• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید و فروش مانی بوکرز | Skrill - Moneybookers

ashkanps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
محدودیت حساب وقتی افتتاح کردید مگه چقدر بود? ۱۲۰۰ دلار مگه نیست? برای من که زده ۱۲۰۰ دلار بدون وریفای.
!!!!! نه مال من 70 دلار بود!

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
ممنون ولی داداش من فک نمیکنم اینطوری باشه ها . اگه اینجوریه که هر کس حسابش دلاری هست پول بریزه به حساب من اونوقت همون مقدار من پوند به دست میارم ! بعد برم به صورت پوندی خرجش کنم!

چرا همین طور هست.اما تبدیل با نرخ روز دلار به پونده داداشم نه این که من ۱۰۰ دلار بریزم برات ۱۰۰ پوند بشه! من حساب اصلیم یورویی هست از حساب دلاری برام به دلار پول اومده چندین بار اما با این که دلار ارسال کرده اما چون واحد پول حساب من یورو بوده به یورو رسیده اما معادلش با نرخ تبدیل خود مانی بوکرز نه همون مقدار!
این یه موضوع کاملا طبیعیه

منظورتون اینه که اگر حساب وریفای نباشه کلا در طول عمرتون از این حساب فقط ۱۲۰۰ دلار میشه تراکنش داشت یا اینکه هر ۳ ماه ۱۲۰۰ دلار میشه تراکنش داشت?
در مورد حساب وریفای شده با کارت اعتباری فکر کنم هر ۳ ماه حدودا ۶ هزار دلار میشه انتقال داد و بعد از ۳ ماه باز ۶ هزار دلار دیگه درست میگم?

بله محدودیت برای ۹۰ روز یا همون سه ماه هست نه مادام العمر. هر ۹۰ روز ۱۲۰۰ دلار یعنی
در مورد وریفای سه مرحله وریفای وجود داره وریفای با کارت ، وریفای با حساب بانکی و وریفای با آدرس.اگه این سه تا رو انجام بدید حجم تراکنش به حداکثر خودش میرسه و با هر مرحله یه مقدار اضافه میشه اما دقیقا یادم نیست هر مرحله چقدر

دوست عزیز من این حسابو ایجاد کردم چون میخواستم خرید کنم که بعد از انتقال دلار متوجه شدم محدودیت حساب از خرید من کمتره ، دادم کسی با یه اکانت دیگه واسم پرداخت کرد ، اینم دیگه لازم ندارم میخوام بفروشم

بله متوجهش هستم.الان محدودیت شما چقدر هست؟می تونید یه اسکرین از صفحه لیمیت ها بدید؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
منم یک اسکرین شات از صفحه لیمیت ها میخوام...لطف میکنید بذارید?

چرا همین طور هست.اما تبدیل با نرخ روز دلار به پونده داداشم نه این که من ۱۰۰ دلار بریزم برات ۱۰۰ پوند بشه! من حساب اصلیم یورویی هست از حساب دلاری برام به دلار پول اومده چندین بار اما با این که دلار ارسال کرده اما چون واحد پول حساب من یورو بوده به یورو رسیده اما معادلش با نرخ تبدیل خود مانی بوکرز نه همون مقدار!
این یه موضوع کاملا طبیعیه

بله محدودیت برای ۹۰ روز یا همون سه ماه هست نه مادام العمر. هر ۹۰ روز ۱۲۰۰ دلار یعنی
در مورد وریفای سه مرحله وریفای وجود داره وریفای با کارت ، وریفای با حساب بانکی و وریفای با آدرس.اگه این سه تا رو انجام بدید حجم تراکنش به حداکثر خودش میرسه و با هر مرحله یه مقدار اضافه میشه اما دقیقا یادم نیست هر مرحله چقدر

بله متوجهش هستم.الان محدودیت شما چقدر هست؟می تونید یه اسکرین از صفحه لیمیت ها بدید؟
اگر درست یادم باشه وریفای با ادرس و وریفای با کارت اعتباری هر کدوم ۶هزار و خورده ای و وریفای با حساب بانکی ۱۹هزار و خورده ای لیمیت رو افزایش میده...البته به دلار گفتم نه به یورو یا پوند

davidwilliams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
200 یورو مانی بوکرز و 250 یورو انتقال پیپال لازم دارم فوری
پیام خصوصی بدهید

toloosoft

Registered User
لایک‌ها
11
سلام

ازبچه ها کسی پوندموجود داره؟

اگه پوند نبود خرید من پنده نرخ تبدیل دلاربه پوند و قیمت بدید

"علیرضا"

irtk

Registered User
لایک‌ها
33
130 دلار مانی بوکرز فوری فروشی هردلار 3520

nikita2008

Registered User
لایک‌ها
14
.................

خریدار فوری مانی بوکرز قیمت پخ بدید؟

Last edited:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
با عنایت به هماهنگی های انجام شده با مدیران ارشد پرشین تولز تا بالاترین سطح و به منظور جلوگیری از کلاه برداری های احتمالی و تمامی مسائلی که ممکن هست پیش آمد های مالی و از دست رفتن سرمایه برای خریداران در این بخش ها داشته باشه این قانون که الان دارم مکتوب میکنم از بعد از تحریر این پست لازم الاجرا هست :

فروش ارزهای اینترنتی به هر نحو و هر سیستمی محدود به فعالیت برای فروشندگان معتبر مییاشد فلذا کاربران عادی حق فعالیت در بخش رو به عنوان فروشنده نخواهند داشت

بدیهی است پس از این پست در صورت مشاهده پست فروش از سمت کاربران عادی برخورد میشود و جلوی فعالیت ایشان گرفته خواهد شد .

نکته : به شخصه میدونم که افراد با اعتباری هستند که دارن فعالیت میکنن و ملاک این نیست که اون افراد بی اعتبار هستن از دید این مجموعه بلکه اتفاقا برعکس با توجه به سوء استفاده های صورت گرفته توسط کاربرانی که فضای باز بازارچه سوء استفاده میکردند و با ارائه نرخ های بسیار پائین اقدام به جذب مشتری و کلاه برداری میکردند این قانون اعمال شده است . پیشاپیش از دوستان از سمت کلیه مدیران معذرت خواهی کرده و پوزش میخواهیم .

جهت چگونگی دریافت تگ فروشنده معتبر و اقداماتی که باید انجام بدید تا دوباره بتونید فعالیت در این بخش به عنوان فروشنده داشته باشید در این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t305603.html به صورت مبسوط توضیح داده شده و مراحل آن قدم به قدم نیز توضیح داده شده .

با تشکر

Last edited:

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
برادر من يه شبه كه قانون وضع نمي كنن بعد بگند مي گيريم و مي بنديم!!!شما حداقل مي تونستيد سه روز چهار روز وقت بديد بگيد اگه كسي تخلف كرد برخورد كنيد،نه اينكه يهو اومديد مي گيد فروشنده معتبر نباشي فلان تون مي كنيم!قانون تون قبول ، سودش بيشتر از ضررشه و هر كسي ميخاد فعاليت كنه بايد و بايد از اطاعت كنه اما نه يه شبه كه!!!من امروز به شما مدارك دادم،خب الان ميخام خريد و فروش كنم چيكار كنم؟كار كنم برخورد ميشه نكنم ضرر مي كنم،شما كه بهتر مي دونيد دلار به روز هست قيمتش حتي به لحظه بعد بيام دلاري كه يه ساعت قبل پست شما خريدارم نگهدارم تا ٦ روز كه آيا اوكي بشم آيا نشم؟فكر نمي كنيد بايد يه بازه زماني فرصت به ملتي كه اينجا هستند داده ميشد؟!

nikita2008

Registered User
لایک‌ها
14
خریدار فوری مانی بوکرز قیمت و شماره تماس رو پخ بدید

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
برادر من يه شبه كه قانون وضع نمي كنن بعد بگند مي گيريم و مي بنديم!!!شما حداقل مي تونستيد سه روز چهار روز وقت بديد بگيد اگه كسي تخلف كرد برخورد كنيد،نه اينكه يهو اومديد مي گيد فروشنده معتبر نباشي فلان تون مي كنيم!قانون تون قبول ، سودش بيشتر از ضررشه و هر كسي ميخاد فعاليت كنه بايد و بايد از اطاعت كنه اما نه يه شبه كه!!!من امروز به شما مدارك دادم،خب الان ميخام خريد و فروش كنم چيكار كنم؟كار كنم برخورد ميشه نكنم ضرر مي كنم،شما كه بهتر مي دونيد دلار به روز هست قيمتش حتي به لحظه بعد بيام دلاري كه يه ساعت قبل پست شما خريدارم نگهدارم تا ٦ روز كه آيا اوكي بشم آيا نشم؟فكر نمي كنيد بايد يه بازه زماني فرصت به ملتي كه اينجا هستند داده ميشد؟!

این قانون بیشتر از هفته هست که با صلاحدید مدیران ارشد وضع شده . متاسفانه چون کیس جدید سوء استفاده بود دیگه از امروز اجرا شد .

nikita2008

Registered User
لایک‌ها
14
خریدار فوری مانی بوکرز قیمت و شماره تماس رو پخ بدید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با عنایت به هماهنگی های انجام شده با مدیران ارشد پرشین تولز تا بالاترین سطح و به منظور جلوگیری از کلاه برداری های احتمالی و تمامی مسائلی که ممکن هست پیش آمد های مالی و از دست رفتن سرمایه برای خریداران در این بخش ها داشته باشه این قانون که الان دارم مکتوب میکنم از بعد از تحریر این پست لازم الاجرا هست :

فروش ارزهای اینترنتی به هر نحو و هر سیستمی محدود به فعالیت برای فروشندگان معتبر مییاشد فلذا کاربران عادی حق فعالیت در بخش رو به عنوان فروشنده نخواهند داشت

بدیهی است پس از این پست در صورت مشاهده پست فروش از سمت کاربران عادی برخورد میشود و جلوی فعالیت ایشان گرفته خواهد شد .

نکته : به شخصه میدونم که افراد با اعتباری هستند که دارن فعالیت میکنن و ملاک این نیست که اون افراد بی اعتبار هستن از دید این مجموعه بلکه اتفاقا برعکس با توجه به سوء استفاده های صورت گرفته توسط کاربرانی که فضای باز بازارچه سوء استفاده میکردند و با ارائه نرخ های بسیار پائین اقدام به جذب مشتری و کلاه برداری میکردند این قانون اعمال شده است . پیشاپیش از دوستان از سمت کلیه مدیران معذرت خواهی کرده و پوزش میخواهیم .

جهت چگونگی دریافت تگ فروشنده معتبر و اقداماتی که باید انجام بدید تا دوباره بتونید فعالیت در این بخش به عنوان فروشنده داشته باشید در این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t305603.html به صورت مبسوط توضیح داده شده و مراحل آن قدم به قدم نیز توضیح داده شده .

با تشکر

ممنون
بسیار تصمیم به جایی هست. موفق باشید

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
این قانون بیشتر از هفته هست که با صلاحدید مدیران ارشد وضع شده . متاسفانه چون کیس جدید سوء استفاده بود دیگه از امروز اجرا شد .

یک هفته قبل هم که باشه یا یکسال قبل به ما الان گفتید!!!! ما الان چیکار کنیم؟!تصمیم گیرنده مدیران هستند اما مایی که باید طبق اون عمل کنیم الان یه دفعه هل هلی چطوری فروشنده معتبر شیم؟!بحث سر نحوه اجراست نه اصل قانون.الان من میخام پست فروش بزنم نمی تونم!!! بابا یه دو روز فرصت میدادین درسته فروشنده معتبر نیستیم اما فکر می کنم اعتبارمون در حدی بود که بهمون ۳ روز مهلت ارایه و تایید مدارک داده بشه!!!
موفق باشید.

davidwilliams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خریدار فوری 200 یورو مانی بوکرز
پخ بدهید با پیشنهاد قیمت و شماره حساب
ممنون

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوستان
من تازه دو تا كارت به حسابم ادد كردم و 2-3 دلار توش دارم. ميخوام قبل از اينكه تو حسابم پول زياد بياد اونو تست كنم. كسي اين 2-3 دلار رو لازم نداره من براش بفرستم مال خودش باشه؟؟
اگر استفاده ميكنيد لطفا بگيد. اگر هم استفاده نميكنيد لطفا يك سايتي كه امكان donate با ماني بوكرز داره رو معرفي كنيد.
ممنونم

Last edited:

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان
من تازه دو تا كارت به حسابم ادد كردم و 2-3 دلار توش دارم. ميخوام قبل از اينكه تو حسابم پول زياد بياد اونو تست كنم. كسي اين 2-3 دلار رو لازم نداره من براش بفرستم مال خودش باشه؟؟
اگر استفاده ميكنيد لطفا بگيد. اگر هم استفاده نميكنيد لطفا يك سايتي كه امكان donate با ماني بوكرز داره رو معرفي كنيد.
ممنونم

تست نمیخاد دوست عزیز. شما بدون وریفای حساب هم می تونی تا یه حدی تراکنش داشته باشی.الان که کردی پس لیمیتت بیشتر شده، ۲-۳ دلار رو هدر نده. برای فرستادن پول برای یه نفر هم ایمیلش رو با اسم حسابش داشته باشی کافیه. به همین راحتی.:D سوالی یا مشکلی هم بود اینجا بپرس تا من یا دوستان اگه بلد بودیم بگیم

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوستان
اتفاق جالبي داره تو حساب ماني بوكرز من مي افته!!! اينجا جاش نيست توضيح بدم فقط اومدم بگم جديدا حد ليميت ها در ماني بوكرز به شكل جالبي داره تغيير ميكنه...
برين به اين لينك:
http://forum.persiantools.com/t91786.html

بالا