها
78
آزمایش عسل رو من از آزمایشگاه تخصصی غذا و دارو پرسیدم گفت میشه 18 قلم ، در میاد حدود 280
مهمترینش هم ساکاروز و تفلب ساکاروزه

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
آزمایش عسل رو من از آزمایشگاه تخصصی غذا و دارو پرسیدم گفت میشه 18 قلم ، در میاد حدود 280
مهمترینش هم ساکاروز و تفلب ساکاروزه
مهمترین از جنبه تشخیص درصد خلوص
اما مهمترین از جنبه سلامت آزمایش قارچی و سموم(مخصوصآ هیدروکسی ها که در اثر حرارت در عسل تولید میشن) و .. هستن..
بر فرض که ساکارز زیر 1 درصد هم باشه دلیلی بر سلامتش نیست

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
مهمترین از جنبه تشخیص درصد خلوص
اما مهمترین از جنبه سلامت آزمایش قارچی و سموم(مخصوصآ هیدروکسی ها که در اثر حرارت در عسل تولید میشن) و .. هستن..
بر فرض که ساکارز زیر 1 درصد هم باشه دلیلی بر سلامتش نیست
سلام خدمت شما دوست عزیر
بله حق با شماست
به همین دلیل است که تاکید می شود عسل به صورت خام مصرف شود

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
منم هستم ، به نتیجه رسیدید بهم پی ام بزنید لطفا

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
برادر خدا رو شکر چند تا بچه ها جمعن یه حرکتی بزن ببینیم چند چندیم

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
داداش نمیدونم والا چه حرکتی الان میشه زد!
راستش فکر میکنم با این تعداد اگه تکون بخوریم نصفمون میپرن..چون هزینه ها میره بالا ..نه؟

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
والا چی بگم
بالاخره باید از یه جا شروع کرد ،خود من فکر میکنم اگه ازمایشها هوشمندانه انتخاب بشه که عموم مردم بفهمن چی داره به سرشون میاد و جوابهاش هم اینجا بزاریم خیلی سریعتر کار پیش بره
دیگه اینی که به عقل من میرسید این بود

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
عزیز میفهمم چه حالی داری..اما بنا بر تجربه قبلی میدونم حتی اگر نشون بدی جوهر قند تو نون سنگک از آرد بیشتره هم ملت دوباره مصرف میکنن هم کسی که از اول براش مهم نبوده تحریک به مشارکت نمیشه..
اول کار هم گفتم که خیلی طول میکشه جمع بشیم...چون میدونستم اکثریت علاقه ای ندارن
اگر عجله هم کنیم با جمع کوچیک به این دوستان فشار میاد و احتمالا کوچکتر میشیم..
بهترین راه صبر کردنه فعلا...

Dr ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقاااا دمت گرم ایده خیلی خوبی داری
منم هستم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
سلام به همه دوستان گرامی
ممنون از استارتر عزیز که این بحث مهم رو راه انداخت
اول از همه که سال جدید سال سال حمایت از تولید داخلی است! در این باره پیشنهاد میکنم به جای استفاده از محصولات کارخانه های ایران از محصولات روستایی استفاده کنید حتی اگه مجبور بشید چند کیلومتر بکوبید برید و محصولات یک هفته ی خودتون رو از روستاها تهیه کنید و پولتون رو به جای ریختن تو جیب کارخانه دارهای مفت خور تو جیب روستایی های زحمت کش بریزید.
اگه هم میگید که همه مواد غذایی تو روستاها موجود نیست کافیه یه سر به یکی از روستاها بزنید تا ببینید که اونا با محصولات خودشون دارن زندگی میکنن!
عسل... شیر... ماست... سر شیر... آرد... میوه...
البته ناگفته نماند که بعضی از محصولات غذایی که بخشی اندک از سبد غذایی رو در بر میگیره تو روستاها نیست که اونا رو میشه تو بحث مطرح کرد.
با تشکر

• Like
Reactions: M1V

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
سلام به همه دوستان گرامی
ممنون از استارتر عزیز که این بحث مهم رو راه انداخت
اول از همه که سال جدید سال سال حمایت از تولید داخلی است! در این باره پیشنهاد میکنم به جای استفاده از محصولات کارخانه های ایران از محصولات روستایی استفاده کنید حتی اگه مجبور بشید چند کیلومتر بکوبید برید و محصولات یک هفته ی خودتون رو از روستاها تهیه کنید و پولتون رو به جای ریختن تو جیب کارخانه دارهای مفت خور تو جیب روستایی های زحمت کش بریزید.
اگه هم میگید که همه مواد غذایی تو روستاها موجود نیست کافیه یه سر به یکی از روستاها بزنید تا ببینید که اونا با محصولات خودشون دارن زندگی میکنن!
عسل... شیر... ماست... سر شیر... آرد... میوه...
البته ناگفته نماند که بعضی از محصولات غذایی که بخشی اندک از سبد غذایی رو در بر میگیره تو روستاها نیست که اونا رو میشه تو بحث مطرح کرد.
با تشکر
منم با شما موافقم
بهترین گوشت ها سیفی جات و محصولات لبنی رو می توانید از روستا ها تهیه کنید

maher67

Registered User
لایک‌ها
37
سلام - مقرون به صرفه نیست
این هم شرکت بزرگ هست شما رو له می کنن و چون علیه اون ها دارید می جنگید
کل آزمایشگاه پولی شدن همه هم میدون همه غذاها همشون شیمیایی هستند و به ضرر خودشون هست
می خواین آزمایشگاه بزنین چی می خوان ثابت کنین؟

DESTRUCTION

Registered User
لایک‌ها
43
مشکل اینجاست که این تقلبات به قدری زیاد شده که دیگه کسی اهمیت نمیده..
وقتی نظارت و تنبیه به اندازه نباشه جنس بشر پدر سوخته میشه..چه کشاورز بی پدر ..چه تولید کننده بیشرف..
مردم ما هم حقشونه....
باید یه بخش آزمایشگاه دار پلیس و نیروی انتظامی برای این کار درست کنن ! و وصل باشه به داگستری و دادستانی و بقیه ماجرا
و گرنه هیچ تضمینی برای جلوگیری ادامه تخلفات نیست . الان فقط وزارت بهداشته و کارمند هاش که اصلا راهی به جایی نمی برن !

بالا