برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش virtapay - ویرتاپی

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
دوستان اعتماد نکید تاریخ افتتاح بانک ویرتاپی اعلام شد
عزیزم ویرتا بی در و پیکر تر از این حرف هاست که بشه بهش لقب بانک داد!

دلم می خواست به جای اینکه لیبرتی اینطوری بشه ویرتا می شد تا از شر دلار های بی مصرف ویرتام راحت می شدم

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مدیر عزیز پست قبلی من و چرا حذف کردین؟ من که چیزی ننوشته بودم.
شما که میخاین پاک کنین هر دلار ویرتا پی شما را یک تومان خریدارم
1000$vp = 1000toman

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
چقدر قیمتا منطقیه، ترجیح میدم تا 5 سال آینده نگه دارم ولی هر دلارم رو حد اقل 1000 تومان بدم !!!

sayady12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1000$vp = 1000toman
سلام من می فروشم خریدار شماره تلفن خود را ایمیل کند [email protected]

sayady12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1000$vp = 1000toman
سلام من می فروشم خریدار شماره تلفن خود را ایمیل کند [email protected]

wikionline

Registered User
لایک‌ها
33
سلام ویترا پی برای هر عضویت 100 دلار هدیه میده لطفا از لینک زیر عضو بشید 100 دلار هدیه بگیرید به ریال تبدیل کنید و .....
http://www.virtapay.com/r/wikionline

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی از اقدامات سایت ویرتا پی خبری داره؟ مثل اینکه یه کارایی کرده؟ فکر کنم دلاراش کم کم به درد بخوره

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی از اقدامات سایت ویرتا پی خبری داره؟ مثل اینکه یه کارایی کرده؟ فکر کنم دلاراش کم کم به درد بخوره
من کیف پولشو دانلود کردم ولی هربلایی سرش آوردم نتونستم نصب کنم . کی میتونه واسه نصبش راهنمایی کنه؟ ممنون

kamin27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام.گویا ویرتاپی دلاراشو تبدیل به ویرتا کوین کرده و یه سری توضیحاتی واسه دانلود کیف پول و انتقال این ویرتا کوینا به کیف پول داده.حالا دوستان یکی بیاد کامل توضیح بده که اصلان اینا اعتباری داره.اینطور که من از اول تاپیک خوندم گویا دلار ویرتاپی هیچ ارزشی نداره.مگه دلار با دلار فرق داره؟

kamin27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان یه نکته و یک سوال.نکته اینکه همونطور که شاید در جریان هستید ویرتاپی سرویسشو به ویرتاکوین تغییر داده و تو سایتش یه توضیحاتی راجع به نصب کیف الکترونیکی روی سیستم عاملها و چگونگی وارد کردن کلید خصوصی داخل کیف داده.حالا نکته منفی اینکه واسه وارد کردن این کلید دانلود فایلی تقریبا 570 مگ از اینترنت نیاز هست و متاسفانه من که به علت استفاده از نت 128 ک.ب رایتل مجبور شدم این کیف رو تو یه وی پی اس که کرک کردم نصب کنم.امیدوارم اتفاقی واسش نیفته.و سوال اینکه الان بنده 98.7988 VTA تو این کیف دارم.(قبلا تو حسابم تقریبا $650 بود که الان شده این)حالا دوستانی که اطلاع بهتری دارن بگن این مقدار چه ارزشی داره.اصلا قابل فروش و استفاده هست؟یا اینکه باید منتطر بشینیم تا این پول همه گیرتر بشه؟ممنون

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان یه نکته و یک سوال.نکته اینکه همونطور که شاید در جریان هستید ویرتاپی سرویسشو به ویرتاکوین تغییر داده و تو سایتش یه توضیحاتی راجع به نصب کیف الکترونیکی روی سیستم عاملها و چگونگی وارد کردن کلید خصوصی داخل کیف داده.حالا نکته منفی اینکه واسه وارد کردن این کلید دانلود فایلی تقریبا 570 مگ از اینترنت نیاز هست و متاسفانه من که به علت استفاده از نت 128 ک.ب رایتل مجبور شدم این کیف رو تو یه وی پی اس که کرک کردم نصب کنم.امیدوارم اتفاقی واسش نیفته.و سوال اینکه الان بنده 98.7988 VTA تو این کیف دارم.(قبلا تو حسابم تقریبا $650 بود که الان شده این)حالا دوستانی که اطلاع بهتری دارن بگن این مقدار چه ارزشی داره.اصلا قابل فروش و استفاده هست؟یا اینکه باید منتطر بشینیم تا این پول همه گیرتر بشه؟ممنون
من هم کیف رو دانلود کردم ولی هر کارکردم نتونستم وارد کیف خودم بشم . این فایل 570 مگ رو از کجا آوردین؟ من باتو ضیحات خود سایت رفتم ولی نشد.اگه میشه نحوه وارد شدن به کیف رو واسه همه توضیح بدین . در ضمت تو سایتش خوندم که 14% دلارهایی که قبل داشتیم به کیف میاد . یعنی ارزش دلارش رفته بالا.خودش هم با فراگیر شدن دلارش ارزش پیدا میکنه

kamin27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام.راجع به حجم فایلا باید بگم بعد از نصب کیف و دادن کلید خصوصی یه 30 دقیقه ای برنامه با سرعت 60kbدر حال انتقال اطلاعات بود که بعد از گذشت این مدت تو صفحه اول برنامه دیدم یه خط از اون لودینگ پایین پر شده.ناچارا کنسل کردم و اینکارو تو وی پی اس با سرعتی بین 250 تا 300 کیلو انجام دادم.اونجام حدود یک ربع طول کشید تا اون لودینگ کامل و پول وارد کیف شد.بعد که دایرکتوری نصب و دانلود فایلا رو چک کردم دیدم حجمش تقریبا 570 مگ هست که با توجه به سرعت و زمان دانلود طبیعی به نظر میرسید.راجع به چگونگی وارد کردن کلید خصوصی هم بعد از دانلود و نصب برنامه فایلvirtacoin-qt رو باز کنید.برنامه که باز شد از منوی بالای برنامه گزینه Help و سپس Debug Window رو بزنید.تو صفحه باز شده گزینه وسط یعنی Console رو بزنید.تو صفحه ای که باز میشه اون پایین یه کادر مستطیلی باریک و دراز هست که جلوش علامت منفی هست این دستور رو که میذارم کپی و پست کنید داخل کادر و اینتر بزنید.
importprivkey xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx "Imported from VirtaPay"

توجه کنید 1:به جای حروف x کلید خصوصیتون رو بذارید.2:بین عبارت قبل و بعد از کلید خط فاصله هست.3:دقیقا کد من رو کپی و داخل نوت پد پست کنید تا نوشته درست بشه.علامت " که اول نوشته الان میبینید باید اخر باشه.یعنی قبل و بعد از عبارت بعد از کلید خصوصی.بعد از اینتر با توجه به سرعت نتتون مدت زمانی رو طول میکشه تا کار به پایان برسه و مقدار ویرتا کوین شما وارد کیف بشه.تو صفحه اول برنامه پایین لودینگ دانلود فایلها از سرور رو هم میتونید ببینید.تموم شد.دوستان شرمنده که نتونستم عکس بذارم چون کیف رو تو وی پی اس نصب کردم و برنامه واسه عکس گرفتن نداشتم.اما اگه باز هم نیاز بود بگید تا تلاشمو واسه تهیه عکس بکنم

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یعنی باید صبر کنم این پر بشه؟
.

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با اجازه مدیر عزیز . ممکنه این پست ها به درد همه کاربران بخوره
.
آقا من حدود 12 ساعت طول کشید تا اون مستطیل سبز پر بشه و دانلود کنه. بعد رفتم مراحل بعدی رو انجام بدم ولی کلید رو قبول نمیکنه ارور میده !!!
.

mohammadsh18

Registered User
لایک‌ها
36
من کیف رو نصب کردم و ظرف 1 ساعت دانلود کردم
کی رو هم وارد کردم
الان دیگه کوئین هام اومده تو کیف
فقط باید هر روز 1بار بازش کنم که 11 ساعتو ظرف 30 ثانیه میگیره و به روز میشه

meyti60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من کیف رو نصب کردم و ظرف 1 ساعت دانلود کردم
کی رو هم وارد کردم
الان دیگه کوئین هام اومده تو کیف
فقط باید هر روز 1بار بازش کنم که 11 ساعتو ظرف 30 ثانیه میگیره و به روز میشه

دوست عزیز این کد رو چی زدین؟ walletpassphrase "YourPassphrase" 600
.
من هرچی میزنم error میده

mohammadsh18

Registered User
لایک‌ها
36
ببین دوست گلم
این پسوردش باید ترکیبی باشه
یعنی حروف کوچیک و بزرگ با اعداد، باید 10 کاراکتر باشه
من دقیفا یادم نیست چی میخواسته ولی من هم حروف کوچیک دادم هم بزرگ و هم عدد، همون دفعه اولم قبول کرد
دوست عزیز این کد رو چی زدین؟ walletpassphrase "YourPassphrase" 600
.
من هرچی میزنم error میده

بالا