• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید و فروش دلار پی‌زا - Payza

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
پروژه بحثش فرق میکنه.........یه پروژه ی 50 روزه یا حداکثر 2 ماهه هست........
این 1500 دلار از سایت کلیکی هست........کسی اینجا حساب خارجی نداره؟ اگر کسی نیست تا ما بریم
شما یه نفر با حساب معتبر پیدا کنید تا بگم چطور میشه هفته ای 1500 دلار واقعی از اینترنت کسب کرد.......

با فرض ۵۰ روزه بودن یعنی روزانه ۱۰.۰۰۰ دلار!!!! جای صحت و سقم این بحث اینجا نیست و من صلاحیت این رو ندارم که تایید یا رد کنم کاربران خودشون تصمیم گیرنده هستند.
من حساب معتبر بانکی خارج از ایران دارم، حساب بزرگترین بانک ترکیه! شما به من یاد بدید من هفته ای ۱۴۰۰ دلار اون درآمد رو می فرستم برای شما ۱۰۰ دلارش مال من!:D

mihanpay

Registered User
لایک‌ها
29
خرید و فروش دلار پیزا
300 تا موجوده
تماس در امضا

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان این سوال بنده هم هست
اگه جواب بدید ممنون میشم

با سلام
ما دلار های نئو باکس رو با پی پال برداشت میکنیم و براتون جنج میکنیم
قیمتمون هم رو سایتمون موجوده
اگر خواستید در خدمتتون هستیم
موفق باشید

nardon_mn

Registered User
لایک‌ها
17
50$ پایزا موجود می باشد .

دوست عزیز پی زا نه پای زا

پروژه بحثش فرق میکنه.........یه پروژه ی 50 روزه یا حداکثر 2 ماهه هست........
این 1500 دلار از سایت کلیکی هست........کسی اینجا حساب خارجی نداره؟ اگر کسی نیست تا ما بریم
شما یه نفر با حساب معتبر پیدا کنید تا بگم چطور میشه هفته ای 1500 دلار واقعی از اینترنت کسب کرد.......

جسارتا منبع این پول چه سایتی؟لطفا ذکر کنید؟
1500دلار 15000تومن نیست اگه میشه منبع رو مشخس کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی من تا اونجایی ککه میدونم غییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرررررررررره ممکنه از اینتر نت خصوصا با سایتای کلیکی 1500تا تو یه هفته در بیاری
چون تجربه کردم همه اونایی که از 0.02سنت بیشتر به اعضای کلیک بد همشون کلا بردارن بدون چون چرا حالا همیناشم کلاهبردار میشن من تقریبا مطمئنم غیر ممکنه عزیز
زیاد گول اینا رو نخور داداش ما م یه زمانی هفته ای 4000دلار رویایی در میاوردیم مثه شما که از این 4000تا ها 4سنت که هیچ 1ریالم نمی دادن:D:wacko:دلخوش نباش میلیونر هوایی :p
مو هنس این طرح مرحاهم مثه 1500تات هواییه:)

Last edited:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
دوست عزیز مبلغ مورد نظر من همین الان قابل پرداخت به حسابهای alertpay یا payza هست....
شما اگه شخصی به من معرفی کردید که حساب معتبر خارجی داره و من دلار ها رو انتقال دادم و ریال گرفتم 10 درصد کل پول رو میدم به شما...
خوبه؟ شماره تماس من هم که هست......من تقریبا هفته ای 1500 دلار از اینترنت درآمد دارم ولی تا حالا درخواست ارسال ندادم چون حساب خارجی ندارم
یه پروژه ی 500 هزار دلاری بهم معرفی شده(واقعی) اولین کسی که باهاش قرارداد ببندم و دلار هام رو change کنه 20 درصد سود پروژه رو میدم بهش
کار نشد نداره دوست عزیز.........

شما اگه یه تک دلاری از این 1500 دلار رو تونستی برداشت کنی من اینجا جلوی جمع خودم از شما معذرت خواهی می کنم، خوبه ؟

دوست گرامی، کار نشد نداره ولی رویا نشد داره! ;)

الهام بانو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من 10 دلار میخوام حساب پیزامو شارژ کنم برای سرمایه گذاری در نئو باکس کسی میتونه کمکم کنه ایا؟؟؟

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95

ytyty61

Registered User
لایک‌ها
12
18 دلار پیزا ته حساب موجود میباشد
آیدی یاهو:yasernegini61

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
حدود 80 دلار پی زا موجوده، قیمت مناسب مصرف کننده!

بالا