• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید و فروش کتابهای دست دوم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
خریدارم : کتابهای تخصصی در زمینه ی طراحی وب ، شبکه و امنیت رایانه زبان انگلیسی یا فارسی.ترجیحا چند تا با هم باشه که صرف کنه. اگه کسی داره پی ام بده پلیز

nobody2000

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
311
دوستان سری کامل و جدید کتابهای Toefl و GRE بصورت آک و نو موجود هست .برای دانشگاه خریده بودم ولی با IELTS کارم راه افتاد .
برای خرید این کتابها باید برید بازار را بگردید ولی من همه را یه جا جمع کردم و آماده دارم .البته از هر کدام یک سری دارم .
کسی خواست پیغام بزنه .

barannn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. من ساکن مشهد هستم و یک سری کتاب دارم که نیاز به فروش فوری اونها دارم
1- سه تفنگدار
2- خداوند الموت
3- خواجه تاجدار
4- کلیدر
5- غرش طوفان
6- قبل از طوفان
7- سینوهه
8- اناکارنینا
9- بر باد رفته
10- امام حسین و ایران
11- کنیز ملکه مصر
12- طاعون
13- صد سال تنهایی
14- خشم و هیاهو
15- بابا گوریو
16- گور به گور
17- رامسس
18- ربه کا
19- دزیره
20- یک زن
21- شوهر آهو خانم
22- هبوط در کویر
23- وداع با اسلحه
24- سلطانه
25- حریم سلطان
26- نفرین دختر افتاب
27- ارثیه خونین
28- بامداد خمار

با قیمت توافقی

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
قیمت پیشنهادی خودتون رو پ خ کنید ... با تشکر

onlyhvs

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان یه سری کامل کتاب های کنکور ارشد برنامه ریزی شهری دارم کسی خواست خبر بده..
خودم خوندم و قبول شدم.

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
خريدارم :

دوستان كتاب در مورد طراحي صفحات وب و گرافيك خريدارم.دوستان اگه قصد فروش داشتن لطفا پخ كنن.

ممنون از دوستان

momonina10

Registered User
لایک‌ها
59
خریدار کتابهای درسی دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی رشته تجربی
هرکی داشت پ خ بده

nima_montana

Registered User
لایک‌ها
150
کتاب های زیر رو واسه فروش دارم

مجموعه ی راهنمای نجات از مرگ مصنوعی
رستم ااتواریخ
جاودانه فروغ
تصوریری از ناصر خسرو علی دشتی
عاشق مترسک
نوستراداموس
خدای چیز های کوچک
زمستان
دیوان عزلیات خافظ
دیوان حافظ (کوچک)
کاروانی از شعر (جلد 3و4)
دیوان باباطاهر عریان
قصه های بهرنگ
تا مرز ناشناخته ها
در کوچه باغ های نشابور
مجموعه اشعار نیما یوشیج
پرواز با خورشید
برهان قاطع 1و2
راه و رود
سخن عشق
سرخ و سیاه(جلد دوم)
رمز شادی و تن درستی
اطلاعات عمومی یا دایرِِة المعارف اجتماعی
فرهنگ کوچک انلیسی به فارسی
گیتا شناسی

shak

Registered User
لایک‌ها
521
دوستانی که کتاب های روانشناسی و زیست شناسی دارند لطفا لیست و قیمت رو برای من ارسال کنند

saeidajor

Registered User
لایک‌ها
55
با سلام

خریدار فلش کارت های DLM برای درس های زیر هستم...

تئوري‌هاي مديريت

زبان انگلیسی - Pack1

زبان انگلیسی - Pack2

بازاريابي

Electro SYyle

Registered User
لایک‌ها
20
فروش کتاب ها، مجلات، انگلیسی و فارسی، لیستشم ایناس:
1. Machine Magazine - BBC TopGear Magazine - March 2006

2. Machine Magazine - Regtransfers (The World of Personal Number Plates) - Volume 3, Issue 1

3. Machine Magazine - Formula 4x4 (4WD Accessories, Wheels & Tyres) - Catalogue Eight, 2nd Edition

4. Machine Magazine - Petersen's 4wheel & Off-Road

5. National Geographic, VOL.172, NO.5 (November 1987)

6. National Geographic, VOLUME CXII, NUMBER THREE (VOL.112, NO.3), (September 1957)

7. National Geographic, VOL.166, NO.1 (November 1984)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Total Telecom (September 2006 – June 2009) , تعداد موجود: 9 عدد (تخصصی: مهندسی کامپیوتر IT، ارتباطات)
  2. WWI (Water & WEaste Water International) , (May 2007 – March 2012) , تعداد موجود: 10 عدد (تخصصی: مهندسی عمران محیط زیست، مهندسی مکانیک انرژی، زیست شناسی)
WWI (Water & WEaste Water International) , (May 2007 – March 2012)

1. CSI (Cable & Satellite) , (Apr 2007 – October 2009) , تعداد موجود: 5 عدد (تخصصی: مهندسی کامپیوتر IT، مهندسی برق مخابرات، ارتباطات)
  2. Solid State Technology (Aug 2007) , تعداد موجود: 1 عدد (تخصصی: مهندسی برق، فیزیک)
  3. Laser Focus World (May 2007 – July 2012) , تعداد موجود: 3 عدد (تخصصی: مهندسی برق، فیزیک)
  4. Tissue World (May 2001 – Jan 2013) , تعداد موجود: 6 عدد (تخصصی: مهندسی نساجی، مهندسی مواد)
  5. Power (Dec 2006 – Apr 2009) , تعداد موجود: 16 عدد (تخصصی: مهندسی مکانیک انرژی، مهندسی برق قدرت، مهندسی نفت)
  6. Composites (High-Performance) , (Oct 2006 – March 2008) + Sourcebook 2007 & 2008 , تعداد موجود: 15 عدد (تخصصی: مهندسی مکانیک، مهندسی مواد)
  7. Photonics Spectra (Feb – November 2012) , تعداد موجود: 7 عدد (تخصصی: مهندسی برق، فیزیک)
  8. Lubes’N’Greases (September 2001 – January 2013) , تعداد موجود: 12 عدد (تخصصی: مهندسی شیمی، مهندسی نفت، مهندسی مواد)
  9. Vision Systems Design (April 2012 – January 2013) , تعداد موجود: 5 عدد (تخصصی: مهندسی برق، فیزیک)
  10. Drilling Contractor (Oct 2011 – Dec 2012) , تعداد موجود: 6 عدد (تخصصی: مهندسی معدن، مهندسی مکانیک، مهندسی نفت، مهندسی نفت، مهندسی عمران)
Drilling Contractor (Oct 2011 – Dec 2012)

1. ACM queue (Feb – December 2007) , تعداد موجود: 5 عدد (تخصصی: مهندسی کامپیوتر نرم افزار) 1. ACM queue - October 2006 - VOL.4, No.8 – Price: 3,000 Toman

1. Petfood Industry (June 2005) , تعداد موجود: 1 عدد (تخصصی: مهندسی صنایع غذایی، زیست شناسی)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. The Necklace and other Short Stories - Guy de Maupassant

2. Six great Sherlock Holmes Stories (Sir Arthur Conan Doyle): A Scandal in Bohemia, The red- headed Leauge, The adventure of the speckled band, The adventure of the Engineer's thumb, The
final problem & The adventure of the empty house

3. Crime and punishment - Fydoor dostoyevsky

4. Pygmalion - George Bernard Shaw

5. Bursa city guide

6. Facts about Germany

7. The Yearling (Majorie Kinnan Rawlings), 1940

8. A comprehensive English Grammer for foreign students (C.E. Eckersley & J.M. Eckersley), 1960

9. Ghost Stories - Rosemary Border

10. The invisible man - H.G.Wells

11. Dracula - Bram Stoker

12. Soldedad Brother (The prison letters of goerge jackson) 1970

13. Top 10 of everything - Russell Ash

14. Football Days - Mitchell Beazley

------------------------------------------------------------------------------------------------

1. سی دو افسانه اساطیری سرخپوستان(رقص خورشید) - جوآنی پیزا (ترجمه سیروس شاملو) انتشارات نگاه، سال 82 – قیمت: 7،000 تومان
  2. نیچه (درآمدی به فهم فلسفه ورزی او) - کارل پاسپرس (ترجمه سیاوش جمادی) انتشارات ققنوس، سال 87 – قیمت: 10،000 تومان
  3. شعر زمان 1 (احمد شاملو) – محمد حقوقی، انتشارات نگاه، سال 76
  4. خبرنامه فرهنگستان هنر – ماهنامه، سال 5 - شماره 44 (مرداد 85)
  5. خبرنامه فرهنگستان هنر – ماهنامه، سال 5 - شماره 43 (تیر 85)
  6. راهنمای مقاومت مصالح (مجموعه حل تشریحی کتاب مقاومت مصالح ب.ی.ر جانستون) – دکتر ابراهیم واحدیان، نشر علوم دانشگاهی، سال 80
  7. مجموعه گزینه های چهار جوابی طبقه بندی شده ریاضی کارشناسی ارشد (ریاضیات مهندسی) – دکتر مسعود نیکوکار (دانشگاه صنعتی امیرکبیر – پلی تکنیک تهران)، انتشارات آزاده، سال 84
  8. ترانه های مدونا (اصل و ترجمه ترانه ها) ترجمه الهام صحافی، انتشارات سایه نیما، سال 83
  9. مبانی ماشینهای الکتریکی (جلد اول و دوم) – Pericles Emanuel (ترجمه دکتر مهرداد عابدی) انتشارات جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سال 85
  10. پژوهش در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (فعالیت های علمی، پژوهشی سال های 81-82، مجموعه مقالات و پروپوزول های تحقیقاتی) مهشید باستانی، مرکز نشر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سال 84

rehza18

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستای خوبم
من تصمیم داشتم کنکور تجربی امسال شرکت کنم مقداری از منابع رو هم خریدم!اما متاسفانه یا خوشبختانه به دلایلی نشد که بخونم(لیسانسه هستم و جایی استخدام شدم!هرچند رسمی نیست!)
الان هم :پ
ک dvd های 100 رو هفته پیش خریدم که کاملا نو هست!دست نخورده!فقط بازش کردم!خداییش اساتید فوق العاده ایی دارن!تصمیم این بود بجای کلاس از اینها استفاده کنم!دیسک 1 رو هم دیدم!خوب بود زیستش!145000
کتاب گاج سفید عربی!هنوز باز نشده!نو هست!صفحه هم نزدم!!15 هزار تومان
گاج دین و زندگی 23800
زیست شناسی خانه زیست شناسی 29000
شیمی توسی گاج 19500
تمام کتاب ها کاملا نو هست!خریدم اوردم گذاشتم خونه!با پلاستیکش! قیمت ها پشت جلد هست!توی انقلاب یه مغازه گفت 60% میخرم!اما خداییش زور داره!کاملا نو هست!
دوستان کسی خواست حاضرم 65% هم بدم اما دست این دلال ها ندم!مطمئنم به اسم نو میفروشنش!
کسی خواست پیام خصوصی بده!شماره تماس بدیم هماهنگ کنیم
ساکن تهران هستم!از شهرستان هم کسی خواست پست میکنم براش/انشاالله برای شماها اومد داشته باشه این منابع و قبول بشین!

Electro SYyle

Registered User
لایک‌ها
20
فروش 2 عدد کتاب فلیفه به زبان انگلیسی

Late Modern Philosophy (Essential Readings with Commentary) - Elizabeth S. Radcliffe, Richard McCarty, Fritz Allhoff, Anand Jayprakash Vaidya - (Blackwell Publication)

Descartes - Andre Gombay - (Blackwell Publication)

mahdi71

Registered User
لایک‌ها
9
سلام.کسی کتاب ریاضی عمومی 1 نویسنده محمدعلی کرایه چیان جلد قرمز رو نداره؟

azada

Registered User
لایک‌ها
279
سلام
تو امضام چن تا کتاب دارم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا